Svakidašnje teme > Čušpajz

građevinski.vg

<< < (18/18)

kuntakinte:
Ako ne srušite derutnu kuću, ostat ćete bez kuće i bez parcele!
 Vlasnicima ruševnih i napuštenih kuća ubuduće će stizati rješenja općina i gradova o uklanjanju takvih nekretnina, a ako se vlasnici ogluše, rušenje će obaviti lokalna samouprava i prodati zemljište.
 Takvo rješenje sadrži prijedlog Zakona o građevinskoj inspekciji koji je odaslan u saborsku proceduru s mogućom primjenom od iduće godine. ...
http://www.zagorje.com/vijest/vijesti/ako-ne-srusite-derutnu-kucu-ostat-cete-bez-kuce-i-bez-parcele

BobRock:

--- Citat: kuntakinte - Listopad 04, 2013, 12:59:54 prijepodne ---Ako ne srušite derutnu kuću, ostat ćete bez kuće i bez parcele!

--- Kraj citata ---
E pa ne znam... S jedne strane si mislim - kaj ih briga ak ja na mojem gruntu imam neku staru štalu ili objekt koji se ne koristi. Ak nikome praktički ne smeta, kaj ih to briga. Em pak je na mojem gruntu. Još ak mi je grunt ograđen, tak da se deca nemreju slučajno tam nač pa im se nemre niš dogoditi... kaj koga briga?

S druge strane kad se setim onog starog birca pokraj Music Halla, kak se ono bil zval... Vegas? Tak nekaj u sredini Gorice je ruglo i sramota za cijelu Goricu. I to se još godinama nemre riješiti. E u tom slučaju bi ja to rušil. Često baš na tu ideju dojdem kad prolazim, da grad to putem više sile zruši. Ili zeme pod svoje i proda, jer čul sam da vlasnik nije... dohvatljiv... hm... Nekaj se u takvim slučajevima mora napraviti. Baš bi bilo interesantno čuti kak se takvi slučajevi rješavaju u državama sa razvijenijom ... civilizacijom.   ;)

kuntakinte:
Lepa rupica v zakonu.
Kaj misliš jel budu poravnali zemlum Sisciu, Andautoniu i Josipovićevo?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju