Autor Tema: HZZO u V. Gorici  (Posjeta: 20675 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
HZZO u V. Gorici
« : Siječanj 25, 2010, 07:09:10 poslijepodne »
U više navrata sam morao ići u navedenu ustanovu gdje sam se svaki puta nanovo suoćio sa drskim i krajne neljubaznim službenicama iz soba 1, 2 i 3. Svojim neradom stvaraju i onako velike gužve.

Raditi poćinju oko pola devet (dok se iz klafraju i popiju kavu). Kada ih nešto upitaš (ako ti upoće odgovore) odgovore ti drsko, upućuju te iz sobe 1 u sobu 2, a ova iz sobe 2, natrag u sobu 1, naravno uz čekanje od najmanje sat vremena jer pred sobom 2 čekaju ljudi koji su došli kad i ti.
Davaju nepotpune informacije o dokumentima koje trebaš priložiti, a kad im doneseš ono kaj su tražile, onda te traže još nešto kaj ti nisu prvi put navle.

Jedna ode na plac, a kolegica iz sobe ne radi to kaj ti treba nek nekaj drugo, pa te pošalje van da prićekaš dok se ova druga ne vrati (jer je kao otišla preko u drugu sobu ).

Kad se navedena (konačno) vraća s grincajgom i kupljenim potrepštinama s placa, moraš ćekati da se raspremi jer te inaće i ona stera van, jer si nepristojan i ne dozvoliš joj ni da se skine.

Drugi put dođeš u pola osam (kak bi bil prvi na redu), a ono tam već 15 ljudi ćeka na zimi.
Kad evo ti ( u osam ) jedne od njih, pozdraviš s dobro jutro, a ona ko MULA samo prođe i još se ljuti kaj stojimo pred vratima jer ona nemre otvoriti.

Odlazi u hodnik ljevo i tada poćinje dolaziti i druga ekipica za kafenisanje.

Tada to traje i traje, naravno ljudi poćinju gunđati jer neki su si uzeli i izlaz s posla da si obave što im treba i išli bi radit za razliku od njih.

Oko pola devet više to nemreš trpjet i beš im mater bezobraznu, izlaze van (vukući se ko crijeva) s šalicama neispijene kave (iz prostorije gdje su se do tada kikotale), naoblaćene i vidno ljute, ali bez srama (kaj ih trideset ljudi ćeka u hodniku da se one udostoje i poćnu raditi).

U svim normalnim ustanovama, normalni i odgovorni službenici, dođu pola sata ranije na posao da si poprićaju i popiju kavu, kako bi na vrijeme mogli poćeti raditi svoj posao za koji su plaćeni, što u ovoj ustanovi od uvijek nije praksa.

Ne znam kome bi se trebalo obratiti da malo iskontrolira njihov rad i ponašanje, ako im se ne da radit ili nisu sposobne za posao koji trebaju odradit, neka se maknu i puste mlađe ljude koji bi bili sretni da mogu radit.

Ne znam da li je još ko imao takvih iskustava, a siguran sam da nisam jedini, jer sam se uvjerio u to čekajući ( u više navrata ) da obavim ono po šta sam došao.





shaka zulu

  • Gost
Odg: HZZO u V. Gorici
« Odgovori #1 : Siječanj 25, 2010, 07:41:45 poslijepodne »
De je to?Na "plučnomu"?

Offline marinko tur

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 53
  • Karma: +0/-0
Odg: HZZO u V. Gorici
« Odgovori #2 : Siječanj 25, 2010, 07:52:10 poslijepodne »
U više navrata sam morao ići u navedenu ustanovu gdje sam se svaki puta nanovo suoćio sa drskim i krajne neljubaznim službenicama iz soba 1, 2 i 3. Svojim neradom stvaraju i onako velike gužve.

Raditi poćinju oko pola devet (dok se iz klafraju i popiju kavu). Kada ih nešto upitaš (ako ti upoće odgovore) odgovore ti drsko, upućuju te iz sobe 1 u sobu 2, a ova iz sobe 2, natrag u sobu 1, naravno uz čekanje od najmanje sat vremena jer pred sobom 2 čekaju ljudi koji su došli kad i ti.
Davaju nepotpune informacije o dokumentima koje trebaš priložiti, a kad im doneseš ono kaj su tražile, onda te traže još nešto kaj ti nisu prvi put navle.

