Svakidašnje teme > Čušpajz

VG registarske ploćice

<< < (2/2)

Vegi:
Dok ne vidim preliminarne proračune osiguravajućih kuća, koji bi potvrdili da će osiguranje biti jeftinije, ja sam i dalje skeptičan i smatram ovo samo još jednom cirkusijadom u hrpi puno važnijih problema koje kao građani Gorice imamo.

Uz to je vezano i moje negativno mišljenje kad su ove lokal domoljubne izjave u pitanju, a zaprav je činjenica da od kad smo postali od prigradskih selaka građani, u cijelom nizu godina već smo ze svojih žepi spušili hrpe i hrpe love koju smo morali izdavati, a proračunski močan Zagreb je svojim građanima sufinanciral..od knjiga za decu, prevoza itd., stoga sve ovo domoljubno su preseravanja , a sentimentalnosti nemam dok god svoju egzistenciju ostvarujem u Zagrebu i dok sam na sve moguće načine ovisan o njemu, uostalom kao i većina odnosno 90% građana Gorice.

Mlačanin:

--- Citat: Newbie - Ožujak 01, 2012, 07:10:14 poslijepodne ---I samo to da imamo VG tablice je dostatan razlog, drugo i netreba...


--- Kraj citata ---

Oprosti,ali to su gluposti!
Godinama smo odvojeni od Zagreba ,voljom nekoliko nadobudnih političara,a kaj smo dobili ?
Ništa samo smo ovce za klanje lokalnim muljatorima. Lijepo su se uhljebili, uvaljali u fotelje i izmišljaju toplu vodu.
Neka mi netko nabroji jednu dobru stvar koju smo ,kao građani dobili od kad se Gorica odvojila od Zagreba, a da istovremeno ostali nisu prošli bolje od nas?
Hvala unaprijed.

Bilaj:
kad smo kod premija osiguranja.
Ako bi Gorici snizili premiju osiguranja onda nekome drugome moraju povečati da zadrže jednaku zaradu.

Meni je nekak vjerojatnije da će zadržati cijenu a onda sa nekim poskupljenjem VG ostati na istoj cijeni adrugim gradovima dignuti cijenu.

kuntakinte:
RAT OKO DIZAJNA registarskih pločica se nastavlja, nove tek 2015.
 MUP-u niti jedan od 471 prijedloga ne odgovara, sada slijedi natječaj...
 Nove pločice, kažete... Pa, MUP je od 11. prosinca 2013. do 11. siječnja 2014. provelo javnu raspravu u vezi izgleda novih registarskih pločica. Stručne službe Ministarstva potom su izvršile analizu pristiglih prijedloga, no još uvijek nema zaključka. ...
http://autoklub.jutarnji.hr/rat-oko-dizajna-registarskih-plocica-se-nastavlja--nove-stizu-tek-2015-/1196069/

Slabem * saka glaka smeta.

Sledgehammer:
Kako sam rekao i na FB, trebali su na tablice staviti na kraju crveni kvadrat sa srpom i čekićem, u sredinu zvijezdu petokraku, a kao pozadinski reflektirajući sloj hologram Titove njuške - takve bi pobijedile na natječaju u prvom krugu, apsolutno bez konkurencije...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju