Autor Tema: Ima li gradonačelnik zaštitare?  (Posjeta: 19222 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Ima li gradonačelnik zaštitare?
« : Rujan 04, 2009, 03:30:02 poslijepodne »
Čujem ovih dana da svako jutro u 08,00 se Hubak i Šimunović sparkiraju na parkingu gradskog  poglavarstva (valjda besplatno), popiju kavu na placu u nekom kafiću, vrlo često sa Šukerom i nakon toga umjesto da idu na posao (a već kasne), ulaze u zgradu gradske uprave i sjede u uredu prije gradonačelnikovog, tj nemreš do gradonačelnika dok s njima ne riješiš razlog dolaska.

Nisam mogla vjerovati, ali rekli su nek idem sama provjeriti.
Rekoh da nemam potrebe ići u zgradu gradskog poglavarstva, ali možda ima koji forumaš koji je poslom bio u posjetu gradonačelniku da potkrijepi ovu tvrdnju ili bu sve ostalo na traču?

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Ima li gradonačelnik zaštitare?
« Odgovori #1 : Rujan 04, 2009, 04:04:37 poslijepodne »
... sjede u uredu prije gradonačelnikovog....


Sjede i razmišljaju?
Ne, samo sjede  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ima li gradonačelnik zaštitare?
« Odgovori #2 : Rujan 04, 2009, 04:08:12 poslijepodne »
Dugo se zna da HDZ-ovci imaju "kava sastanke" na početku radnog dana sa svojim ministrom. Znao sam ih ujutro viđati u Kaktusu, valjda su sada promjenili lokaciju.
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

shaka zulu

  • Gost
Odg: Ima li gradonačelnik zaštitare?
« Odgovori #3 : Rujan 04, 2009, 04:33:55 poslijepodne »
Evo crnca-ko za crnca pita. 8)
A čujte,ludi moji,kak gradonačelnik dela ot 0 do 24 onda ima fajn velike podočnake.A če baš nemora iti na zestanek z nekem do ga pozna ne giba se nikam a če dojdeju kakovi japanci,koreanci,kinezi,ovi ze Šapca pojavi se Janton Šimunkovičev i veli;
-Dober den,ja sem gradonačelnik...i pokaže na Rašu
-A ovo je moj brat Robert.
 ;D

Tur

  • Gost
Odg: Ima li gradonačelnik zaštitare?
« Odgovori #4 : Rujan 04, 2009, 05:34:03 poslijepodne »
Ne znam samo kej mu očeju zaštitari? Da mu negdo morti ne bi kral briljantne ideje? Šukeru isto ne trebaju, em je on vekši i šireši od sih onih ze sokol marića.

Offline david

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 3
  • Karma: +0/-0
Odg: Ima li gradonačelnik zaštitare?
« Odgovori #5 : Listopad 01, 2009, 02:26:59 poslijepodne »
ne znam ja plemenita kak ti to vidiš furt hubaka i šimunovića v zgradi poglavarstva, ja sem tam saki dan pak ih ne vidim...da si ti nisi morti popila malo preveč belega?