Autor Tema: Kaj pijete?  (Posjeta: 34597 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #30 : Listopad 08, 2009, 06:57:45 prijepodne »
Ja se sjećam da je u Lotusu prije par godina vječno dolazila hladna kava na stol, što mrzim.
Osim toga tam je bil tak antipatičan konobar, kojem je na faci pisalo da mu ide na živce kad netko sjedne nekaj popiti.
Pitanje "Izvolite? Što ćete popiti?" svelo se na trzaj glavom. Sve bez riječi. Koma.
Bila sam možda dva tri puta tam i uvijek isto, i od tada godinama već nisam tam ušla.

Ostalo ne pamtim gdje je bila loša kava, jer uglavnom idem uvijek na kavu na ista mjesta, a tamo je pouzdano uvijek dobra  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

JosipJoža

  • Gost
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #31 : Studeni 03, 2009, 10:49:32 prijepodne »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #32 : Veljača 01, 2010, 09:53:13 poslijepodne »
Kaj se pije vuz čevose,pizzu,kebab,štrukle..?




Onaj kaj je napravil ovakovu konzervu zaslužil je svu plaču.Mam mi sline cure da ju pogledam...






Do dela ovu "jeftilenku"?


Tur

  • Gost
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #34 : Veljača 02, 2010, 07:31:39 prijepodne »
Ja se sjećam da je u Lotusu prije par godina vječno dolazila hladna kava na stol, što mrzim.
Osim toga tam je bil tak antipatičan konobar, kojem je na faci pisalo da mu ide na živce kad netko sjedne nekaj popiti.
Pitanje "Izvolite? Što ćete popiti?" svelo se na trzaj glavom. Sve bez riječi. Koma.
Bila sam možda dva tri puta tam i uvijek isto, i od tada godinama već nisam tam ušla.
Slična iskustva imam iz Music Halla: konobar ni riječi ne izgovori, namršteni cijelo vrijeme, osječam se ko da sam mu pobil pol familije kad tam dođem. Inače sviđa mi se atmosfera u Starom Gradu, jako ljubazni ljudi, uvijek nasmiješeni i dobro raspoloženi. Istina da Kolarec ili netko iz zgrade do tu i tamo pokvari idilu, ali izdura se.  :D

plemenitashica

  • Gost
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #35 : Veljača 02, 2010, 08:29:48 prijepodne »
.......Istina da Kolarec ili netko iz zgrade do tu i tamo pokvari idilu, ali izdura se. 


Hihihihih, imam isti "problem". Ali kak velite, zdura se nekak.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #36 : Veljača 02, 2010, 10:22:07 prijepodne »
Kad je riječ o kavi, nekad mi je bila stvarno dobra u Kabani. Ali nekad. Dok su imali Illy kavu. Onda je to još bio jedini razlog da tam navrnem.

Sad imaju Lavazzu, kaj je u biti stvarno dobra kava, ali nekak im ne uspijeva. Izgleda da treba mašinu opet naštelat i pripasat kavi, ili kaj ja znam. Ovo sad je stvarno bar jednu ak ne i dvije kategorije lošija kava.

Nećete vjerovati gde sam pil kavu i gde mi se urezala u sjećanje. To je u jednoj selskoj birtiji, na glavnoj cesti kad ideš prema Dubrancu, u Markuševcu Turopoljskom. Meni se čini da je baš ispred te birtije stanica za autobus prema Jamnici.

Nisam se mogel načuditi kak je bila dobra kava. Još i danas ne kužim kak to da je tam bila tak dobra kava.

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #37 : Veljača 02, 2010, 01:49:44 poslijepodne »
Galerija u Hrašću. Tam je kava vrhunska, a i konobari su uvijek ljubazni, vino na čaše...ispalo bu da ih reklamiram...

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #38 : Veljača 02, 2010, 02:44:27 poslijepodne »
Galerija u Hrašću. Tam je kava vrhunska, a i konobari su uvijek ljubazni, vino na čaše...ispalo bu da ih reklamiram...

Nikako, samo ti daj. Baš bum navrnul da probam.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #39 : Veljača 02, 2010, 04:20:26 poslijepodne »
Galerija u Hrašću. Tam je kava vrhunska, a i konobari su uvijek ljubazni, vino na čaše...ispalo bu da ih reklamiram...

I imaju dobar izbor piva.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

hornet34

  • Gost
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #40 : Veljača 02, 2010, 05:14:04 poslijepodne »
da,da,galerija definitivno...sve na svojem mestu,uredno ,čisto,veliki parking,kava jako fina,posle kave naravno"žuja"(o broju i količini nije zgodno diskutirati),i sviđa mi se kak sve izgleda...vani i unutra...

shaka zulu

  • Gost
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #41 : Veljača 02, 2010, 06:02:09 poslijepodne »
Nećete vjerovati gde sam pil kavu i gde mi se urezala u sjećanje. To je u jednoj selskoj birtiji, na glavnoj cesti kad ideš prema Dubrancu, u Markuševcu Turopoljskom. Meni se čini da je baš ispred te birtije stanica za autobus prema Jamnici.

Nisam se mogel načuditi kak je bila dobra kava. Još i danas ne kužim kak to da je tam bila tak dobra kava.

Za Jamnicu!?
Il je Puška,v selu,il je Masna Kata (Vratija se Šime) na križajne Markuševec/Guci/Peršinovec.

Galerija u Hrašću. Tam je kava vrhunska, a i konobari su uvijek ljubazni, vino na čaše...ispalo bu da ih reklamiram...

Kaj je to bertija,restoran il klub?Vidim da i popolnoči delaju.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #42 : Veljača 03, 2010, 10:18:13 prijepodne »
Za Jamnicu!?
Il je Puška,v selu,il je Masna Kata (Vratija se Šime) na križajne Markuševec/Guci/Peršinovec.
...

Je, baš ta na križajnu.
Veliš, zove se Masna Kata? Kaj tak?

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #43 : Veljača 03, 2010, 12:36:48 poslijepodne »


Kaj je to bertija,restoran il klub?Vidim da i popolnoči delaju.


Caffe bar piše..po ljetu ima "Wine bar" reklamu. Vlasnik je sommelier pa od tud vino na čaše. Inače imaju i kavu za van. Mrak. Za radno vrijeme ti neznam...ne bećarim baš preveć tak da neznam kad je fajrunt.

hornet34

  • Gost
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #44 : Veljača 04, 2010, 11:15:21 prijepodne »
ne bob,"vratia se šime"(di je bia)...