Autor Tema: CRNA KRONIKA  (Posjeta: 212666 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kekec

  • Gost
CRNA KRONIKA
« : Rujan 15, 2009, 10:37:28 poslijepodne »
VOZAČ osobnog automobila poginuo je oko 20:50 sati u Velikoj Gorici nakon što se sudario sa ZET-ovim autobusom koji je u trenutku nesreće bio prazan. Vozač automobila također je bio sam u vozilu. Očevid je u tijeku, a točni uzroci nesreće i dalje se utvrđuju.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/poginuo-u-sudaru-sa-zetovim-autobusom/450603.aspx

Offline veseli vatrogasac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 17
  • Karma: +0/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #1 : Rujan 16, 2009, 05:20:17 poslijepodne »
Katastrofa!!!  A jel se  sad  zna  kaj  više o tome???

kekec

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #2 : Rujan 16, 2009, 07:46:47 poslijepodne »
do sad nisam uspio saznati tko je to nastradao ... ako netko zna nek napiše ... ;)

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #3 : Rujan 16, 2009, 07:53:00 poslijepodne »
do sad nisam uspio saznati tko je to nastradao ... ako netko zna nek napiše ... ;)

Mislim da je pisalo na stranicama VL, da je čovjek bio iz Kravarskog, da je `76 godište, ali to je sve neprovjereno...

plemenitashica

  • Gost
Odg: crna kronika
« Odgovori #4 : Studeni 02, 2009, 11:00:12 poslijepodne »
Jučer u ranopopodnevnim satima je automobil pregazio biciklistu u Kolodvorskoj oko želj. pruge i pobjegao s mjesta nesreće.
Zna li netko više o toj nesreći. Nigdje u novinama nisam uspjela pročitati niti slova o tome.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #5 : Studeni 03, 2009, 07:42:36 prijepodne »
Čula sam da je Božurić je pogazil ženu na biciklu i odvezel se.
Vele ljudi da je žena bila prilično krvava i da je teško disala, odvezla ju je hitna, nadam se da se oporavlja u bolnici.
I nadam se da buju njega pijanoga već zanavek maknuli s ceste  >:(

Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #6 : Studeni 03, 2009, 08:02:03 prijepodne »
Koji Božurić?...pretpostavljam zubar?

De Loren

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #7 : Studeni 03, 2009, 10:16:23 prijepodne »
vele da je stariji Božurić ...

De Loren

  • Gost
Poginuo motociklist u Vukovini ...
« Odgovori #8 : Studeni 14, 2009, 10:12:33 poslijepodne »
U Vukovini se danas dogodila teška prometna nesreća u kojoj je poginuo 43-godišnji motociklist. Motociklist N.P. sletio je u zavoju s ceste na travu, i poginuo unatoč tome što je nosio zaštitnu kacigu i motociklističko odijelo.

Kolege motociklisti stradaloga su u šoku utvrdili da ne znaju da je stradali ikada ranije imao nesreću na motociklu, a dugogodišnji je motociklist. Upravo stoga, postoji sumnja da je stradaloga možda prije pada udario neki automobil.

Očevid je u tijeku...

Znaju li se detalji ?
« Zadnja izmjena: Studeni 14, 2009, 10:20:08 poslijepodne De Loren »

plemenitashica

  • Gost
Odg: Poginuo motociklist u Vukovini ...
« Odgovori #9 : Studeni 14, 2009, 10:25:12 poslijepodne »

Znaju li se detalji ?
S obzirom da po starom "dobrom" običaju nema linka, najradije vam ne bih odgovorila.

Međutim, budem, jer vjerujem da će mnogi ljudi u VG biti itekako žalosni, tužni, puni suza. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Poginuo je Neven Povoljnjak.
Veliki kolega, veliki čovjek, veliki Goričan, ponosni suprug i otac.
Divan čovjek.

Nevene, ne mogu vjerovati da se to tebi dogodilo. Još neki dan sam te gledala na tvojem plavom motoru. Zajedno smo plakali kad je tvoj susjed Ringo poginuo, a sad niti tebe nema.

Naiskrenija i najdublja sućut obitelji Povoljnjak.


Dodatak: link

http://www.24sata.hr/news/motociklist-sletio-s-ceste-i-poginuo-kraj-velike-gorice/144891/
« Zadnja izmjena: Studeni 14, 2009, 10:44:34 poslijepodne plemenitašica »

Trs

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #10 : Studeni 14, 2009, 11:45:50 poslijepodne »

Oko pola sedam sam išao iz Vukovine u Kuče. Kod ulaza u Kuče, kod onog Kolanovog prostora se to dogodilo. Policija je propuštala naizmjence, kad sam prolazio vidio sam da s desne strane na cesti leži motor i pored njega ceradu preko poginulog. Ne shvaćam kako se to dogodilo, tamo nema jakog zavoja, cesta suha, bez magle. Možda je nakon zadnjeg zavoja iza Vukovinske škole potegnuo prebrzo?

JosipJoža

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #11 : Studeni 14, 2009, 11:59:38 poslijepodne »
Iskrena sućut obitelji stradalog.

Jednako tako, bio sam na putu za Kuče iz Vukovine, promet se upravo u tom trenu zatvorio za očevid, čekao sam 1 sat promatrajući očevid,

prestrašno, bez obzira tko je stradao, prestrašna slika koja mi još uvijek leti ispred očiju, uvjeti na cesti su bili dobri, što se moglo dogoditi, vjerojatno samo dragi bog zna, prestrašno mi je kada sam čuo razgovor, da je ostalo dvoje djece bez tate.


plemenitashica

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #12 : Studeni 15, 2009, 12:41:23 prijepodne »
...........prestrašno mi je kada sam čuo razgovor, da je ostalo dvoje djece bez tate.
I to malodobne , čak i malene.

Neven - zbogom.



Slika na njegovom facebooku-a.


De Loren

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #13 : Studeni 15, 2009, 09:52:57 prijepodne »
Gospođo ili gospodična Plemenitašica, zar vas netko tjera da morate baš vi odgovoriti ?

Žalostan trenutak za obitelj Povoljnjak, moja iskrena sučut.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Poginuo motociklist u Vukovini ...
« Odgovori #14 : Studeni 15, 2009, 10:24:08 prijepodne »
S obzirom da po starom "dobrom" običaju nema linka, najradije vam ne bih odgovorila.

Zakaj bi moral biti link? Kaj misliš da se netko sa takvim stvarima zajebava??  :o :o :o

BTW, ja ne čitam to smeće od našeg žutog dnevnog tiska, a za nesreću mi je mogel reći susjed koji je tog trena došel iz Gorice i rekel da je videl nesreću i otprilike kaj se desilo, a ja odmah na forumu pitam... kaj je tu loše? Ne želim trošiti vrijeme i promet na poluinformacije i tračeve tipa 24 sata, koji ni najozbiljniju informaciju ne znaju dati u nekakvom normalnom, i novinarski korektnom obliku...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”