Autor Tema: Tržnica se seli  (Posjeta: 74908 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #15 : Travanj 25, 2012, 08:43:06 poslijepodne »
ha,ha,ha....SDP i HNS su ovu lavinu ponovo pokrenuli na nedavno održanoj presici, sad bi DC tematsku, kak i HSS po pitanju Bioelektrane a i jedni i drugi obnašaju vlast, vode grad, svaki dan su u gradskoj upravi i do presice SDP i HNS nisu k* mrdnuli, pa kaj ovi stvarno misle kak smo svi mi bedaci?

Zoran Žic je svaki dan u gradskoj upravi već godinu dana, od kad je viši trgovački sud uvažio žalbu VFK još iz prošle vlasti, kaj je delao do sada? Bilo je gužva u fotokopiraoni ili nije bio uopće u gradskoj upravi na poslu?
Kak bi bio kad i sam ne zna kaj bi uopće delao! I sad bi dečec tematsku? Moš mislit!
Bolje bi bilo jedno povjerenstvo kojem bi bio na čelu! ;D

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #16 : Travanj 25, 2012, 09:20:37 poslijepodne »
Zoran Žic ispred UdrugE obrtnika i poduzetnika obratio se javnosti priopćenjem o problemima velikogoričkih obrtnika koji posluju na tržnom centru u Velikoj Gorici.

http://dalje.com/hr-zagreb/velikogoricki-obrtnici--zbog-dolaska-bille-gubimo-radna-mjesta/430525

http://liderpress.hr/biznis_i_politika/hrvatska/udruga-obrtnika-pokrenula-peticiju-zbog-zelene-trznice/

Ne čudim se! On je još 2004. organizirao prosvjede na Markovom trgu kada je Bandić htio maknuti tržnicu na Črnomercu. Konačno da netko istupi u javnost i otvoreno govorio o problemima malih ljudi. Sviđa mi se pristup i način na koji djeluje ova Udruga obrtnika. Bez politikanstva, jer u njoj ima ljudi iz svih političkih opcija, a jedna od istaknutijih uz Zorana Žica je HNS-ovka Mirjana Zuzija. Čujem da ih ima i iz SDP-a, Laburista, HDZ-a, DC-a,...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #17 : Travanj 25, 2012, 09:33:31 poslijepodne »
Bilo je gužva u fotokopiraoni ili nije bio uopće u gradskoj upravi na poslu?
Kak bi bio kad i sam ne zna kaj bi uopće delao!
Kak ti to misliš? Kaj ti z tem očeš povedati?  8)

Citat:
"Kraj 120 gradskih službenika, za neke od kojih nitko ni ne zna što uopće rade osim što ih je dovela politika da „kradu Bogu dane“, a Velikogoričanima bespotrebno troše proračunski novac, u ovo recesijsko vrijeme gradonačelnik Barišić naumio je zaposliti još jednoga."

Humanitarni turnir u Beli
06Tra2012.
Objavljeno uZagrebačka od Zoran Žic
...Uređivano Petak, 06 Travanj 2012 09:23
http://www.demokratski-centar.hr/podruznice/zagrebacka/item/1453-humanitarni-turnir-u-beli

Evo,viš da je bil na poslu i da je delal.
Kaj sad očeš,ha?
Nemaš ti jake argumenta,moj Jagi...
  ;D
wwwg tablice

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #18 : Travanj 26, 2012, 02:38:16 poslijepodne »
Citat:
Jaguar

ha,ha,ha....SDP i HNS su ovu lavinu ponovo pokrenuli na nedavno održanoj presici

Pokrenuli su zbog bojazni ugroza kad su čuli da Udruga poslodavaca polako skuplja ljude, koliko znam Udruga je ponudila i pravnu pomoć angažirajući odvjetnički ured koji je ljude uputio kaj da rade....

Citat:
Jaguar
Zoran Žic je svaki dan u gradskoj upravi već godinu dana,

Pa kaj onda?..pa nije on na vlasti iako za razliku brine kaj će biti s ljudima sa tržnice..svašta, pa ti i tvoja svita ste bili na vlasti pa niste niš napravili..he..i sad zamisli napravili ste pressicu...povjerovat će vam...tko?....glupost..nisu ljudi više takva telad kakvim ih vi držite...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #19 : Travanj 26, 2012, 04:26:23 poslijepodne »
Muha ... kaj je za tebe to kad napišeš "polako okuplja ljude ..."  ? polako znači mjesec-dva, godinu-dvije, deset-dvadeset godina ? Jel tom brzinom i održavaju svoju web stranicu, ili još malo sporije ?

Malo sam pergledal ovaj link na stranicu o humanitarnom turniru u beli ...  koliko vas je bilo, to ste mogli odigrati u fičeku, samo prve ziceve okrenete naopačke ... još imate mjesta i za nekog tko bi kontroliral da nekaj ne zmuljate :-)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #20 : Travanj 26, 2012, 05:43:09 poslijepodne »

 koliko znam Udruga je ponudila i pravnu pomoć angažirajući odvjetnički ured koji je ljude uputio kaj da rade....

Pa kaj onda?..pa nije on na vlasti iako za razliku brine kaj će biti s ljudima sa tržnice.......

I? Kaj to ljudi mogu raditi sami? Objasni nam.
Vjerojatno mogu Žućiću baciti soli na rep, ukoliko grad nije učinio ono što je trebao nakon usvajanja žalbe VFK i ne čini i dalje ništa jer pogoduje Žužiću a front je otvorio na dva bojišta, jedno koje mu vodi Žic na Tržnom centru a drugo sam gradonačelnik u komunalnim poduzećima.
To što Žic sada koristi tu situaciju, jadnu za te ljude, davajući im lažnu nadu a samo s jednim ciljem, kako bi pridobio što više obrtnika za svoju udrugu, s čime bi mogao mlatarati po Gorici, to je Žicov cilj!
Zato je gurao svima na tržnom centru odmah pristupnicu, za učlanjenje u udrugu, sa svim pripadajućim podacima, no nisu svi bedasti i ne nasjedaju na te fore, osim toga velikogorički obrtnici imaju svoju udrugu obrtnika a Žic pokušava načiniti jednu paraobrtničku udrugu, poput one parabraniteljske čuvene.......kao što i pripada jednoj parastranki koja je činila i čini samo zlo kako tim obrtnicima tako i građanima. Dokaz za to je upravo Zoran Žic koji sjedi na plećima svim obrtnicima i građanima, plaćom koju ni po čemu niti zaslužuje niti je njegovo radno mjesto išta dobrog donijelo građanima a i obrtnicima!

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #21 : Travanj 26, 2012, 10:05:16 poslijepodne »
..nisu ljudi više takva telad kakvim ih vi držite...
Misliš?
Da se kladimo?  :P  ;D
wwwg tablice

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #22 : Travanj 27, 2012, 08:33:10 prijepodne »
Citat:
Jaguar
To što Žic sada koristi tu situaciju, jadnu za te ljude, davajući im lažnu nadu a samo s jednim ciljem

Tu i je poanta, kad nekaj dela Žic to je po vašem unašrijed prevara a to kaj ste vi direktno provedbom loše politike suodgovorni za takvo kaotično stanje to nema veze...jednom pressicom želite izgladiti stvar.... vrlo zločesto i licimjerno prika...vi kao ne koristite situaciju?...daj se skoncentriraj...

Citat:
Jaguar
Dokaz za to je upravo Zoran Žic koji sjedi na plećima svim obrtnicima i građanima, plaćom koju ni po čemu niti zaslužuje niti je njegovo radno mjesto išta dobrog donijelo građanima a i obrtnicima

Zašto osporavaš unaprijed hvale vrijednu akciju?...UPVG svojim angažmanom pomaže tim ljudima pravnim savjetima i uputama...jel to zabranjeno?...tebi je ok da VFK i GBR, ljudi koji su bili u izvršnoj vlasti i na neki način najviše odgovorni da nisu riješili tu trakavicu sjede sada u saboru, primaju izdašnu naknadu za kaj?....za kaj su oni nagrađeni?..brinu za ljude?...za kaj je Picula nagrađen da sjedi u EU Parlamentu i prima plaću?.na čijim plećima on sjedi ?..svi spomenuti koje ti podržavaš su društveno korisni likovi je li?...he..

Jaguar

  • Gost
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #23 : Travanj 27, 2012, 12:07:08 poslijepodne »
tebi je ok da VFK i GBR, ljudi koji su bili u izvršnoj vlasti i na neki način najviše odgovorni da nisu riješili tu trakavicu sjede sada u saboru, primaju izdašnu naknadu za kaj?....za kaj su oni nagrađeni?..brinu za ljude?...za kaj je Picula nagrađen da sjedi u EU Parlamentu i prima plaću?.na čijim plećima on sjedi ?..svi spomenuti koje ti podržavaš su društveno korisni likovi je li?...he..

