Autor Tema: Promet  (Posjeta: 295660 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Master

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #705 : Rujan 24, 2013, 08:41:06 prijepodne »
Mislim da se čeka da se skupi hrpa nesposobnjakovića koja je na vlasti ,koja ne zna otvorit gotovu cestu,a kamoli izgradit neku novu.

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Promet
« Odgovori #706 : Rujan 24, 2013, 11:20:41 prijepodne »
Koji su to kreteni  ;D netko to namjerno koči nije mi jasno zašto se to radi,ko ima neki interes od toga.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #707 : Veljača 17, 2014, 10:48:43 prijepodne »
Zakaj nigde ni obavesti da je Fabijančičeva zaprta za promet na križajnu z 153. brigade?
wwwg tablice

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Promet
« Odgovori #708 : Veljača 24, 2014, 05:10:01 poslijepodne »
Sudar vozila Hitne i Mercedesa na raskršću Lućićeva, Rakarska, Pleška i Zvonimirova.
Mercedes je išao iz smjera Rakarska u smjeru Zvonimirove, prošavši raskršće skretao je lijevo na parking ispred birtije (Gorička Kuća), vozilo Hitne kretalo se istim smjerom iza navedenog Mercedesa. Ne prilagodivši brzinu i rastojanje nije se moglo zaustaviti i udarilo u vozilo ispred sebe, odguralo ga 20-setak metara. Šteta na oba vozila je dosta velika, a vozać Mercedesa povrijeđen (dobio šancov okovratnik), vozać Hitne nije vidno povrijeđen. Evo i par fotografija ...

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Promet
« Odgovori #709 : Veljača 24, 2014, 05:48:35 poslijepodne »
Evo još jedna.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Promet
« Odgovori #710 : Veljača 26, 2014, 06:12:22 poslijepodne »
Sudar vozila Hitne i Mercedesa na raskršću Lućićeva, Rakarska, Pleška i Zvonimirova.
Mercedes je išao iz smjera Rakarska u smjeru Zvonimirove, prošavši raskršće skretao je lijevo na parking ispred birtije (Gorička Kuća),
Nadam se da nije bilo ozbiljnije ozlijeđenih.

Em pak kaj taj ni čul da je Gorička Kuća zaprta?

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Promet
« Odgovori #711 : Veljača 26, 2014, 06:59:24 poslijepodne »
Nije više zaprta, ponovno je otprta i taj u mercedesu je novi gazda Goričke.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #712 : Veljača 26, 2014, 08:38:08 poslijepodne »
Kaj su komunalci ogradili parkirališča; jel za šnikfa il pak papa dolazi..?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #713 : Svibanj 07, 2014, 12:26:38 prijepodne »
Križanje Kolarove i Tesline nova crna točka. Kad će semafor? - Info - VG danas
www.vgdanas.hr

More i 456 ležeče milicajcov, il zona 25 km/h (cik-cak, koja šikana z betonom, pa parkirališta nasred ceste radi bole preglednosti, zelene oazice, ugibalište za kokoši, kozje steze i bar jene serpentine da bu baš kak v cirkusu...) ali rekel bi da je bit v drugem. Kad dojdeš z avutom z Kurilovečke po Tesline do Kolareve lepo staviš vozilicu na zaustavne crte, potpališ sve četiri "migavce", zvadiš foto aparat i opališ sliku komada jedan prema Kušancu. Kraj diskusije. Ne vidiš dobro cestu i promet ali zato vidiš super cveče, bandere i travu. Kak da si v grobu.

Pak, veli ovak;
http://www.gorica.hr/dokumenti/odluke-gradonacelnika/zakljucci,2014,02.zip
NABAVA MALE VRIJEDNOSTI (ISPOD EU PRAGOVA)               
NABAVA ROBA                           
Predmet nabave Semafor na križanju Kolarove i Gajeve ulice
Procjenjena vrijednost 360.000,00 kn
Vrijeme trajanja ugovora ili OS 45 radnih dana   

-

Maratonci trče počasni krug
Maratonci trče počasni krug -gospodin Rajković

Jurimo čak 25 na čas!
wwwg tablice

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #714 : Lipanj 17, 2014, 10:20:12 prijepodne »
Zna li itko da li su naše gradske vlasti upoznate sa prometnim problemom koji je, za veliku većinu građana koji svakodnevno putuju u ZG na posao, nastao na raskršću sa onim novim trgovačkim centrom u Buzinu.
Sad kad smo konačno uspjeli jedno vrijeme imati koliko toliko rasterečene prometnice, ponovno imamo kaos i totalni kolaps na ulazu u Zagreb.
Mislim da bi netko trebao malo popričati sa zagrebačkim gradskim vlastima jer nije normalno da tri babe iz šopingcentra svako jutro hebu tisuće ljudi koji na tom dijelu ulaze u Zagreb.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #715 : Lipanj 17, 2014, 12:12:01 poslijepodne »
Trebalo bi toj Bandićevoj ekipi postaviti pitanje, i to sa samog vrha, zašto se konačno ne napravi most preko Ranžirnog kolodvora da se može staviti u funkciju autoput od Lekenika do Zagreba, ovako propada stotine milijuna eura investicija zbog svađe oko desetak tisuća eutra sa par seljaka, most bi koštao cca 250 milijuna kuna....

