Osoblje > O forumgorica.com stranici

Karma

<< < (2/10) > >>

Stjepan:
Ovo što je Goričanka rekla: vrijeđanje, pozivanje na mržnju, diskriminacija, omalovažavanje članova foruma, nelegalne aktivnosti ili pozivanje na njih.

Malo je bezveze davati fuj za mišljenje koje se razlikuje od vašeg ako je autor iznio argumente i trudi se na pristojan i civiliziran način izložiti svoje stavove.







Goričanka:
Ja dam "fuj" po intuiciji, kad mi netko prijeđe mjeru koja je opet individualna.
A kakve veze ima koji su razlozi kad ionak nemreš kontrolirati zloporabu?
Nemreš kazniti nekoga zato kaj daje fujeve više neg je to pristojno, ili preko svake mjere.
Jednako me nervira i "bravo" ako je samo zato da se netko nekome upuca. Pa se onda neka grupa ljudi međusobno izbravira do iznemoglosti.
Općenito to s karmom je dobra opcija za robote, ali za ljude ni slučajno, jer ljudi ne mogu biti objektivni u žučnoj diskusiji, niti u međusobnim odnosima.
Zato na to uglavnom ne obraćam pažnju više nego mi paše, pa me tako razvesele plusevi, a minuse ne brojim  ;D

Stjepan:

--- Citat: Goričanka - Rujan 04, 2009, 08:12:06 poslijepodne ---Ja dam "fuj" po intuiciji, kad mi netko prijeđe mjeru koja je opet individualna.
A kakve veze ima koji su razlozi kad ionak nemreš kontrolirati zloporabu?

--- Kraj citata ---

Jasno sve je to osobno i na izbor onome koji daje + ili -. Ja mogu reći da se ponašate ovako ili onako, a vi me možete poslušati ili ne.

Vegi:
Fala dotičnim forumašima-cima na minusima  :P ( evidentirani s 99 postotnom sigurnošću), no z moje strane nebu vam uzvraćeno , tak nisko teško da morem pasti, kak i do sad javno ću reći kome sam i kad i radi čega sam dal plus ili i minus, uživajte ak vas samo to u životu veseli ...

Stjepan:
Ispravan pristup. Osveta je za slabiće.  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju