Autor Tema: PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH  (Posjeta: 24395 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH
« Odgovori #15 : Siječanj 12, 2015, 01:17:46 prijepodne »
ahhh,

zao mi je, zaboravio sam..

jako mi je zao sto tu povjesnu pobjedu nisu zasluzni glasovi iz BiH..Koje bi to zadovoljsvo i uzitak bio,  d a porazu socijalisticke celije upravo presude ercegovci..

ali usprkos, ma gdje bili , pozdrav..vjerujem da jos glasaju da potumplaju pobjedu. :P

Master

  • Gost
Odg: PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH
« Odgovori #16 : Siječanj 12, 2015, 10:26:22 prijepodne »
http://www.vecernji.hr/predsjednicki-izbori2014/tijesna-pobjeda-bez-glasova-iz-inozemstva-razlika-u-korist-kolinde-grabar-kitarovic-bila-bi-samo-1989-glasova-983639


Eto ni sad nije dijaspora odlučila.Štab je pred deložacijom a region mrtav.Idemo skinut još Milančeta da crveni jednom zauvijek nestanu.
« Zadnja izmjena: Siječanj 12, 2015, 10:39:26 prijepodne Master »

Master

  • Gost
Odg: PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH
« Odgovori #17 : Siječanj 12, 2015, 10:37:14 prijepodne »
Nitko više neće omalovažavati naš obrambeni Domovinski rat, i nazivati ga nekakvim građanskim ratom,  to vam časno obećajem ovdje večeras. Hrvatska je samostalna i neovisna država a ne regija ili region kamo su je neki htjeli svrstati. Nastavit ću tamo gdje je stao naš prvi hrvatski predsjednik dr, Franjo Tuđman", kazala je Kolinda.
« Zadnja izmjena: Siječanj 12, 2015, 10:40:01 prijepodne Master »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH
« Odgovori #18 : Siječanj 12, 2015, 12:29:26 poslijepodne »
Pa i bez dijaspore, Kolinda bi i sa tih ni 2000 glasova odnijela pobjedu, i neka.

Pr5blem je bagaža od Milanovića i sličnih koji ne razumiju osnove demokracije i odgovornosti i bitnoga u politici... onog gnoma Matića smetaju ljudi u Mostaru, njih bi on "izbacio i nedozvolio glasanje", a puni autobusi srbenmda iz Srbije ga ne zamaraju, oni su u redu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH
« Odgovori #19 : Siječanj 12, 2015, 01:41:05 poslijepodne »
imali smo prilike vidjeti i slusati sinoc siktanje one lijencine koji obnasa duznost predsjednika vlade..imali prilike cuti  siktanje besne vesne, koja se dotjerala za tabor kao da je doma upravo oprala stepeniste, imali smo cuti izjavu onog jadnika  Matica, sto ukazuje da ce nova Predsjednica imati tezak posao sa takvom kastom..

vidjet cemo njezine poteze uskoro, vidjet cemo i buduce ponasanje  ove jugo- koalicije , bit ce tu jos posla sa mesicevim adjutantom i njegovom kastom , ...bit ce tu jos gadnog posla za birace ...

zato, jos jednom, mnogo pameti , uspjesnih politickih poteza a i srece zelim novoj Predsjednici..

za one koji su birali ispravno, malo je vec danas lakse disati.

Master

  • Gost
Odg: PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH
« Odgovori #20 : Siječanj 12, 2015, 02:07:23 poslijepodne »
Kako pokazuju analize mladi do 40 god. su glasali 60% za predsjednicu, 40-50 lapo lapo a stare prdonje navikle na nerad, sitne krađe društvene imovine po firmama, čekanja u redu za benzin,kavu,.....za josipovića! pametnom dosta

Ne javljaju se danas na forumu komentatori sao krajine ... ;D
« Zadnja izmjena: Siječanj 12, 2015, 02:17:59 poslijepodne Master »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH
« Odgovori #21 : Siječanj 12, 2015, 07:15:39 poslijepodne »
Imamo Predsjednicu za bolju buducnost..

Hrvati izabrali predsjednicu s članskom iskaznicom zločinačke organizacije

A je, bolje? Bumo videli. Možda se sad Milanović malo probudi, a možda se sad ta napetost HDZ - SDP još i pojaća, tak da budu svi zauzeti najviše samim sobom, a Hrvatska onda opet u drugi plan.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH
« Odgovori #22 : Siječanj 12, 2015, 09:17:17 poslijepodne »
A je, bolje? Bumo videli. Možda se sad Milanović malo probudi, a možda se sad ta napetost HDZ - SDP još i pojaća, tak da budu svi zauzeti najviše samim sobom, a Hrvatska onda opet u drugi plan.

Razlika između HDZ-a i SDP-a je što prvi ima, a drugi još nemaju tu tirulu, iako nitko normalan ne dvoji da tu nema razlike.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH
« Odgovori #23 : Siječanj 13, 2015, 10:48:40 prijepodne »
[

A je, bolje? Bumo videli. Možda se sad Milanović malo probudi, a možda se sad ta napetost HDZ - SDP još i pojaća, tak da budu svi zauzeti najviše samim sobom, a Hrvatska onda opet u drugi plan.

hoce hoce, kolega, evo pocinje budjenje...u biti , tako ti izgleda Zokijev radni dan..jedino ako nije prespavao na Krku, onda mu se dize malo ranije..




https://www.youtube.com/watch?v=T7FlVbCEKO0
« Zadnja izmjena: Siječanj 13, 2015, 10:52:32 prijepodne @Franjo@ »

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH
« Odgovori #24 : Siječanj 13, 2015, 06:13:14 poslijepodne »
zanimljivo zapazanje hrvatskog parlamentarca ..

http://dalje.com/hr-hrvatska/beus-richembergh--moje-americko-iskustvo-s-kolindom-grabar-kitarovic/530088

ocekujem , da isti proslijedi svoja zapazanja osobno novoj hrvatskoj Predsjednici,ili notom preko besne Vesne, da ne cini ubuduce  takve neprilike uglednom parlamentarcu.


Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Habemus Praeses / ZEBIRAJNE ZA PREDSEDNICU RH
« Odgovori #25 : Siječanj 13, 2015, 08:02:02 poslijepodne »
Citat:
HRVATISTAN vs. HRVATIKAN
Interes(ant)no zapažajne hrvat(istan)skoga parlamenturca ..

GBR  iliti Greit Britanec Bosanec v (Ka)nade
http://www.forumgorica.com/general-discussion/humor-ili-tu(r)mor/msg55505/#msg55505

OSTVA-RIVAJNE HRVATSKE JENAKOPRAVNOSTI V BIH

Grabar-Kitarović: Za nado-gradnju Daytonskoga spor-razuma


Novoizabrana hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović rekla je da će inicirati nadogradnju Daytonskog mirovnog sporazuma za BiH kako bi se ostvarila hrvatska jednakopravnost u toj zemlji, ističući da će poduprijeti zahtjeve hrvatskih predstavnika za preustroj zemlje i u slučaju da predlože uspostavu trećeg entiteta.

“Podržavat ću ona rješenja i prijedloge koje budu stavili na stol i predložili legitimni hrvatski predstavnici u BiH. Hoće li to biti kakva županijska rješenja ili treći entitet, ja to u ovom trenutku ne mogu reći, ali ću ih podržavati u njihovim zahtjevima”, rekla je Kolinda Grabar Kitarović u intervju koji je u ponedjeljak navečer objavila Federalna relevizija (FTV).

http://narod.hr/hrvatska/grabar-kitarovic-za-nadogradnju-daytonskog-sporazuma-radi-ostvarenja-hrvatske-jednakopravnosti-u-bih/

* * * * * * * * * *

Vu toj Turskoj zemlji, 08:32

Vu toj Turskoj zemlji
« Zadnja izmjena: Siječanj 13, 2015, 08:16:57 poslijepodne Ljudevit Kaj »
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH
« Odgovori #26 : Siječanj 14, 2015, 02:17:11 poslijepodne »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH
« Odgovori #27 : Siječanj 14, 2015, 02:21:21 poslijepodne »
Ma mogu se jebati, budale crvene, ona i bez nevažećih listića ima prednost od 30.000+ glasova... nema 50%, ali ni u EU nije išlo po ustavu i potrebnih 2/3 glasačkog tijela...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Master

  • Gost
Odg: PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH
« Odgovori #28 : Siječanj 14, 2015, 05:03:13 poslijepodne »
Nije bitno kaj govore ,nego ko govori.
Mlada priležnica od Jakovine se zarazila glupošču propalog apotekara.

Master

  • Gost