Bandić je spičkao preko 70 milijardi kuna otkada je na vlasti u Zagrebu, zna za taj projekt već više od 10 godina, i ne čini ništa, ne pokreće ništa, sve stoji i propada... mislim da si to ne bi dozvolile ni puno bogatije zemlje, kamoli bi mogla jedna ovakva sirotinja...

Stupovi nadvožnjaka i preko obilaznice su spremni, treba samo most, spojiti ga kod Mlake sa jedne i kod Dugava sa druge strane, i taj problem sa Buzinom više neće biti tako izražen, ionako je u projektu zamišljeno da cijeli tak čvor kod Buzina i sadašnjeg SuperNOva shopping centrom i ne stoji tamo, nego skoro kilometar niže prema VG.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #716 : Lipanj 17, 2014, 01:10:59 poslijepodne »
Da slažem se. Pitanje treba postaviti Bandićevoj ekipi koja je (a ni zabadav sigurno) i dozvolila da se šopingcentar priključi na to ionako jadno raskršće jer koliko znam početni projekt toga šopingcentra reklamirao se na sva zvona kao megalomansko neviđeno čudo sa pristupom direkt s autoputa, a ispal je običan parking sa po par već viđeno dučana u obliku low cost potkove. Pa dokle ćemo tuđe krive procjene uvijek plaćati mi građani jer evidentno je da je megalomanskim investitorima ostalo taman tolko love da naprave tu jadnu potkovu i za taj pristup još jadnijem raskršću, sad nek se mi građani ujutro hebemo prva druga stani pa opet prva druga i tak 500m čitavih pol vure , a od šopingcentra v kuruzi nikakve koristi. >:(

« Zadnja izmjena: Lipanj 17, 2014, 01:18:02 poslijepodne Vegi »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #717 : Lipanj 17, 2014, 06:33:37 poslijepodne »
Stupovi nadvožnjaka i preko obilaznice su spremni, treba samo most, spojiti ga kod Mlake sa jedne i kod Dugava sa druge strane, i taj problem sa Buzinom više neće biti tako izražen, ionako je u projektu zamišljeno da cijeli tak čvor kod Buzina i sadašnjeg SuperNOva shopping centrom i ne stoji tamo, nego skoro kilometar niže prema VG.

1. Armature stupova su odavna napravljene - čitaj: pohrđavile od čekanja da budu ugrađene u pilote budućeg mosta za prelazak preko ranžirnog kolodvora.

2. Čvor Buzin se zatvara (kad se napravi navedeni prijelaz, odnosno ulaz na autocestu) te se planira novi izlaz s autoceste (Klara)

3. Pogledaj na ovoj stranici kako bi sve trebalo izgledati kad bude završeno

http://www.hac.hr/UserDocsImages//files/file/brosure/HAC_CvorKosnica.pdf
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Promet
« Odgovori #718 : Lipanj 18, 2014, 10:06:31 poslijepodne »
Čudno, na toj .pdf brošuri ima manje informacija nego na ovoj online verziji:

http://www.hac.hr/UserDocsImages//files/file/brosure/VGorica-Busevec/virtualMagazine.html

Sve brošure Hrvatskih autocesta se mogu ovdje naći:
http://www.hac.hr/odnosi-s-javnoscu/e-brosure

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #719 : Studeni 12, 2014, 12:06:46 prijepodne »
...Rotor kod Avenije Dubrovnik već je godinama raskrižje s najviše prometnih nesreća u gradu, godišnje ih se tamo dogodi stotinjak. Usporedbe radi, na prvom slijedećem kritičnom raskrižju, onom Slavonske avenije i Hrvatske bratske zajednice, u tri se godine dogodilo 124 nesreće, a na navedenom rotoru njih 290. Prema statistikama, ovim raskrižjem dnevno prođe 100 tisuća vozila, a cilj je gradskim čelnicima taj broj rekonstrukcijom prepoloviti.
 Naručeni glavni i izvedbeni projekt uključuje projekt podvožnjaka, odnosno tunela, te rekonstrukciju postojećeg rotora. Geomehanički istražni radovi i geotehnički elaborat već postoje i na njih će se naslanjati novi projekti koji se trebaju izraditi do kraja sljedeće godine.
 Prema idejnom rješenju Građevinskog fakulteta i poslovne udruge Aking, rotor će se denivelirati i dio prometa spustit će se u podvožnjake, u dva tunela duga 280 metara koji će prolaziti ispod sadašnjeg rotora. Njegov se izgled neće mijenjati, osim što će na njega biti postavljeni semofori koji bi također trebali povećati sigurnost prometa jer će stajati na ulazu u svaku traku. Jedna je od opcija i proširenje za jednu traku za desno skretanje
http://www.novi-zagreb.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=6957:rekonstrukcija-qrotoraq&catid=1:ope&Itemid=100002

"U svezi glede" http://www.forumgorica.com/grad-velika-gorica/krizanje-na-ulazu-u-vg-iz-siska/135/ kak i ove teme.

Pohvala grackem ocem i mačeham kaj su najprije napravili cestu čez Lomicu a onda išli raskopati Zubak - Veliko Pole.
A one ****//##" tera je postavila ležeče policajce v Školske bez da je je označila lagano ***=##ˇ^˘z naglaskom na " * ". Ostavete se prometa kad nemate nit znanja nit talenta a bome nit osečaja za istoga. Birokrati.
wwwg tablice