Autor Tema: Upgrade  (Posjeta: 4404 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Upgrade
« : Prosinac 06, 2009, 08:27:33 poslijepodne »
Napravljena je sigurnosna nadogradnja forumske aplikacije na novu inačicu. Ako nešto ne radi kao što je radilo ili ako primjetite bilo kakve promjene ili poteškoće molim da prijavite kao odgovor na ovu poruku.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Upgrade
« Odgovori #1 : Prosinac 06, 2009, 09:18:46 poslijepodne »
Neznam da li ima kakve veze ali mi nije dao napraviti citat posta, nego je i moj post bacao kao citat.
Jedini način je bio da u konačnici obrišem citat i pišem post bez citata. Živjeli!

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Upgrade
« Odgovori #2 : Prosinac 06, 2009, 09:55:01 poslijepodne »
Neznam da li ima kakve veze ali mi nije dao napraviti citat posta, nego je i moj post bacao kao citat.
Jedini način je bio da u konačnici obrišem citat i pišem post bez citata. Živjeli!

Hm...da probam.
Meni radi normalno.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Upgrade
« Odgovori #3 : Prosinac 06, 2009, 10:03:28 poslijepodne »
Neznam da li ima kakve veze ali mi nije dao napraviti citat posta, nego je i moj post bacao kao citat.
Jedini način je bio da u konačnici obrišem citat i pišem post bez citata. Živjeli!


da Stjepan u redu je sada, nije mi jasno zašto mi je ranije bacao tako, primijetio sam to nekoliko puta kao da sustav kadkad sam tako baci, napravim sve isto a ode cijeli post u citat. Hvala u svakom slučaju. Živjeli!
« Zadnja izmjena: Prosinac 06, 2009, 10:06:04 poslijepodne JosipJoža »

plemenitashica

  • Gost
Odg: Upgrade
« Odgovori #4 : Prosinac 07, 2009, 01:59:52 poslijepodne »
Ne mogu označiti dio rečenice (s namjerom da poboldam ili dodam boju), nego mi se odrede dva tri neka druga reda.

Konkretno u ovom postu:


NO, idemo dalje.   :P

Ali ne… tko je to vidio. Ima da svi uronimo u bezdan. Samo kaj taj film ne bude imao isti (sretan) završetak kao kad je u bezdanu Ed Haris.

Ali možda ima djelić nade u dijelu rečenice: „da se to neće dogoditi do kraja njezina mandata..
Jer taj mandat ionako neće još dugo trajati.

Htjela sam tamo nakositi ovaj dio ali nisam uspjela.
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2009, 02:12:06 poslijepodne plemenitašica »

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Upgrade
« Odgovori #5 : Prosinac 07, 2009, 03:08:39 poslijepodne »
A ja se i dalje dva put ulogiravam  :(
Već sam se navikla, ali sam očekivala da će se to s vremenom riješiti, no niš od toga  :-[
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Upgrade
« Odgovori #6 : Prosinac 07, 2009, 08:13:48 poslijepodne »
Htjela sam tamo nakositi ovaj dio ali nisam uspjela.

Meni sve radi, ja bih to prije pripisao klijentu tj. browseru.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Upgrade
« Odgovori #7 : Prosinac 07, 2009, 08:22:31 poslijepodne »
Da, vjerojatno IE... mislim da je jos uvjek Firefox daleko napred, bez obzira sto je IE vec 8 verzija.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Upgrade
« Odgovori #8 : Prosinac 07, 2009, 08:27:51 poslijepodne »
A ja se i dalje dva put ulogiravam 
Već sam se navikla, ali sam očekivala da će se to s vremenom riješiti, no niš od toga 

Vidim iz loga da se većina neuspješnih prijava odnosi na Goricanka account.

Koliko sam vidio problem se javlja kod duple provjere koju aplikacija koja pokreće forum ima. Ta provjera uključuje korištenje cookie-a. Možda bi ih bilo dobro izbrisati kako bi se ponovno kreirali. Ili se javlja kod korisnika koji obavezno brišu cookie svaki put kad zatvaraju preglednik?

Trebao bih više informacija. Može i na DM.


Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Upgrade
« Odgovori #9 : Prosinac 07, 2009, 08:28:50 poslijepodne »
Da, vjerojatno IE... mislim da je jos uvjek Firefox daleko napred, bez obzira sto je IE vec 8 verzija.

Mislim da nije toliko problem u browseru koliko u proširenjima i u raznim toolbarovima koje u browser instaliraju razni programi.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Upgrade
« Odgovori #10 : Prosinac 08, 2009, 02:43:39 prijepodne »
Neznam da li ima kakve veze ali mi nije dao napraviti citat posta, nego je i moj post bacao kao citat.
Jedini način je bio da u konačnici obrišem citat i pišem post bez citata. Živjeli!


da Stjepan u redu je sada, nije mi jasno zašto mi je ranije bacao tako, primijetio sam to nekoliko puta kao da sustav kadkad sam tako baci, napravim sve isto a ode cijeli post u citat. Hvala u svakom slučaju. Živjeli!

Mislim da nisi dobro pazil de ti je drugi [/quote] pak si nastavil pisati unutar citata.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Upgrade
« Odgovori #11 : Prosinac 08, 2009, 06:36:27 prijepodne »
Neznam da li ima kakve veze ali mi nije dao napraviti citat posta, nego je i moj post bacao kao citat.
Jedini način je bio da u konačnici obrišem citat i pišem post bez citata. Živjeli!


da Stjepan u redu je sada, nije mi jasno zašto mi je ranije bacao tako, primijetio sam to nekoliko puta kao da sustav kadkad sam tako baci, napravim sve isto a ode cijeli post u citat. Hvala u svakom slučaju. Živjeli!

Mislim da nisi dobro pazil de ti je drugi
[/b] pak si nastavil pisati unutar citata.
[/quote]

Nisam Kunte , vjerujte mi nekoliko puta sam ponavljao, naime imao sam dva linka unutar posta, klikanjem na pošalji mi je automatski bacao quote na te linkove i tako mi je cijeli post išao u citat, ponovio sam radnju nekoliko puta i bez uspjeha, na kraju sam morao obrisati cijeli citat. Napravio nekoliko pokušaja, uzalud.