Jedna ode na plac, a kolegica iz sobe ne radi to kaj ti treba nek nekaj drugo, pa te pošalje van da prićekaš dok se ova druga ne vrati (jer je kao otišla preko u drugu sobu ).

Kad se navedena (konačno) vraća s grincajgom i kupljenim potrepštinama s placa, moraš ćekati da se raspremi jer te inaće i ona stera van, jer si nepristojan i ne dozvoliš joj ni da se skine.

Drugi put dođeš u pola osam (kak bi bil prvi na redu), a ono tam već 15 ljudi ćeka na zimi.
Kad evo ti ( u osam ) jedne od njih, pozdraviš s dobro jutro, a ona ko MULA samo prođe i još se ljuti kaj stojimo pred vratima jer ona nemre otvoriti.

Odlazi u hodnik ljevo i tada poćinje dolaziti i druga ekipica za kafenisanje.

Tada to traje i traje, naravno ljudi poćinju gunđati jer neki su si uzeli i izlaz s posla da si obave što im treba i išli bi radit za razliku od njih.

Oko pola devet više to nemreš trpjet i beš im mater bezobraznu, izlaze van (vukući se ko crijeva) s šalicama neispijene kave (iz prostorije gdje su se do tada kikotale), naoblaćene i vidno ljute, ali bez srama (kaj ih trideset ljudi ćeka u hodniku da se one udostoje i poćnu raditi).

U svim normalnim ustanovama, normalni i odgovorni službenici, dođu pola sata ranije na posao da si poprićaju i popiju kavu, kako bi na vrijeme mogli poćeti raditi svoj posao za koji su plaćeni, što u ovoj ustanovi od uvijek nije praksa.

Ne znam kome bi se trebalo obratiti da malo iskontrolira njihov rad i ponašanje, ako im se ne da radit ili nisu sposobne za posao koji trebaju odradit, neka se maknu i puste mlađe ljude koji bi bili sretni da mogu radit.

Ne znam da li je još ko imao takvih iskustava, a siguran sam da nisam jedini, jer sam se uvjerio u to čekajući ( u više navrata ) da obavim ono po šta sam došao.






U potpunosti. Stara je isla predat za dodatno zadrstveno da produlji 5.1. a novac za 12 mjesec je uplatila 31.12. 2009. i naraavno to do tada nije proknjizeno, ali u tom nije stavr, teta je onako drsko i neljubazno staru pitala: " A kak ste uplatili kad je 31. bio neradni dan!! " Ja paf??? Od kad za kog??? Nakon toga, opet bahato i drsko, osim toga bila je nova godina i nas nije bilo, ja opet paff???

Ljudi moji kud ovaj svijet vodi  :'(
Izrada web stranica Web locus, Brzo, Jednostavno, Kvalitetno

http://weblocus.net

De Loren

  • Gost
Odg: HZZO u V. Gorici
« Odgovori #3 : Siječanj 25, 2010, 08:00:13 poslijepodne »
Pridružujem se "pohvalama" jer fakat je sramota kako se ponašaju, bilo da ste došli zbog zdravstvene knjižice ili dopunskog osiguranja ... (čast izuzecima)  Kako te osobe ženskog roda, da ih ne nazovem kakvim drugim nazivom ne shvaćaju da nisu Bogom dane i da ljudi tamo ne dolaze zbog njih kao takvih ?

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: HZZO u V. Gorici
« Odgovori #4 : Siječanj 25, 2010, 09:05:08 poslijepodne »
...
Ljudi moji kud ovaj svijet vodi  :'(

 Na "banana plantažu" >:( ;) O0

To je nama naša borba dala... ???

Pridružujem se "pohvalama" jer fakat je sramota kako se ponašaju, bilo da ste došli zbog zdravstvene knjižice ili dopunskog osiguranja ... (čast izuzecima)  Kako te osobe ženskog roda, da ih ne nazovem kakvim drugim nazivom ne shvaćaju da nisu Bogom dane i da ljudi tamo ne dolaze zbog njih kao takvih ?

Zašto bi te "osobe ženskog roda" htjele ili trebale bilo što "shvaćati".  ::) Lijepo im je i sigurno "u jaslama" u kojima jesu.
A na mjestu su gdje nema "gazde", nitko ih nema "opaliti" po džepu, nitko ih ne kontrolira kako to već i jest svugdje "u jaslama" koje piju mlekeco iz državne kase :-X. Što bi njih bilo briga za ljude koji tamo trebaju i moraju dolaziti. Užasno! Pa si vi promislite koliko je takvih po vertikali i horizontali, a "NIŠ KORISTI" dok i dalje cicaju. Takvima je lijepa naša "mila majčica". :o A imamo zakone, jel' da!?


plemenitashica

  • Gost
Odg: HZZO u V. Gorici
« Odgovori #5 : Siječanj 25, 2010, 09:20:02 poslijepodne »
Nikako se ne slažem s ovim vašim napisima.
Pitate se zašto? Zato jer se niste stavili u kožu tih žena koje svakodnevno rade s hrpom ljudi, i to različitih profila, i nitko drugi nije ni za što kriv, nego njih dvije, tri koje rade u tim turbo „KBG-ovskim“ uredima osim kaj su im kupili namještaj blago zelene boje.

One su krive i za hladnoću vani, i za to kaj se plaća parkiranje, i za to kaj je zakasnio autobus, a i zato jer su odlučile popiti kavu ili ne daj bože popušiti prvu jutarnju cigaretu, a kad i na WC krenu gleda ih se poprijeko.

Jeste li se zapitali kak bi vama bilo da svako jutro dođete na posao, promrzli, pospani, čak i bolesni i da vas čeka 30 ljudi koji umjesto da spavaju doma, ustaju ko mračnjaci i „čuvaju red“. A niti jednom od tih mračnjaka različitih dobi, pameti, mirisa, zdravlja, nije palo na pamet da bi možda mogli doći i u 14,30 (jer radno vrijeme je do 16), pa da bi bez problema mogli doći na red i obaviti za što su i dolazili.
Vrlo važna stvar je baš dolazak u glupo vrijeme.

Te žene su tamo stručne, i znaju posao, ali nisu krive što je dopunsko mirovinsko još dodatno pojačalo gužve.
Što se "državnih jasli tiče", niti jedna vjerojatno nema plaću veću od 4000 kn.

Znam da nitko tamo ne odlazi na izlet, ali dajte, prosim, razumijevanja za ljude koji rade s ljudima.
Kak bi vama bilo da SVAKI DAN dođete na posao, a čeka vas 30 ljudi koji vam zaista mjere sekunde dok skinete kaput i zapalite računalo na kojem se vrlo često mijenja progam (vrlo bitno).
Kak bi vam uopće bilo da svaki dan netko stoji i čeka da vi stignete na posao, umjesto da dođe recimo 15 minuta kasnije od početka radnog vremena.

Savjet: dođite u 14 i nadalje i sve obavite bez problema. I ne zaboravite, možda je ženama pao šećer pa bi im dobro došla čokolada.


A ne brine vas ona komisija u polukatu iste zgrade? Na to se treba osvrnuti. Samo očito tamo nitko nije trebao uslugu, jer da je.....

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HZZO u V. Gorici
« Odgovori #6 : Siječanj 25, 2010, 09:59:38 poslijepodne »
Moram biti iskrena da se u potpunosti slažem sa Delta force.Dosta toga sam tamo trebala zadnjih nekoliko godina obavljati,čak se sa njima i suditi (ja dobila sud,oni morali platiti troškove).Žao mi je svakog tko tamo treba ići,a da se ne pozna sa nikime od njih privatno.Ja sam se u konačnici domudrila i sve što sam pitala tražila sam odgovor  napismeno,i tako postigla da me više ne šetaju bezveze.Situacija na našem socijalu je blago rečeno katastrofa,imaju bezbroj prijava(identičnih),ali nema pomaka u ponašanju tih djelatnica.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: HZZO u V. Gorici
« Odgovori #7 : Siječanj 25, 2010, 10:15:39 poslijepodne »
Poštovana plemenitašica, zaista sam osoba puna razumjevanja i tolerancije, zaista vjerujem da nemaju velike plaće (hihihihi samo oko 4000 kn), znam da je sa ljudima zaista teško raditi, vidjela sam kako su im uredi opremljeni, ali...

- ako je neka od njih pospana, promrzla ili nedaj Bože bolesna, trebala bi ostati doma na bolovanju, jer su već to dovoljni razlozi da ne može s ljudima obavljati posao "koji joj je radna obaveza"

- ako "mračnjaci" čekaju i čuvaju red, imaju i oni valjda neke svoje razloge zašto to čine, a vjerujem da su tamo "isključivo i samo" iz prijeke potrebe a ne "iz obijesti", onda te žene trebaju napraviti nekakvu organizaciju tih ureda (naručiti, po brojevima, u dan, sat, i sl.)

- ako im je "nametnuto" obavljanje poslova od njihovog poslodavca, trebaju to riješiti s njim tj. svojim šefovima da se posao obavlja na svestrano zadovoljstvo i ne moraju "žrtve" biti građani, jer i građani su možebitno i promrzli i pospani i bolesni i gladni i nemoćni - zapravo oni plaćaju najvišu cjenu bezobrazluka i neorganiziranosti "naše birokracije i administracije", oni su u pravilu uvijek i na svim razinama žrtve bilo novčano, bilo proceduralno, bilo zakonski ili ne znam već kako (ali sigurna sam da razumijete na što sve mislim)

- to što "nemaju plaću veću od oko 4000 kn." NIJE i NE MOŽE biti opravdanje za sve naprijed navedeno niti alibi za njihovo ponašanje, a k tome (a to tvrdim iz osobnog iskustva) totalno su NEEDUCIRANE što zasigurno utječe i na gužve i na tumaranja građana od sobe do sobe, sporost rješavanja svakog pitanja građaninu i na kraju to je još uvijek "primjerena" plaća, ako se zna  za kakvu "mizeriju" a k tome još i neizvjesnu  neki drugi rade

- problem koji sam imala, nakon tri - četiri dolaska tamo kod njih i u razno vrijeme od jutra do kraja radnog vremena, lutanja od soba po brojevima, od službenice do šefice itd., nisam uspjela riješiti, morala sam zvati u Zagreb, dobiti (zamislite samo) telefonom jasne i nedvojbene upute i na kraju ići opet kod njih ovdje s imenom i brojem telefona u ZG-u ukoliko mi ne budu odmah htjele riješiti problem kako treba. Da, ja sam se morala dakle kod istih takvih, zamislite i to telefonom raspitati, educirati kako je po slovu zakona i propisima, pa tek po pozivu na osobu u Zagrebu i uputama, posao je obavljen, problem tek tako riješen. Pa to je neshavtljivo, uprkos svemu razumjevanju, strpljenju i toleranciji.

- o niskom šećeru i čokoladi ovaj put ne bih, čokoladu sam ostavila ipak za Vas, posebno s toga jer niste na šalteru. Ah, da, godinama sam radila s ljudima i to "teških" profesija i inog, zato i znam o čemu pišem i govorim. :)

 

plemenitashica

  • Gost
Odg: HZZO u V. Gorici
« Odgovori #8 : Siječanj 25, 2010, 10:42:19 poslijepodne »
De je to?Na "plučnomu"?
Da, kunta, tam, iznad komisije za produžetak bolovanja.

- ako "mračnjaci" čekaju i čuvaju red, imaju i oni valjda neke svoje razloge zašto to čine,

Imaju, nemreju spati.
Razumijem da se po ljetu rano dižu da obave sve kaj moraju prije jakog sunca, ali sad je obrnuto, treba biti doma i grijati se, a u podne izlaziti.
Ali ne, kod njih je to dugogoišnja navika, kak na posel tak i u nabavu. Joj, nekad bi ih...  :-X
.......... posebno s toga jer niste na šalteru.

Hihihihih – probajte zamisliti mene na šalteru? Pa to bi bilo kao u onoj reklami za šampon: To je moja Shauma.  >:(

Garantiram, da nitko ne bi stajao u mojem redu. Ne zbog frizure, nego bi ih pojela odmah na licu mjesta kad bi ih vidjela svako jutro prije 8.
Sami bi se educirali kao i vi (razumijete da se malo šalim) i sve bi sami obavili, službenica HZZO uopće ne bi bila potrebna, samo telefon. I još bi mi nosili čokolade.

Ma šalim se malo, ali ipak ne dijelim vaše mišljenje. Iako, priznajem i ja sam jednom došla u konflikt, ali zato jer u 15,15 nije nikoga bilo na radnom mjestu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: HZZO u V. Gorici
« Odgovori #9 : Siječanj 25, 2010, 10:53:12 poslijepodne »
Imam slična iskustva ko i kolege prije.Kaj se dotikavle nijove psihofizičke sposobnosti il vole za obavlati posel od teroga živeju-živo me briga za probleme teri je muče kak i nje ni briga za moje.Od nje oćekivam da to reše čem prije a ne da se ponašaju kak da na jenomu limunu sede a drugoga cicaju ili po domači kaj su predpoldan srdite na se a popoldan na celi svet.Nit imam nameru trpeti nečija izdrkavanja da dojdem tam nekaj obaviti.Primer z Katastra;Večno nadrkani "brko" il bivši brko i negova mlada navek nasmejana kolegica.
A niš ne košta ni jeno ni drugo.

Mica ubica

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: HZZO u V. Gorici
« Odgovori #10 : Siječanj 26, 2010, 10:50:10 prijepodne »
Nikako se ne slažem s ovim vašim napisima.
Pitate se zašto? Zato jer se niste stavili u kožu tih žena koje svakodnevno rade s hrpom ljudi, i to različitih profila, i nitko drugi nije ni za što kriv, nego njih dvije, tri koje rade u tim turbo „KBG-ovskim“ uredima osim kaj su im kupili namještaj blago zelene boje.

One su krive i za hladnoću vani, i za to kaj se plaća parkiranje, i za to kaj je zakasnio autobus, a i zato jer su odlučile popiti kavu ili ne daj bože popušiti prvu jutarnju cigaretu, a kad i na WC krenu gleda ih se poprijeko.

Jeste li se zapitali kak bi vama bilo da svako jutro dođete na posao, promrzli, pospani, čak i bolesni i da vas čeka 30 ljudi koji umjesto da spavaju doma, ustaju ko mračnjaci i „čuvaju red“. A niti jednom od tih mračnjaka različitih dobi, pameti, mirisa, zdravlja, nije palo na pamet da bi možda mogli doći i u 14,30 (jer radno vrijeme je do 16), pa da bi bez problema mogli doći na red i obaviti za što su i dolazili.
Vrlo važna stvar je baš dolazak u glupo vrijeme.

Te žene su tamo stručne, i znaju posao, ali nisu krive što je dopunsko mirovinsko još dodatno pojačalo gužve.
Što se "državnih jasli tiče", niti jedna vjerojatno nema plaću veću od 4000 kn.

Znam da nitko tamo ne odlazi na izlet, ali dajte, prosim, razumijevanja za ljude koji rade s ljudima.
Kak bi vama bilo da SVAKI DAN dođete na posao, a čeka vas 30 ljudi koji vam zaista mjere sekunde dok skinete kaput i zapalite računalo na kojem se vrlo često mijenja progam (vrlo bitno).
Kak bi vam uopće bilo da svaki dan netko stoji i čeka da vi stignete na posao, umjesto da dođe recimo 15 minuta kasnije od početka radnog vremena.

Savjet: dođite u 14 i nadalje i sve obavite bez problema. I ne zaboravite, možda je ženama pao šećer pa bi im dobro došla čokolada.


A ne brine vas ona komisija u polukatu iste zgrade? Na to se treba osvrnuti. Samo očito tamo nitko nije trebao uslugu, jer da je.....

Lepa moja Plementašica, ne slažem se niti s jenim slovom kaj si napisala, jer i ja delam z ljudmi na još gorjem mestu, ali nemreš se bahato i bezobratno ponašati s ljudima koji trebaju nekaj pitati i tvoju pomoć, naravno ak te ćovek lepo kulturno pozdravi i pita.

Nemrem imati radno vreme od 8 vur, a dojti vu 8,10 na posel i onda još piti kavu do pol devet i biti ljut na ljude koji su došli vu 7 vur (jer su imali tak busa) i ćekali da čim prije to obave i idu dalje za drugim poslom, između ostalog slično je celi dan od ve do ve su krampusi.

Ja mislim da je problem kaj doma niš ne dobiju pod rep (a ko bi je i štel ak su doma iste ko i na poslu) pa se onda na nami zdrkavaju i leće svoje frustracije.

Svaka ćast deklami vu sobi 4, mislim da je tam voditeljica ( ima se i kaj pogledati, makar nisu ko ove stare krampusice), žene me ljepo saslušale kaj trebam i uputile kaj trebam napraviti, a samo sam pokucal , pozdravil, izvinul kaj smetam (bile su u nekom poslu) i iznesel svoj problem.
Čisto ljepo, uljudno, brzo i profesionalno odrađeno.

Kaj se tiće čokolade, bogme se za nju treba pokazati drugčiji odnos prema stranke (treba ju zaslužiti)
Nesem pobornik unapred poklanjanja (podmićivanja), oni su plaćeni za svoj posel, ali ak je neko prema tebi posebno ljubazen i odradi ti nekaj brže nek bi to drugi napravil, onda je zaslužil (moj znak pažnje i zahvale).

Denešnjem čoveku treba tak malo (ljubaznosti, smješka i poštovanja) da bi bil zadovoljan, a one ni toliko nemreju dati ... fuj, sramota i špot.

De Loren

  • Gost
Odg: HZZO u V. Gorici
« Odgovori #11 : Siječanj 26, 2010, 06:19:59 poslijepodne »
... onim "milostivama" tam izgleda svakodnevno pada šečer od 8 nadalje ... a što se tiče promrzlih ljudi koji dolaze na posao ... ima ljudi koji cijeli dan rade na hladnom i njih nitko ne pita da li im je hladno, a rade za puno manje novca. A u svezi stručnosti, tema za raspravljanje ... događaj od prije cca mjesec dana. NIsam dobio na kućnu adresu karticu dopunskog osiguranja jer im nisu "sjele" sve uplate. Osobno sam otišao da provjerim o čemu se radi, naravno, sa kopijama uplatnica, nažalost, nije ni to pomoglo, ali sva sreća što sam imao zapisan broj telefona od njihove centrale u Zagrebu u HZZO, gdje rade STRUČNI ljudi koji se znaju snaći u računalima i papirima, te me zamolili da ostavim broj telefona te će me nazvati gdje je došlo do greške. Nakon nepunih pola sata dobio sam odgovor, uz ispriku,  a nakon par dana i karticu. Plemenitašica spominje čokoladu (čitaj mitologiju) ... zato nam tako i je jer smo sve po redu naviknuli da im se nešto donese, onak, ispod pulta ...

ali nisu one same tomu krive, kriv je onaj ili oni koji su im omogučili da se tako ponašaju.
« Zadnja izmjena: Siječanj 26, 2010, 06:22:01 poslijepodne De Loren »

plemenitashica

  • Gost
Odg: HZZO u V. Gorici
« Odgovori #12 : Siječanj 26, 2010, 09:30:44 poslijepodne »
Plemenitašica spominje čokoladu jer se ruga.
A vama je pala na pamet „mitologija“ jer ste očito skloni takvoj vrsti „zahvalnosti“.

Osim toga, koga vraga me spominjete i komentirate kad sam vam na ignore listi. Ajde budite dosljedni bar sami sebi.


Plemenitašica ne dijeli čokolade niti na kraju u znak zahvalnosti, jer smatram da svatko treba odraditi svoj posao i da je za to plaćen onako kako već je.
Kod mene postoji hvala i doviđenja.
Jedino što dijelim  je tringet i to ne svima i ne svaki put.


Znam da ovaj forumaš ne vidi moje postove, ali možda će me opet netko citirati, pa da mu kažem da niti jedan njegov post nisam dirnula niti sam koji citirala, upravo zato jer je uskogrudan, i sam sebi dovoljan, ali on uredno mene smatra za krivca.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: HZZO u V. Gorici
« Odgovori #13 : Siječanj 26, 2010, 10:43:01 poslijepodne »
Istina, treba se dugo čekati,ak ti ne radi  netko poznati tamo.
Ali   20 deka kave i odmah ste na redu, jamčim  vam.   Pali kod svih tamo  koji rade.

De Loren

  • Gost
Odg: HZZO u V. Gorici
« Odgovori #14 : Siječanj 27, 2010, 08:19:00 prijepodne »
Istina, treba se dugo čekati,ak ti ne radi  netko poznati tamo.
Ali   20 deka kave i odmah ste na redu, jamčim  vam.   Pali kod svih tamo  koji rade.

danas moram obaviti nekoliko poslova po raznim šalterima:

poglavarstvo grada Gorice - na dva mjesta
Mup u Velikoj Gorici
Mup u Heinzelovoj
Stanica za tehnički pregled vozila u Remetincu
Leasing kuća

... Ivana iz VG ... Da ponesem svima "ciglicu" kave da dođem odmah na red ?

tamo gdje rade muški, da ponesem nekaj drugo ?

Žalosno i jadno ...

zato nam i je tako ...   sramota.