Prvo ja ti nisam prika, prika ti može biti netko doma.
Drugo, ti ljudi koje nabrajaš, izabrani su voljom naroda na izborima, kako bi sjedili tamo gdje sjede i gdje primaju naknadu, to je skroz legitimno, što god mi mislili o tome.
To nije ista stvar sa Žicom koji je klasičnim nepotizmom zaposlen na izmišljeno radno mjesto s kojeg bi mogao organizirati turnire u beli, svoje strančice  ili provoditi cijelo radno vrijeme, za koje ga plaćaju građani u promociji svoje paraudruge.

Treće, ti ljudi koje nabrajaš su odradili u svome mandatu, ono što su trebali odraditi, osporili su privatizaciju žalbom koju je usvojio viši trgovački sud, nažalost to predugo traje s našim pravosuđem, no ipak je presuda u korist grada stigla u 3. mjesecu prošle godine, od kada grad nije k* mrdnuo dalje u postupku.

Tek toliko, da se zna, svoj anomizitet prema VFK i GBR ostavi za po doma, znam da su oni oboje tvoja tiha patnja, dokazao si nebrojeno puta ovdje svojim pisanjem. Iako si volio za druge reći kako su u nečijoj riti, pogledaj se u ogledalo, pa nam dođi objasni kaj si vidio?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #24 : Travanj 27, 2012, 01:29:27 poslijepodne »
Citat:
Jaguar

Drugo, ti ljudi koje nabrajaš, izabrani su voljom naroda na izborima

Čudno poimanje legitimeta, ak ti netko odgovara onda je legitiman no čim je kontra onda je nelegitiman...svašta...Žic je koliko ja znam izabran itekako demokratski i legitimno, nisu ga izabrali stranački poslušnici već slobodoumni i samomisleći poduzetni članovi Udruge...mož ti pjevat borbene, slagat se ili ne ali to je činjenica...ono što ti meni spočitavaš upravo ti činiš...tko je u pravu?..he.. vidjet ćemo...

Citat:
Jaguar
Treće, ti ljudi koje nabrajaš su odradili u svome mandatu, ono što su trebali odraditi, osporili su privatizaciju žalbom koju je usvojio viši trgovački sud, nažalost to predugo traje

Kaj su to odradili?...bili su na vlasti kao što sam rekao osim žalbe koju spominješ nije ništa napravljeno...nemoj baljezgat...zapravo ta žalba VFK je obična pravna bedastoća koja je nanjela štetu u konačnici vlasnicima i suvlasnicima prostora na Tržnom Centru iz razloga što se ne mogu uknjižiti, tj. drugim riječima time im je onemogućeno da dobiju tabularnu ispravu kojom vrše uknjižbu ..ti tvoji dušebriznici su tako omogućili da je Žužić vlasnik 70 % Centra...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #25 : Travanj 27, 2012, 02:01:17 poslijepodne »
Muha ,  daj se zvleci van da ne velim od kud, jer si već do gležnja v Žicovoj ... i reci tko je zapravo omogučio Žužiću da preuzme Velkom, tržnicu i šljunčaru ? Prijatelj i tvoj koalicijski partner ... ali mislim da nebumo dugo čekali da se i njemu počne prikazivati Andrija Jarak ispod prozora ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #26 : Travanj 27, 2012, 02:16:37 poslijepodne »
Citat:
koko-vg

Muha ,  daj se zvleci van da ne velim od kud, jer si već do gležnja v Žicovoj

Isoo Mara tko će no dežurni teletabis...samo neznam koji si?...Jaguar je kažu Tinki Vinki a ti La La, Po???

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #27 : Travanj 27, 2012, 02:37:19 poslijepodne »
Dobro pitanje Koko-bg, uskoro će tematska sjednica Gradskog vijeća pa ćemo vidjeti tko je i što potpisao i nanio štetu ljudima na tržnom centru  ???

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #28 : Travanj 27, 2012, 02:47:00 poslijepodne »

Prvo ja ti nisam prika..

da kod tebe se kaže bolan, đesi bolan!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #29 : Travanj 27, 2012, 06:31:27 poslijepodne »
Muha ... daj reci tromblonu da tam kam si se ti zavlekel više nema mjesta ... a u svezi tržnice ... bit će zanimljivo kad se iznesu podaci tko je koga zaje ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.