Autor Tema: Promet  (Posjeta: 295677 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #30 : Prosinac 17, 2009, 12:59:55 poslijepodne »
Ja sam jučer vidio napakon onu cestu kod konzuma otvorenu. Sada se može AKM projuriti ali samo do crkve jer nakon crkve je cesta jad i bijeda  :(

Ali bar nekaj. Sada da još vidimo kako ide cesta do kauflanda... jesu li i to otvorili?

Eto, opet potvrda zvana blokada informacija. Pojma nemam da je nekaj otvoreno.
Dobro me je Sledge pitao - gdje ja živim?

PS - ne sviđa mi se ovo "projuriti"  ;)

Edit: gram pogreška
« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2009, 01:11:13 poslijepodne plemenitašica »

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Promet
« Odgovori #31 : Prosinac 17, 2009, 01:04:59 poslijepodne »
I jasam vidio da je otvorena, i vidio sam aute u oba smjera...

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #32 : Prosinac 17, 2009, 01:13:52 poslijepodne »
Ma dajte !! :o Pa kaj ni trebal dojti Hebrang i vrpcu prerezati.????

plemenitashica

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #33 : Prosinac 17, 2009, 01:40:43 poslijepodne »
Ma dajte !! :o Pa kaj ni trebal dojti Hebrang i vrpcu prerezati.????

Ja predlažem da  idući put vas angažiraju, ionak su vam dužni koliko se zalažete za njih, a i susjedi ste,
pa bumo svi došli na otvorenje, taman i na - 25 stupnjeva.  :P i svi budemo informirani.

Bilaj

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #34 : Prosinac 17, 2009, 01:43:13 poslijepodne »
PS - ne sviđa mi se ovo "projuriti"  ;)

A kaj se može  :D
No dobro da to nije Sleđ rekao   ;)

Jel netko vidio dali se može od konzuma do kauflanda. Ako može onda kada idem doma ću skrenuti kod zubaka pa "polako voziti" do one ceste dalekovod kafland pa ravno do konzuma i tak izbijeći gužvu od pol 5 do pol 6

JosipJoža

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #35 : Prosinac 17, 2009, 02:06:49 poslijepodne »
Grad Velika Gorica (tu mislim na vlast) je davno učinila sve da zagorča život svojim stanovnicima to je poznata činjenica . Na žalost svi mi koji smo u okolici grada također trpimo posljedice nesloge,neorganiziranosti,samovolje sitnih duša koje su se u datom vremenu našli u poziciji da n mogu odlučivati, a gledali su na svoje sitne interese.
Nisu bili na visini svoga zadatka i svojim su odlukama učinili to što danas imamo.

Gledajući sa današnje pozicije povijest i minulo problematično vrijeme očito ne govori ništa današnjoj vlasti ,problemi se zajedno s razvojem grada samo gomilaju.
Izgovor je uvijek u nedostatku novaca ,a polovična rješenja samo generiraju druge probleme. Nitko ne ma ili ne nudi viziju za nekoliko godina unaprijed jer svi koji mogu odlučiti gledaju samo na svoj mandat. Unaprijed znaju da neće dugo ostati u istim pozicijama,pa im očito nije stalo. Jer svi ali uvijek svi slušaju stranku,a ne izbornu bazu i sve je postavljeno naglavačke.

Svi znaju što treba učiniti.ali tek kad nisu više u poziciji. Zanimljivo.

Zato mislim da mi možemo samo imati želje za što bolji promet kroz naš grad,koje samo to ostaju, na našu žalost.


Potpuno ste u pravu i slažem se s Vama, tipičan primjer za to Vam je Goricaplin doo, koji je pokrenula bivša vlast, koji dugoročno je trebao donijeti velike koristi velikogoričanima da je se projekt završio do kraja, no međutim plotikanstvom i politiziranjem, gledajući kratkoročno i nepromišljeno se ide ugasiti taj projekt i ide se u 100 puta goru i skuplju varijantu za velikogoričane,  dogovorom sa zagrebačkom plinarom, iz neznanja, politiziranja, dokazivanja tobože nečije krivnje, kao i sportske dvorane koja je kao takva do sada mogla biti već izgrađena i novci su bili spremni, da se nije politiziralo, sada kada se novci potroše i popapaju, pa kad ne bude novaca za dvoranu onda će domaći dečki vjerojatno da zaduže grad opet 15-20 mil kn, jer kak bi oni mogli predati vlast bez duga kao i uvijek, jer nisu skloni napraviti novu vrijednost nego samo upropastiti ono što je dobro, pa vidimo to i na državnoj razini funkcionira model ko pod špagu. I u pravu ste Vi gospon mlačanin, samo trebate točno definirati koji su to koji rade tako a koji rade ovako. Razlika postoji i ona je vidljiva iz aviona.
Jedva čekam tu sportsku dvoranu " po zakonu ", koliko će koštati, kada će biti gotova i koliko ćemo ako bude gotova, biti dužni?

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #36 : Prosinac 17, 2009, 02:11:27 poslijepodne »
Joža, ak ti se piše o dvorani, prosim otpri si novu temu toga naziva, a ne spamaj po prometu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #37 : Prosinac 17, 2009, 02:25:14 poslijepodne »
Joža, ak ti se piše o dvorani, prosim otpri si novu temu toga naziva, a ne spamaj po prometu.

gospon vegi, niste Vi taj koji će određivati gdje ću ja nešto pisati a izgleda da bi volili biti? ;)
Očito da uopće niste ili niste željeli shvatiti u kom kontekstu sam spomenuo primjer dvorane, nije ni čudo Vi ste valjda HDZ-ovac pa teško kužite.
Ili i Vas dvorana svrbi? :'(
Osim toga postao sam s citatom gosponu mlačaninu a ne Vama, pa na Vašem mjestu ja se radije ne bi ni javio. Živjeli! :o

http://hns-vg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=67&Itemid=1

vjerojatno ovi iz HNS-a bilježe i sledećih 100 dana pa pričekajmo da vidimo i tih sledećih 100 dana.
Za prvih 100 vidimo sve ovdje, da se podsjetimo nije zgoreg. O tome nije pisalo u GT, Reporteru ili se čulo na RVG-u. A sve se napravilo kako bi se TVG ugasio da se ne čuje ni tamo


« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2009, 06:40:10 poslijepodne JosipJoža »

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #38 : Prosinac 17, 2009, 05:45:46 poslijepodne »

Jel netko vidio dali se može od konzuma do kauflanda. Ako može onda kada idem doma ću skrenuti kod zubaka pa "polako voziti" do one ceste dalekovod kafland pa ravno do konzuma i tak izbijeći gužvu od pol 5 do pol 6

Može se, radi i semafor na križanju s Kolodvorskom. Promet teće u oba smjera i već sad rasterećuje "glavni" ulaz u Goricu.  :)

plemenitashica

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #39 : Prosinac 17, 2009, 07:32:58 poslijepodne »

Jel netko vidio dali se može od konzuma do kauflanda.

I ja sam prošla, cesta je otvorena od Zubaka pa lijevo prema Konzumu.
Ali da vam skrenem pažnju:

Ako idete od Kauflanda prema Dalekovodu ili obrnuto, obratite pažnju da je sad na toj cesti STOP i da prednost prolaza ima ta novootvorena prema Konzumu.

Do sad je ova Kaufland Dalekovod bila za neke reli staza, pa pazite da stignete stati i provjeriti dolaze li auti od KOnzuma ili Zubaka. Nije baš previše osvjetljeno.
Kod Konzuma na križanju s Kolodvorskom je lakše jer je samofor.

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: Promet
« Odgovori #40 : Prosinac 17, 2009, 08:15:38 poslijepodne »
S tim da danas nije radio semafor dobro pa je ekipa masovno prelazila preko crvenog!

http://www.vgdanas.hr/A-K-Miosica-napokon-otvorena-739.aspx

shaka zulu

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #41 : Prosinac 18, 2009, 12:36:27 prijepodne »
A de ste dobili službenu informaciju da je to otprto?Do je to povedal?

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Promet
« Odgovori #42 : Prosinac 18, 2009, 08:31:07 prijepodne »
Ne treba nam službena informacija kada smo se privatno provezli po njoj. Kaj bi još i to trebali čekati?

JosipJoža

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #43 : Prosinac 18, 2009, 08:41:43 prijepodne »
A de ste dobili službenu informaciju da je to otprto?Do je to povedal?


http://www.gorica.hr/

gradonačelnik stoji na raspolaganju  0 - 24, samo trebate pitati, gradonačelnik voli " licem u lice ". ;)

shaka zulu

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #44 : Prosinac 18, 2009, 07:49:37 poslijepodne »
Oprostete,nis znal da je otprta pred par mesec.Tulko se voze pojne...

Drinč 0 minus 24 voli u lice a ja imam rad đonija.Đoni v lice,đoni bi gud...Si sretni!