Domaće teme > Gradonačelnik, Gradsko vijeće i mjesni odbori

Gradski portal

(1/46) > >>

plemenitashica:
Skrećem pozornost za one koji nisu primjetili:
Na gradskom portalu ima novih rubrika:
Građani predlažu:  http://www.gorica.hr/rubrika/gradjani-predlazu/

Komentare na prijedloge ne možete pročitati ispod prijedloga, nego na zasebnom dijelu foruma kliknuvši na svaki komentar, pa se onda vidi početno pitanje građana i svi komentari na tu temu.

Inače, sve je to krajnje desno na početnoj stranici VG portala.

Konačno portal služi građanima, naročito onima koji se nisu usudili pisati jer smo mi forumaši zakupili cijeli portal (valjda forum, ali ne, pisalo je portal).

Eto, komunikacija je počela, ali ne vidim nigdje odgovora.

Neo:

--- Citat: plemenitašica - Rujan 17, 2009, 10:36:14 poslijepodne ---Eto, komunikacija je počela, ali ne vidim nigdje odgovora.

--- Kraj citata ---

Da ali cenzurirana komunikacija. Ne smiješ postavljati nezgodna pitanja.

Točkica:



Da cenzurirana!!!??? Cenzurirana i te kak!!!

Ja sam odmah prvi dan nestanka starog foruma na mail Gradke uprave (link na portalu) poslala pitanje što je s forumom. Onako pristojno, službeno, potpisano imenom i prezimenom. Nikada nisam dobila odgovor!

Sljedeći dan isto sam poslala i na amail našeg vrlog gradonačelnika. Rezultat? Isti!!! NIkakav!!!

Toliko o spremnosti gradkkih vlasti da odgovaraju na pitanja građana i izlaze iu ususret. Hoće oni, ali samo iu onome što im paše!!!

fillip:

--- Citat: ---Da cenzurirana!!!??? Cenzurirana i te kak!!!

Ja sam odmah prvi dan nestanka starog foruma na mail Gradke uprave (link na portalu) poslala pitanje što je s forumom. Onako pristojno, službeno, potpisano imenom i prezimenom. Nikada nisam dobila odgovor!

Sljedeći dan isto sam poslala i na amail našeg vrlog gradonačelnika. Rezultat? Isti!!! NIkakav!!!

Toliko o spremnosti gradkkih vlasti da odgovaraju na pitanja građana i izlaze iu ususret. Hoće oni, ali samo iu onome što im paše!!!
--- Kraj citata ---

I ja sam postavio isto pitanje na iste adrese, i to nekoliko puta!!
Kolko nas je poslalo isto pitanje a nismo dobili odgovor, mogli su sastaviti samo jedan odgovor i poslati grupni mail sa obrazlozenjem :)))

domovinesin:
pa, obrazloženje je dao saša koji je očito neslužbeni gradonačelnikov glasnogovornik, obzirom da gradonačelnik nije imao potrebe sašino pisanje  opovrgnuti, očito je da se s izrečenim slaže

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju