Autor Tema: Pomoć poplavljenim područjima  (Posjeta: 28218 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Pomoć poplavljenim područjima
« Odgovori #15 : Prosinac 17, 2010, 08:50:56 prijepodne »
Eto, neki dan sam dobio pomoć od države i grada u iznosu 19% od procijenjene štete.
Meni dosta, ali ima puno ljudi koji nemaju nekog da im pomogne, imaju male prihode i zaboravljeni su od većine.
Nisu hrana i odjeća sve kaj im treba, treba im i ogrijev, treba im popravak podova, zidova, nove životinje u kocima, zimnica...
Ajoooj koliko im toga treba :(

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Pomoć poplavljenim područjima
« Odgovori #16 : Prosinac 17, 2010, 12:07:26 poslijepodne »
I meni sve to treba, jebi ga..:))

Jaguar

  • Gost
Odg: Pomoć poplavljenim područjima
« Odgovori #17 : Travanj 05, 2012, 09:23:53 prijepodne »
Eto i tako je Banditos preusmjerio 221.000 eura vrijednu pomoć Turske za poplavljena područja, pa su naši poplavljeni građani ostali uskraćeni za tako veliku i lijepu pomoć Turske! Za koju očito nismo ni znali do sada!

To je samo 1.657.500 kuna, dok smo ovdje prikupljali kilu kruha, litru mlijeka, čizme.......netko bi trebao zbog ovoga na lomači završiti. Što na to kažu mali banditići?


http://www.vecernji.hr/vijesti/pomoc-poplavljena-mjesta-hrvatskoj-otisla-srebrenicu-clanak-394973

http://www.javno.hr/news/Zagreb/20006/Turska-donirala-Zagrebu-221-000-u-obliku-hrane-obuce-i-odjece.html
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:35:02 prijepodne Jaguar »

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Pomoć poplavljenim područjima
« Odgovori #18 : Veljača 04, 2013, 08:31:58 poslijepodne »
Bilo bi dobro da očiste Ribnicu, ali nitko ne reagira. Uputio sam pitanje komunalnom odjelu u Velikoj Gorici, ali tamo "nema" odgovornih, a Hrvatske vode koje su "odgovorne", nisu previše vruće da se prime posla. Bilo je samo bitno odvesti krupnija stabla, a ostatak ostaviti u koritu i sada je ovo posljedica (vidi se na fotkama).

Počelo je razlijevanje u dvorišta.









Ovo je razlog. Nije očišćeno korito iza mosta.




Pogled na korito.



Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Pomoć poplavljenim područjima
« Odgovori #19 : Veljača 04, 2013, 10:06:11 poslijepodne »
Hrvatske vode koje su "odgovorne", nisu previše vruće da se prime posla.
Premalo milijonov je v igre, moj Zagi. Samo krupno...
wwwg tablice

Offline Cyber Bomoh

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 11
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Pomoć poplavljenim područjima
« Odgovori #20 : Travanj 05, 2013, 12:50:08 poslijepodne »
Bilo bi dobro da očiste Ribnicu, ali nitko ne reagira. Uputio sam pitanje komunalnom odjelu u Velikoj Gorici, ali tamo "nema" odgovornih, a Hrvatske vode koje su "odgovorne", nisu previše vruće da se prime posla. Bilo je samo bitno odvesti krupnija stabla, a ostatak ostaviti u koritu i sada je ovo posljedica (vidi se na fotkama).

Počelo je razlijevanje u dvorišta.

 Potrebno je tužiti odgovorne osobe u Hrvatskim vodama temeljem Kaznenog Zakona Republike Hrvatske i to po članku 215. i po članku 216. gdje su zapriječene kazne do tri godine zatvora.

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: Pomoć poplavljenim područjima
« Odgovori #21 : Travanj 06, 2013, 01:39:32 poslijepodne »
Neizvjesna noć u Čičkoj Poljani

Nekoliko kuća poplavljeno je tijekom noći u Čičkoj Poljani, a na terenu su noć provele sve dežurne ekipe. Stigao je i Crveni križ koji je dostavio vodu, hranu i ostale potrepštine. Voda se u samo 12 sati podigla za gotovo 20 centimetara.

Zapovjednik vatrogasne zajednice Velike Gorice Krešo Hubak obilazio je sinoć prepumpne stanice koje već par dana pumpaju vodu iz rijeke Odre u kanal Sava-Odra. Ukupno ima 5 prepumpnih stanca koje prebacuju oko 2000 litara vode u sekundi.

SLIKE http://turopoljka.com/2013/04/05/razina-vode-u-cickoj-poljani-i-dalje-raste-svakim-satom-sve-veci-dio-naselja-poplavljen/