Autor Tema: Koji tablet zet... a da te ne vide :) ...  (Posjeta: 12570 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline manimal

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 101
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Koji tablet zet... a da te ne vide :) ...
« : Ožujak 03, 2014, 11:51:35 prijepodne »
...dakle, deca, kak sam totalni laik, prepuštam se u vaše ruke  :o ...  koji tablet zet? ... naravno čim manje para a što više da dobijem... hehehehe... rang do cca 1000 kn...
...mineri, padobranci i djevice griješe samo jednom...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Koji tablet zet... a da te ne vide :) ...
« Odgovori #1 : Ožujak 03, 2014, 12:32:34 poslijepodne »
Pa ovisi kaj hoćeš sa njime... osobno smatram tablete podosta besmislenim i beskorisnim aparatićima, jer se u biti nikakav pošten posao na njima nemre raditi, samo čamiti na netu i surfati i tu i tamo nekaj i napisati... prvi kriterij kaj moraš savladati je veličina ekrana - ako si zadovoljan sa manjim, cca 7", onda su do soma kuna maltene svi novi, ako hoćeš 10" (svakako preporuka!), onda je ponuda već bitno, bitno manja... još ako ne treba biti baš iz dućana, imaš ih na Njuškalu i netu općenito brdo starih mjesec-dva-tri, ljudi nadobudno kupili i vidli da je to kita, pa prodaju, aparati full novi za cijenu full povoljniju...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline manimal

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 101
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Koji tablet zet... a da te ne vide :) ...
« Odgovori #2 : Ožujak 05, 2014, 11:27:42 prijepodne »
...a kaj misli(š)te o  Prestigio Geovision 7777 (Android (GPS - Tablet PC - DVB-T/MPG4) - 1200 kn a 3 u jedan ... da li se isplati ili...?

https://www.emmezeta.hr/multimedija/televizori/prenosivi-tv/31632/prestigio-geovision-7777-gps-navigacijatvtablet/?gclid=CK28y9iW-7wCFYQfwwodgm4AEg
...mineri, padobranci i djevice griješe samo jednom...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Koji tablet zet... a da te ne vide :) ...
« Odgovori #3 : Ožujak 05, 2014, 12:26:16 poslijepodne »
Isplati? Ne isplati se niš od toga, nebuš zarađival s tim da se ima isplatiti...

da to dobro radi - radi, da ti stvarno treba nekaj tak relativno beskorisnog - moraš sam znati... niti je mob, niti je pravi laptop, niti je...  >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Koji tablet zet... a da te ne vide :) ...
« Odgovori #4 : Ožujak 05, 2014, 02:37:45 poslijepodne »
Ja sam ga kupil umjesto dvd playera detetu u auto i za to je mrak. Nekad krenem čitat kakvu knjigu, ali u pravilu stoji doma i čeka da nekam idemo pa da mali gleda crtiće. Dobro je pitanje, za kaj ti treba?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Koji tablet zet... a da te ne vide :) ...
« Odgovori #5 : Ožujak 06, 2014, 09:04:55 prijepodne »
Za faliti se okolo kak si jako moderan i dobrostojeći, ima se...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Koji tablet zet... a da te ne vide :) ...
« Odgovori #6 : Ožujak 06, 2014, 07:44:00 poslijepodne »
Je..hebenih 700kn. Vel'ka šminka.

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Koji tablet zet... a da te ne vide :) ...
« Odgovori #7 : Ožujak 07, 2014, 04:43:46 prijepodne »
Evo, ja sam nabavil za 280 kuna, novi u dučanu. Je da nije bog zna kaj ali ko zna kakvi je ak se misliš samo slikati z njim :-).
Quadro 7", vleče se i teli kak puž, ali za kaj mi treba dober je.

Je..hebenih 700kn. Vel'ka šminka.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Koji tablet zet... a da te ne vide :) ...
« Odgovori #8 : Ožujak 07, 2014, 10:11:53 prijepodne »
Morti za 700 kuna nije šminka, ili i je - jer su mene učili da je i 5 kuna dati za nekaj kaj ti ne treba - preveč....
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Koji tablet zet... a da te ne vide :) ...
« Odgovori #9 : Ožujak 07, 2014, 02:50:30 poslijepodne »
Zakaj misliš da mi nije trebao? Klinac kad je duže bio u autu postao bi nervozan, a crtići su umanjili ili otklonili problem. Dvd za auto koštao bi me više,  a baš da je tablet od 700kn bio nešto za hvalit se po selu prije dvije i pol godine...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Koji tablet zet... a da te ne vide :) ...
« Odgovori #10 : Ožujak 09, 2014, 08:14:30 poslijepodne »
Mali je postajao nervozan... od čega? Razgovaraj sa djetetom, ne ga šopati sa buljenjem u keran i dok se vozi... neka gleda van, korisnije i zdravije je...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Koji tablet zet... a da te ne vide :) ...
« Odgovori #11 : Ožujak 10, 2014, 06:12:46 poslijepodne »
Od čega? Klinac od 2,5 godine zavezan u stolcu na duže vrijeme?
Tada je to bilo rješenje. Nije se volio voziti i bio je nervozan kad je vezan u stolici (oko 2,5 godine je bio tada). Par minuta je bio problem i to možeš riješiti skretanjem pažnje i nekom igrom, pričom..međutim kad ideš na neku dužu relaciju gledanje van pali na kratko pa ti vozi dok se on otraga derači. Za što manje ekrana i što više friškog zraka sam i ja.