Autor Tema: Zašto više nema foruma?  (Posjeta: 68704 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #60 : Rujan 07, 2009, 02:32:31 poslijepodne »
Ima još jedna zgodna stvar: još prošloga utorka, prvi dan kad sam shvatila da ne mogu ući na stari forum, preko gradskog portala sam uputila službeno pitanje Gradskoj upravi što se dogodilo sa forumom.
Nikada nisam dobila odgovor.
Nisi jedina  >:(

plemenitashica

  • Gost
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #61 : Rujan 07, 2009, 03:19:48 poslijepodne »
Sad sam konačno pročitala tekst u privitku (fala Admin) i primjećujem da su tamo pobrkane kruške i jabuke.

Pa oda Pejiću na novom portalu, pa onda šamar i pljuvačka nama na forumu, pa onda poveznica (citiram)  "....prava vrijednost portala ovisit će o njegovoj svakodnevnoj aktualizaciji. To je starom portalu uz nezgrapan dizajn, bila njaveća mana." (gotov citat)

Daj me nemoj, nije bio svakodnevno aktualiziran? Božiću vjerojatno i nije jer ga nije čitao, čitao je kao i svi u gradskoj upravi i šire - forum.

Onda dalje (citiram) "..On se, zapravo, postupno pretvorio u gradski forum, veliku brbljaonicu bez kraja i konca." (gotov citat)

Stvar je sasvim jasna s Božićem - taj ne zna razliku između gradskog portala i foruma.

A vjerojatno ne zna niti razliku između "besposlenih masturbatora" i onih besposlenih korisnika redovitog sexa. Čini mi se da on ne upražnjava niti ovo prvo, a drugo još teže. Zato se i koristi takovim riječnikom.
Treba znati kaj je kaj da bi mogao koristiti riječi i rečenice u izabranom trenutku.
Neke radnje su životne, nisu slovo na papiru.  :D :P :P

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #62 : Rujan 07, 2009, 03:28:26 poslijepodne »
Eto da i ja lupim prvi post, malo čitam, gledam i analiziram što se događa s ovim novim forumom i eto neke inspiracije za pisanje baš i nemam, jedino kaj primjećujem je da se stalno poziva forumaše na ovo ili ono pa ih se onda proziva zakaj nisu, ili se stalno govori MI , MI članovi i opet MI forumaši , NAŠ kutak slobode , NAŠI dečki itd.. Nekak mi to djeluje odbojno, ova euforična MI atmosfera ( inače riječica po kojoj se najčešće pljuvalo, a sad vam ne silazi s usta) drži me postrani jer ispada da su baš svi kaj su se regali članovi fantomske skupine tzv. klikova, onda Turopoljci, pa borci za ovo ili ono i kaj već sve nisem pročital.... a se to skupa na prvi pogled ruši dojam o neovisnom forumu. Svatko je jedinka sama za sebe i osobno ne želim da me bilo tko , na osnovi samog učlanjenja , po defaultu svrstava u bilo kakve skupine, a najmanje euforijom pogonjeni forumaši-ce.


Meni je ratova dosta , ak mi se bu dalo, bum pisal ili  pak ne bum, a kak vidim nisem jedini koji ima takvo mišljenje.

Offline daisy

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 31
  • Karma: +0/-0
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #63 : Rujan 07, 2009, 04:25:18 poslijepodne »
Sada sam na brzinu pogledala gradski portal i ostala šokirana kako se na njemu reklamira privatni list Saše Božića. Naslovi su katastrofa, tj. očito je da je sve u funkciji veličanja Barišića i pljuvanja po neistomišljenicima. Dno dna, ali Božić i ekipa mogu i niže. Sada kada su 2.000 forumaša proglasili smećem, umislili su si da s gradskim novcem mogu ljudima servirati svoju istinu. Poručuju nam da nas smatraju amebama, mi smo za njih najniži oblik postojanja. Toliko o domaćem dečecu  ;D i politici HDZ-a.   

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #64 : Rujan 07, 2009, 04:45:50 poslijepodne »

Malo kasnije sam od stanovitog marca (marcelius@hotmail.com) optužen da krivo informiram ljude.

Citat:

I to je točno...."mala skupina"  masturbatora kad pogledas tko se javlja na
alter forumu ))))))



Ovo je odlično!
Sad su dobili zadatak da nas tu prate, da pogledaju tko se tu javlja.
Sam vam rekla da čitaju ali se ne ufaju javiti. Kaj taj marcelius nije to sim napisal? Koga se bojiš marcelius?

Zamisli sramote dobiješ partijski zadatak da na nekakvom privatnom nerenomiranom i sasvim novom forumu nekakvog tam zagrebačkog prigradskog naselja Velike Gorice, pratiš pisanje nekolicine dokonih i besposlenih internetskih masturbatora hahahahaha  ;D :D ;D :D
nemrem procjeniti jel ta prevažna misija zadatak za iskusne partijske članove ili za novake?

Joj, već se dugo nisam ovak nasmijala  :D
Ak smo mi masturbatori onda su oni voajeri hahahahaha
Internetska bokčija hahahahaha  :D ;D :D Biseksualci - bi al se ne ufaju hahahahaha  ;D :D ;D
Ovo je z političke nakaradnosti prešlo v "sexy humor". ;D
A...Nekak mi se i čini da je božič kupil "Rekuperaciju-rječnik stranih riječi Miroslava Blaževića".
Bok,Sale!

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #65 : Rujan 07, 2009, 04:58:04 poslijepodne »

ma gle te, sto vise razmisljam o forumu ili forumima, sve manje mi se svidja ideja
o postojanju dva ili vise foruma ma na kojem se od njih vise pisalo. odvajanje nije dobro.
i te sve rasprave nase, ma koliko zucne bile, dobro je da se vode. dakle, uvijek treba pozdraviti drugo ili
drugacije misljenje ma koliko se razlikovalo od nasega, i koliko se god
ljutili ponekad zbog njega.

mislim da treba raditi i boriti se za jedinstveni gradski forum, na sluzbenim stranicama
grada, i unutar toga ulagati trud da bude sto vise neovisan o gradskoj vlasti, ili bolje,
vlastima. raditi na demokraticnosti dakle... ne separiranju. i pogotovo ne veseliti se tome,
zivimo ipak u istom gradu, i cesto nas iste stvari zuljaju...

Ali, poštovani repo, kako i gdje vi sad vidite 2 (dva) ili više foruma? Nema ih. Ovo je sad jedan i jedini!

Činjenica je da smo imali gradski forum, ali ovoj vlasti očito nije odgovarao, pa ga je ukinuo.
Činjenica je da je taj gradski forum bio ovisan o gradskoj vlasti, dakle, da nije tako ne bi gradonačelnik (ne čak niti potezom pera) nego usmenim dekretom, bez obavijesti i riječi, naprasno, isti ukinuo, zatvorio, ugušio, zatomio, zatvorio, oduzeo forumašima ustavnu slobodu iznosenja riječi i mišljenja.
Činjenica je da su forumaši gradskog foruma  po direktivi ZNA SE koga od strane pero-pulena Saše okarakterizirani najpogrdnijim izrazima (ovdje na forumu samo dio možete pročitati), do onog "masturbanti".

Pa što bi ste vi htjeli? Da su svi forumaši (a ipak se radi o brojci od cca 2000 ljudi) nalili usta vodom, bespogovorno prihvatili stanje i ništa ne učinili.  Aaaaaaa, ne. Nije i neće ići. I ja sam zato sretna što imamo tako divnu ekipu od dečkiju i cura - prave lokalpatriote, lokaldomoljube, koji su znali da hoće i mogu kazati NE i zato mi danas ponosno, slobodno klikamo ovdje, a tu ćemo i ostati. Živjela sloboda javne riječi, živjela sloboda medija, živio ovaj forum.

Klikajte slobodno, klikajte stalno Klikavci Turopolja!

Nerazmem,stalno negdo piše da tam ni bilo slobode-mene je na sakem forumu jednak,imaš pravila tere se moraš držati i to je to.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #66 : Rujan 07, 2009, 05:01:41 poslijepodne »
To valjda misle na doba Pejića kada su brisani postovi i teme čim se antiši nisu svidli.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #67 : Rujan 07, 2009, 09:49:56 poslijepodne »
To valjda misle na doba Pejića kada su brisani postovi i teme čim se antiši nisu svidli.

A sad je došlo vreme da se Antiši ni svidil celi forum! A Pejić sluša bez pogovora!

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #68 : Rujan 07, 2009, 10:06:36 poslijepodne »
Več buju oni Pejića nekam uhljebili, HDZ brine za svoje vojnike (poslušnike) ;D
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline repo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 87
  • Karma: +1/-1
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #69 : Rujan 08, 2009, 08:10:47 prijepodne »

rozica, mene ne vrijeda sto god netko od aktualnih vlasti rekao
o meni ili nama, zbilja ne. ne znam kaj se vi tak vrijedate.

poraz svih nas kaj zivomo u gorici je da nemremo imat svoj gradski forum.
i da se ukinuo, i da se vodio kako se vodio i za hdz-a i za sdp-a. jedno civilizirano drustvo ima
mjesta i za jedne i za druge, i to tamo gdje mu je mjesto- na sluzbenim stranicama vg. osobno mislim,
da onaj tko je ukinuo forum malo se lopta, poigrava sa svima nama, i da ce se za neko
vrijeme pojaviti forum sa nekom blagonaklonim objasnjenjem,
a mi ili vi kaj smo se žestili, ispast cemo malo smijesni.

znam da ne postoje dva foruma, ali sam sigurna da ce vremenom nastati.

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #70 : Rujan 08, 2009, 09:01:51 prijepodne »
lakše je bilo ukinuti forum nego čitati i gutati istinu. pišemo i raspravljamo i dalje. sašin almanah nije vrijedan spomena, a opet, potrebno je odgovoriti na bedastoće koje piše.
 
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #71 : Rujan 09, 2009, 04:10:12 poslijepodne »
Danas u 17.45 Super Sale gostuje na TVT-u, pa tko ima mogućnost nek nam prenese "na koga se ovaj tjedan Saša okomio i obrušio" kako najavljuju u RVGu.

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #72 : Rujan 09, 2009, 04:55:07 poslijepodne »
A da osim foruma pokreneno i televiziju?
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #73 : Rujan 09, 2009, 04:59:42 poslijepodne »
Kak bu se zvala, TV Masturbator?  ;D
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Tur

  • Gost
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #74 : Rujan 09, 2009, 05:07:29 poslijepodne »
Kak bu se zvala, TV Masturbator?  ;D

Zabranjeno za maloletne.  ;D