Autor Tema: (ZET - HŽ ) /VG  (Posjeta: 129943 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #180 : Siječanj 19, 2014, 12:26:31 poslijepodne »
Zval sam i ja lani tak i isto su mi rekli pa kad sam došel na šalter teta me glatko odhebala i pošpotala kak sam nepismen. Onda sam išel u njihov ured za odnose s javnošću i gospođa ili gospodična kaj tam dela pročitala je objavu koju su objavili na stranicama i rekla da kaj ona mota da mi moraju dati moje nofce, pa ih je zvala i teta je i nju popljuvala kak je nepismena i tak bomeš nisam dobil svoje penezeke još dva mjeseca.
Ak buš išel, prosim te napiši kaj si obavil tak da i drugi znaju na čemu su.

Zvao ja u ZET i rekel da sam iz VG i da mi dete ide u ZG u školu i da sam kupil pokaz za 9. i 10.mj. i dali vračaju te peneze, žena je rekla da vračaju samo onima koji su do 31.10.2013. predali zahtjev.

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #181 : Siječanj 23, 2014, 11:34:21 poslijepodne »
Ponovno sam zval i rečeno mi da davaju peneze samo onima kaj ideju z Zagreba v Goricu vu školu, a da za nas iz Gorice do daljnega nema niš. Ovo je već velika Za..bancija i nekomu treba naruliti nos ili pri nami v Gorice ili njemi v Zetu. Idemo mi sami skupiti peneze i kupiti jen bus od Pavle Vujsića i sami voziti decu vu školu pa se nek Zet j.be... :o  Kad kaj novoga saznam javim.

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #182 : Siječanj 25, 2014, 01:49:38 poslijepodne »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #183 : Siječanj 27, 2014, 03:51:04 poslijepodne »
Žena bila i dobila povrat love za siječanj...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #184 : Siječanj 28, 2014, 09:51:07 poslijepodne »
Evo moje iskustvo danas sa ZET-om i mail koji sam poslao na javnost@zet.hr

Poštovani,

izjavio bi pritužbu na rad službe (službenika) na šalteru br.4  ZET-a na Remizi.

Naime danas, 28.01.2014. u vremenu od 16:30 sati do 17:30 sati bio sam na navedenom šalteru s namjerom da podignem novac za uplaćenu prevoznu kartu za učenike koji putuju iz Zgb županije (Velike Gorice) u školu u Grad Zagreb.
Kada sam došao oko 16:30 ispred mene je bilo devet stranaka u redu, tokom pola sata stiglo je još troje ljudi,
Gdin. koji je sam radio (na šalteru br.4), jako sporo je riješavao stranke cca 15min/stranka, tako da je negdje oko 17:00 sati rekao da može do 17:30 obraditi još samo dvije stranke, a da drugi dođu sutra.

Stranke su negodujući poćeli odlazit, tako da sam na red došao 5 min. prije 17:30 sati.

Gdin mi je rekao da mi ne može isplatiti novac jer poslije 17:30 ne smije izvršiti isplatu radi fiskalizacije, na što sam mu pokušao objasniti da dolazim iz Velike Gorice i da ne mogu opet sutra doć ranije jer radim do 15:30, a da mi kćeri jedna ide ujutro u školu, a druga popodne i da ne mogu ni teoretski to uskladiti.

On je i dalje ustrajao u svojoj tvrdnji i rekao, ako isplati novac i poništi račun poslije 17:30 sati, da će mu se podaci izgubiti, što je nemoguće, jer se malo više razumijem u informatiku i programe i znam da je to nemoguće, moguće je samo da se radnja prebaci u drugi dan, ako je u programu zadano radno vrijeme blagajne.

Ne ljutim se toliko na njega, jer on je samo službenik u vašoj tvrtci, kojemu je neko rekao, kako mora raditi, nego ljutim se na vašu organizaciju i na onog koji je donio takovu neodgovornu odluku i nije drugačije organizirao rdno vrijeme, ili odredio još kojeg službenika za ovih 3-4 dana (kada se očekuje veča gužva na navedenom šalteru.

Takvo ponašanje vaših odgovornih, je ne dopustivo, jer ste ostavili samo tri dana za povrat sredstava i totalno neprikladno radno vrijeme šaltera (7:30 - 17:30 sati), ne razmišljajuči i ne vodeći računa, da mi koji radimo i dolazimo van Grada Zagreba ne možemo stići u tom vremenu podići novac, već smo prisiljeni podnositi Zahtjev za povrat sredstava i ćekati vašu "milost" (par mjeseci) da nam vratite uplaćeni novac (dok vaša tvrtka radi s našim novcem).

Da napomenem da mi još niste vratili niti novac za 9. i 10.mj. 2013. i ko zna kada će te, sramotno.

Također mi nije jasno, zašto navedeni povrat ne isplačujete u V. Gorici, na prodajnom mjestu (terminala ZET-a), ćime bi se rasteretili šalteri na Remizi i olakšalo nama koji smo iz V.Gorice?

Ovakvo ponašanje vaših odgovornih nije vam na čast i jako šteti ionako narušenom ugledu vaše tvrtke, ali vas to ćini mi se previše ne uzbuđuje, jer ste monopolist, ali nadam se ne za dugo (boriti će te se i vi za svakog korisnika vaših usluga, kao i drugi koji su bili u vašoj poziciji).

Ćini mi se da se ništa neće poduzeti s vaše strane, dok se ne zainteresiraju novinari, TV i gradonačelnik Bandić, koje namjeravam obavijestiti o gore navedenom.

S poštovanjem.

Qwad

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #185 : Siječanj 29, 2014, 06:06:50 prijepodne »
@delta force, ovo je borba sa vjetrenjačama. "Oni" su odlučili zajebavati sa isplatom i zajebavat će. Pozivaju se na informatički sustav, a time zapravo daju do znanja da isplatu mogu obaviti bilo gdje ako imaju, a imaju, pristup svojoj mreži. Ako su im umrežena sva vozila, svi kontrolori, onda mogu biti umrežene i sve blagajne.  >:(

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #186 : Siječanj 29, 2014, 05:31:02 poslijepodne »
Tako je!

No pozitivna mrvica u priči je što je napunjen ZET pokaz bez školske potvrde i za veljaču, lova za siječanj je bila odmah isplaćena...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #187 : Siječanj 30, 2014, 11:35:23 poslijepodne »
Evo ja uspio jućer dobiti lovu za 1.mj.2014. nakon čekanja od 14:45 - 16:30 kad sam došao na red, a bio sam 17 u redu.  :o

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG->SK; Vlak bez voznog reda
« Odgovori #188 : Siječanj 30, 2014, 11:38:53 poslijepodne »
Vlak bez voznog reda
...Naknadno smo dobili informacije (što preko interneta, što od ljudi koji su ostali u vlaku) da su oko 22:00 h krenuli iz Gorice, ali da je ponovno došlo do zastoja te da su konačno u Sisak stigli oko 2 h u noći! Mogu dobro zamisliti kako je bilo tim ljudima, bez hrane i vode čamiti u vlaku nasred šume u gluho doba noći ne znajući kad će se doći kući. Većina njih se ustala prije 6 h u petak da bi nakon 8 h radnog dana došli doma u subotu u noći!
 Na kraju smo mi koji smo izašli iz vlaka ipak imali sreću jer smo tu veliku udaljenost od 50 km promrzli prešli za nešto manje od 6 h! A oni nesretnici koji su se odlučili za krivu opciju su putovali nevjerojatnih 9 h (oni koji su pokušali uhvatiti vlak u 16:40).
...Ovdje je riječ o tome da u jednom državnom poduzeću koje se bavi prijevozom putnika stoje 2 ili 3 (koliko je već bilo?) puna vlaka punih 8 sati i da nitko iz vlaka ne zna, ne može ili ne smije nazvati nikoga tko može problem riješiti ili pomoći putnicima.
http://www.sisak.info/forum/showthread.php?16726-Pismo-o-HŽ-ovoj-katastrofi
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #189 : Svibanj 08, 2014, 12:07:37 prijepodne »
ZBOG AUTOMOBILISTIČKE UTRKE
U petak izmjene na linijama s Glavnog kolodvora
 Stajalište NSK-zapad bit će izmješteno na NSK-jug, dok će stajališta Bundek, Muzej suvremene umjetnosti i Sopot biti privremeno ukinuta
 Iz ZET-a javljaju putnicima kako će u petak, 9. svibnja, od 18 do 20.30 sati na većini autobusnih linija koje polaze s terminala Glavni kolodvor biti izmijenjen dio trase, u oba smjera. Razlog je održavanje automobilističke utrke, 40. INA Delta Rallya.
Autobusne linije 268 Zagreb (Glavni kolodvor) - Velika Gorica, 166 Glavni kolodvor - Donji Dragonožec, 310 Zagreb (Glavni kolodvor) – Petrovina, 311 Zagreb (Glavni kolodvor) - Cerovski vrh i 221 Glavni kolodvor – Travno, prometovat će redovnom trasom do raskrižja Ulice Hrvatske bratske zajednice i Slavonske avenije te nastaviti Slavonskom avenijom, Avenijom Marina Držića, Avenijom Dubrovnik, Avenijom Većeslava Holjevca i dalje redovnim trasama.
...
http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/u-petak-izmjene-na-linijama-s-glavnog-kolodvora_324520
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #190 : Ožujak 26, 2018, 10:21:21 poslijepodne »
Onda, kulko košta autobusna karta od goričkoga do zagrebačkoga (Glavnoga) kolodvora?
4 kn, 2 x 4 kn ili 10 kn?
Il kak se pogodimo?

Saki put me košta drugač...
wwwg tablice

Offline idelac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 24
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #191 : Travanj 04, 2018, 09:30:50 prijepodne »
Onda, kulko košta autobusna karta od goričkoga do zagrebačkoga (Glavnoga) kolodvora?
4 kn, 2 x 4 kn ili 10 kn?
Il kak se pogodimo?

Saki put me košta drugač...

2×4 kn.

Offline manimal

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 101
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #192 : Kolovoz 23, 2018, 12:46:46 poslijepodne »
Onda, kulko košta autobusna karta od goričkoga do zagrebačkoga (Glavnoga) kolodvora?
4 kn, 2 x 4 kn ili 10 kn?
Il kak se pogodimo?

Saki put me košta drugač...

...ak' si dovoljnno brz onda 2 x 0 kn...
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D
...mineri, padobranci i djevice griješe samo jednom...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #193 : Kolovoz 23, 2018, 11:04:05 poslijepodne »
mani, frende, saka ti dala.  8)
wwwg tablice