Autor Tema: Kaj pijete?  (Posjeta: 34536 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #15 : Rujan 19, 2009, 11:13:59 poslijepodne »
zavisi od hrane, ali bijelo vino (najčešće rajnski i bijeli pinot jer to imam u svom podrumu), uz robusnija crvena mesa volim popiti čašu  cabernet sauvignon-a ( bushman's gully ako ima, ali je u istoj ako ne i višoj kategoriji i cabernet sauvignon našeg sugrađanina đure horvatovića). ne uzmičem ni pred dobrim plavcem malim iz badelova podruma na pelješcu.
Am je tebe leže raniti nek napajati.  ;D  ;D  ;D

kekec

  • Gost
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #16 : Listopad 02, 2009, 09:49:47 poslijepodne »
... ja sam pak za Karlovac ... onak, mrzla, orošena ...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #17 : Listopad 02, 2009, 10:22:24 poslijepodne »
Karlovac je najgora piva kaj postoji... odvratan kvasac, okreće mi želudac, riganje odmah i neodložno!

Pijem Lavazzu, dugu s mlijekom. Onda Lavazzu, a pred večer znam i... Lavazzu!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #18 : Listopad 02, 2009, 10:26:25 poslijepodne »
He he , mortik je zdeni ožujaner pravi izbor za tebe. Od žuje rigaš tek nakon pete, provjereno  ;D.

kekec

  • Gost
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #19 : Listopad 03, 2009, 06:09:00 poslijepodne »
... ako trenutno, dvije najprodavanije pive (žuja i karlovac) kod nas usporedimo, karlovac je trenutno bolje pivo, a od zagrebačke pivovare, osim Stelle preferiram Fresh ... sličan je Becksu po okusu, a kad si već spomenuo kavu ... mogli bi napraviti anketu gdje se pije najlošija kava u Gorici .....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #20 : Listopad 03, 2009, 09:18:38 poslijepodne »
He he , mortik je zdeni ožujaner pravi izbor za tebe. Od žuje rigaš tek nakon pete, provjereno  ;D.

Naravno da je, Ožujska je jedna od najboljih piva uopće, bez obzira što će dežurni ljubitelji stranaca i svega inozermnog odmah skočiti, ali vjerujte da jako dobro znam o čemu govorim, a malo je, ali malo ljudi ne samo ovdje koji su pili toliko različitih pifkana kao ja, a brojka se vrti oko podosta stotina vrsta piva, čak i vrlo raritenih...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #21 : Listopad 03, 2009, 09:19:18 poslijepodne »
... ako trenutno, dvije najprodavanije pive (žuja i karlovac) kod nas usporedimo, karlovac je trenutno bolje pivo

Po čemu??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #22 : Listopad 03, 2009, 10:21:57 poslijepodne »
Pa kaj nije to s pivom stvar ukusa i individualno, isto kak i koju čokoladu više voliš?
Ako pretpostavimo da je sve to neke prosječne kvalitete, meni je po okusu najbolji Pan jer nije gorak, dok mi je žuja pregorka, a karlovačko ko da je kiselo i gorko istovremeno  :o
Ali ja popijem tri čaše pive godišnje, pa nisam baš mjerodavna  ???
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #23 : Listopad 03, 2009, 10:35:31 poslijepodne »
Baš sam si otprl malu "bravariju" suknul sam ju na eks, dobra je al mala, pakirana je ko kapi za oči!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

kekec

  • Gost
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #24 : Listopad 04, 2009, 12:17:40 prijepodne »
rekli bi dečki u mojoj firmi ... onog kaj je zmislil pakirati pivu kak mala Bavaria ... v rešt, a onog koji je došel na ideju da pakira pivo u flaše od 2 l ...toga pošteno nagraditi ....

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #25 : Listopad 04, 2009, 09:09:45 prijepodne »
Najbolje domaće pivo je Velebitsko pivo (http://www.velebitsko.com/).

shaka zulu

  • Gost
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #26 : Listopad 04, 2009, 10:14:34 prijepodne »
U koliko želite kupiti naše pivo za Vaš sljedeći tulum i samo da ga imate doma onda kliknite na “Maloprodaju”.

T.O. SAM
R.Boškovića 41
10410 Velika Gorica

Tel. 01 / 6226 103
http://www.pivovara-licanka.hr/html/zagrebacka_mp.html

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #27 : Listopad 04, 2009, 10:40:07 poslijepodne »
He he , mortik je zdeni ožujaner pravi izbor za tebe. Od žuje rigaš tek nakon pete, provjereno  ;D.

Naravno da je, Ožujska je jedna od najboljih piva uopće, bez obzira što će dežurni ljubitelji stranaca i svega inozermnog odmah skočiti, ali vjerujte da jako dobro znam o čemu govorim, a malo je, ali malo ljudi ne samo ovdje koji su pili toliko različitih pifkana kao ja, a brojka se vrti oko podosta stotina vrsta piva, čak i vrlo raritenih...

Jesi probal Vukovarsko?

Offline repo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 87
  • Karma: +1/-1
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #28 : Listopad 05, 2009, 03:00:58 poslijepodne »
kaj to postoji?

nescafe klasik obavezno ujutro. al s mlijekom, nema vode, uz casu mineralne s iscjedenim limunom :)

od piva erdinger, meni najbolje. ako nema, a cesto nema, onda velebitsko svijetlo. ak nema, a nema svagdje, stellu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Kaj pijete?
« Odgovori #29 : Listopad 08, 2009, 01:47:27 prijepodne »
... a kad si već spomenuo kavu ... mogli bi napraviti anketu gdje se pije najlošija kava u Gorici .....
I..?De se pije najlošeja kava?
Kaj je najvažneje za tu najbolu/lošeju kavu?
Konobar?
Aparat?
Il kava?
Ak je aparat,teri;San Marco,Faema,Gaggia..?