Autor Tema: Odgoj  (Posjeta: 10356 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odgoj
« : Ožujak 15, 2013, 07:11:14 poslijepodne »
http://www.jutarnji.hr/uhicen-zdravko-mamic/1091061/

Naravno, ovo spada u odgoj a i u obrazovanje. Je li tako ?  Naučimo našu djecu, na  koga da se ugledaju. Što će im razne škole i gramatike, matematike zdravstveni odgoji kad ima dosta primjera da se i bez toga može lijepo živjeti ... 

... gnjusno, žalosno, bolesno, pokvareno, da ne velim još što ružnije.   
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
ode sef svetinje u remetinec
« Odgovori #1 : Ožujak 15, 2013, 07:26:50 poslijepodne »
e sad , taj balkanski djijkos, kojem je po ispadima jos samo ravan sadasnji i novi zagrebacki gradonacelnik , kojije u  duetu trebao biti u remetincu vec prije par godina, a dodatni  staz sluziti zajedno u lepoglavi.

danasnjim ispadom izvrsni  direktor svetinje u biti nije rekao nista krivo, svezi ministra prosvjete i sporta, i najveca steta sto i taj njegov pandan nije sjedio istom u policijskom automobili..

da cujemo, da li je ta seljacina koja vlada svetinjoim  ista gora od ministra prosvjete koja naziva kardinala lazovom.

ista ta policija nije uhapsila Stanimirovica , koji se grozio u slucaju slucaja vukovaru ce ciniti isto kao i 91-e.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odgoj
« Odgovori #2 : Ožujak 16, 2013, 05:05:04 poslijepodne »
Policija je dio izvršne vlasti, znači postupa prema onima koje ne štiti imunitet, koji na žalost štiti JOvanoviće, MIlanoviće, i slične antihrvatske elemente... hoće li Milanović odgovarati za iskrivljavanje istine o Domovinskom ratu - isti je, naime, upravo izjavio kako je Domovinski rat bio "GRAĐANSKI" rat, znači da se slaže sa Miloševićem i njegovim idejno-svjetonazorskim agresorskim nasljednicima... i takva spodoba vlada ovom zemljom??

Dok je kretenas koji će glasati za takve, ne treba se nadati da će Hrvatska stati na svoje noge...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Odgoj
« Odgovori #3 : Ožujak 16, 2013, 05:57:29 poslijepodne »
http://www.jutarnji.hr/uhicen-zdravko-mamic/1091061/
Čitajući komentare ispod te vijesti očito je da ih je puno koji podržavaju tu sirovinu od Mamića, umjesto da se vesele kaj je napokon neko tom primitivcu stao na put. I kaj je "napokon proradila naša pravna država", kak je neko tam komentiral.

Ne znam kaj da mislim, kao da ih se jako puno njih može identificirati sa Mamićem, samo dal je to zbog slične mržnje prema Jovanoviću, ili zbog sličnog primitivnog načina razmišljanja kao kao Mamića?

Niti jedan od ta dva odgovora mi se osobno ne sviđa, jer bi to značilo da smo ili puni mržnje, ili da još uvijek primitivno razmišljamo.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odgoj
« Odgovori #4 : Ožujak 16, 2013, 06:13:11 poslijepodne »
Mi razmišljamo primitivno zato jer nam je forma važnija od sadržaja. Zato smo primitivci (mislim, ne svi, ali ekipa koja podržava sadašnju ili bivšu vlast to svakako je). Mamićev problem, kao i svih nas, je što je istinu reći veliki grijeh u ovoj zemlji, a posebnost je vrhunski dvolično ponašanje naroda koji je najpsovačkiji na svijetu, a zgraža se nad nekime tko to javno veli ili tko ne bira riječi. A siguran sam da je na način kako je to Mamić rekao sve jasno puno većem broju ljudi nego da se zamarao sa nekakvim diplomatskim finjacima i frazama.

Mamić se možda sirovo izražava, ali svakako je vrlo pametan lik, i nadasve sposoban, nešto napraviti i stvoriti, pa i faktor jala ne treba skroz isključiti.

MI smo primitivci jer dozvoljavamo da nas ovakvi vode:

http://tinolovka-news.com/vijesti-hrvatska/43383-je-li-ovo-izdaja-o-kakvom-gradanskom-ratu-trkelja-premijer-milanovic
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Odgoj
« Odgovori #5 : Ožujak 16, 2013, 06:35:13 poslijepodne »
 tu seljacinu i njegovu gradjansku udrugu koja vodi onaj gansterski klub u maksimiru trebalo je razjuriti vec prije vise godina..

zalosno u ovom sadasnjem slucaju je , da je mamic ovaj puta rekao istinu.u njegovoj izjavi o ministru prosvjete nema nikakve kletve, lazi, nacionalne mrznje, vec  istina.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odgoj
« Odgovori #6 : Ožujak 16, 2013, 06:58:04 poslijepodne »
Mamić da ne posluje zakonito već bi ga odavno skantali. No on predobro zna i zakon i sve da bi ga baš svaki pikzibner mogao prozivati. Mamić nije kriv što mu glupa država dozvoljava da obična udruga građana vrti desetke milijuna eura godišnje i ne plaća porez... je li si on sam donio takav zakon?? Po čemu je onda on gangster? Po tome što je okružen političkim budalama, nesposobnjakovićima koji ne vide dalje od nosa, a puni su im gupci samohvale???

Problem je što većina ljudi doživljava Mamića kao nepoštenog igrača, iako on to svakako nije (no raja je preglupa da to shvati tko je i što je pravi krivac!) - on je samo dovoljno pametan da sve ostane njemu i da je zakon ispoštovan. Tim više je i glupost tog Jovanovića još i veća - jer da je Hrvatska stvarno uređena država, kao što to on tvrdi, takve situacije bi bile nemoguće.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Odgoj
« Odgovori #7 : Ožujak 16, 2013, 07:54:01 poslijepodne »
... nisu si dali dovoljno truda (nisu htjeli, mogli, smjeli ... pitanje je )  da mu nađu greške u poslovanju, a sad kad mu se otvoreno poručilo da može očekivati inspektore u posjeti, svi su mu krivi.

Problem je što većina ljudi doživljava Mamića kao nepoštenog igrača, iako on to svakako nije (no raja je preglupa da to shvati tko je i što je pravi krivac!)

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Odgoj
« Odgovori #8 : Ožujak 16, 2013, 09:45:23 poslijepodne »
ne sjecam se tocno koga je tada mamic samarao i nabijao na svoj q...c,da li onu novinarku ili detektiva u vip zoni one stracare u maksimiru... nakon prospavane noci tada u heinzlovoj, izdanao je priopcenje , jos jedan ispad tog divjaka, slijedi mu zabrana rada u sportskim udrugama.
doduse , u ovom  kulturoloskom sou prema svojem pandanu po ponasanju i kulturi, nije bilo samaranja  niti nabijanja... ali , moze se nesto ipak iceprkati da taj najveci hrvatski izvozni poduzetnik i dobrotvor  dobije zabranu rada u svojoj udruzi uglednih hrvatskih gradjana.
slijedi li takva zabrana , dolazi osipanja tog gnjezda , preostali  jataci bez  kapa su nemocni i nesposobni ..sto slijedi, polako ali sigurno susenje mocvare bez prevelikog truda.

za malcice ozdravljenje sporta, takav scenario bio bi pozeljan.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odgoj
« Odgovori #9 : Ožujak 17, 2013, 01:02:58 poslijepodne »
I za ukidanje Dinama kao sportskog nogometnog kluba. No to mnogi ne vide, jer im je prodavanje šupljih principa i glumatanje finoće (a u biti koriste njegovo ponašanje da bi mu napakostili iz čistog jala) prioritet, a ne vide dalje od vlastitih nosina.

U čemu se ogleda ozdravljenje sporta??

Ponajprije bih rekao u njegovoj depolitizaciji (šefovi svih sportskih saveza - osim možda baš nogometa - su čisti političari... sjetim se jednog čačinja - frajer je nenadjebivi tenisač, nitko osim njega i bok!)... pa nadalje, od Olimpijskog odbora i još niže, sve neki NN likovi za sport, ali debelo dokazani kao gubernatori cijele zemlje, koji su je oplindrali Hrvatsku i danas pametuju onima koji u sportskom svijetu predstavljaju svjetska imena...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”