Autor Tema: Ajax optužuje: Dinamo prodao utakmicu Lyonu  (Posjeta: 3523 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Ajax optužuje: Dinamo prodao utakmicu Lyonu
« : Prosinac 08, 2011, 05:28:33 poslijepodne »
Nevjerojatan rezultat utakmice Dinama i Lyona nije zanimljiv samo po rekordima Lige prvaka. Naime, dan nakon debakla 'plavih' u Maksimiru, strani mediji raspisali su se o tome kako je utakmica namještena!

Pobjeda Lyona u Maksimiru od 7:1 toliko je nevjerojatna da iz Amsterdama stižu optužbe da je riječ o namještaljci. A France Press prenosi da je agencija za provjeru klađenja ARJEL pokrenula i istragu.

Naime, rezultat iz Maksimira najteže je pao Ajaxu koji je zbog njega ostao bez knock-out faze Lige prvaka. Iako su izgubili od Reala 0:3, presudio im je rezultat Dinama i Lyona, pa kopljanici nisu mogli doći sebi nakon što su čuli kako je završila utakmica u Zagrebu.

'Nismo mogli ni u najgorim snovima zamisliti da bi Lyon mogao pobijediti u Zagrebu 7:1! Kada sam čuo rezultat, nisam mogao vjerovati! Trebat će nam nekoliko dana da se oporavimo od ovog šoka', rekao je vezni igrač Ajaxa Christian Eriksen.

De Boerovoj momčadi na Amsterdam Areni poništena su dva regularna pogotka, pa nije ni čudo da sumnja na urotu protiv njih.

'Dva gola Ajaxa poništena su bez razloga, a dva gola Lyona su postignuta iz zaleđa. Vidljivo je da su se igrači Dinama odmarali i nisu igrali s fanatizmom. Čudno je da se Francuzi nakon 6:1 i 7:1 nisu radovali, kao da su već znali... A Domagoj Vida namigivao je Gomisu kod vodstva 5:1', pišu nizozemski mediji.

Trener Nizozemaca izrekao je puno teže riječi.

'Asistent mi je rekao da su golovi padali nekako prelako. U pola sata šest golova? Uefa bi to morala istražiti', rekao je De Boer i želja će mu biti uslišana.

U zemlji vjetrenjača otišli su jako daleko, pa je na internetskom portalu Ajaxinside.nl objavljena slika uplatnice po kojoj ispada da je Lyon Dinamu uplatio čak 2,1 milijuna eura da mu prepusti utakmicu. Doduše, izgleda prilično neuvjerljivo i neformalno.

http://www.tportal.hr/sport/nogomet/164110/Pokrenuta-istraga-o-utakmici-Dinamo-Ajax.html
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ajax optužuje: Dinamo prodao utakmicu Lyonu
« Odgovori #1 : Prosinac 08, 2011, 07:43:04 poslijepodne »
Poznavajući Mamića - sve je moguće.
Čak i vjerojatno!  :(

Jaguar

  • Gost
Odg: Ajax optužuje: Dinamo prodao utakmicu Lyonu
« Odgovori #2 : Prosinac 08, 2011, 08:41:16 poslijepodne »
Poznavajući Mamića - sve je moguće.
Čak i vjerojatno!  :(

Vrlo moguće i meni miriše na to.
Jer da je i Mraclin igrao, treba zabiti onako 7 golova.(jedino da je kojim slučajem Sledgehammer bio u ekipi, možda bi se Francuzi sas*ali ;D)
U igri je kod prolaz dalje velika lova, Francuzima se isplatilo dati pola od onoga što će zaraditi a i to je veliki novac, perfomans s smjenom trenera jednako tako potvrđuje te teze, jer trener bi bio odavno smijenjen, hebate odrekli su se Halilhodžića i takvih trenerskih veličina a da ne bi Jurčića, već nakon prvih poraza.

I još onakvo Vidino namigivanje, nakon toliko golova. ;D
« Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2011, 08:44:16 poslijepodne Jaguar »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ajax optužuje: Dinamo prodao utakmicu Lyonu
« Odgovori #3 : Prosinac 09, 2011, 05:38:06 poslijepodne »
Pa odavno je bolji posao prodati tekmu nego se grbiti sa pobjedom, otkada su superbogate velike kladionice u igri - uspjeh je manje važan, ionako svi rade za lovu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Ajax optužuje: Dinamo prodao utakmicu Lyonu
« Odgovori #4 : Prosinac 10, 2011, 02:32:42 prijepodne »

Zagrebečko maksi(mirsko )čudno
(vuz baselsko čudo)


Konec (ne)delo kras(t)i


A-JAK-SI, DINAMO, NEMA KE ....

REALNO GLEDEČ, PIKZIBNERI* NI NESU MOGLI BOLŠE PREJTI

OLIMPIC (LION) SPIRIT (olimpijski duh): važno je sudeluvati, ne pobediti


Sedam (Neda-m) Ukraden?
Da se-dam , il da se (ne)dam ?
Ma, ojdi name - nabuš prvi.




*
pikzibner –nevažna osoba, onaj teri je siten prema važnem ili močnem, sitna riba
 (Hrvatski enciklopedijski rečnik, Novi Liber 2004.)

To mu dojde od nemačkoga pik-sieben, pik sedmak, pik sedmica (v kartaškem igram).

Stati kak piksieben, pik sedmak, pik sedmica (kolokvijalno): zbujnen, bespomočen
.


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Vide(l)o:
Picksiebner - Zadnji valcer Zagrebu, 03:58
Citat:
http://www.youtube.com/watch?v=v1xK23OK7V0

Picksiebner - Stari momci, 02:49

Picksiebner - Stari momci
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549