Autor Tema: Javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Gorice  (Posjeta: 11161 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Ovakvim informacijama i obavijestima je mjesto na službenom gradskom portalu, a ne da se kopiraju lokalne tiskovine ozbiljno narušenog moralnog integriteta.

http://www.gorica.hr/2009/09/javna-rasprava-o-strateskoj-karti-buke-cestovnog-prometa-grada-velike-gorice/
(skraćena verzija)

Upravni odjel za prostorno planiranje i zaštitu okoliša Grada Velike Gorice objavio je kako 15. rujna započinje javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Gorice.

Za vrijeme trajanja javne rasprave, za sve zainteresirane osobe osiguran je javni uvid u izloženu Stratešku kartu buke Grada Velike Gorice, u prostorijama Gradskog uprave, IV. kat, svaki radni dan od 8 do 15 sati.

Karti buke može se pristupiti, te ju razgledati i putem sljedećeg linka:
http://www.kartebuke.com.hr/pmapper32/map.phtml?config=vgorica

Javno izlaganje će se upriličiti 23. 9. 2009. u prostorijama Pučkog Otvorenog Učilišta odnosno u gradskoj vijećnici u 18 sati, a stručno tumačenje daje tvrtka DARH2 d.o.o.

Primjedbe i prijedlozi na stratešku kartu buke Grada Velike Gorice mogu se za vrijeme trajanja javne rasprave:
- upisati u Knjigu prijedloga i primjedbi koja se nalazi uz izložene Strateške karte buke na mjestu javnog uvida
- unijeti u zapisnik na javnom izlaganju
- predati u pisanom obliku na urudžbeni zapisnik
Prijedlozi i primjedbe koji nisu čitko napisani i potpisani imenom i prezimenom uz adresu podnositelja ili nisu dostavljene u roku, neće se uzeti u obzir u pripremi izvješća o javnoj raspravi.


Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Gorice
« Odgovori #1 : Rujan 08, 2009, 10:32:56 prijepodne »
Krasno, živim u ljubičastoj zoni 75dB..
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Gorice
« Odgovori #2 : Rujan 08, 2009, 05:50:20 poslijepodne »
Meni ovo na portalu izgleda kao službena obavijest. Je li u međuvremenu promijenjena.
Što se tiče karte, ja ću se izgleda smjeti žaliti i na ptičji pjev.  :D
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Gorice
« Odgovori #3 : Rujan 08, 2009, 07:38:11 poslijepodne »
Život na Zagrebačkoj je katastrofa, ne samo buka, neka netko izmjeri i zagađenje - mislim da bi proglasili karantenu i sterali bi nas odavde. Kuča je uvijek prljava izvana, prozore nemreš oprati pa da izdrže barem 2 tjedna, na terasi nemreš sedeti od prašine, a kada sam renovirao stavljao sam prozore sa največom zvučnom izolacijom i najviše pregrada. I tak već puno, puno godina, pola moga života.

Moram priznati da se nadam političkom obečanju vrlog nam gradonačelnika u realizaciju šetnice jer da mi netko veli da promet bude ovakav još 15 godina, ja bi se odselil - tam u brege, čujem da je u Šiljakovini prekrasno.. ;D Priroda, lepe i zdrave dekle, jaki muži i vesela deca..
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Gorice
« Odgovori #4 : Rujan 08, 2009, 10:49:44 poslijepodne »
Niš od šetnice dok se ne završi autoput.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Goric
« Odgovori #5 : Rujan 08, 2009, 11:58:34 poslijepodne »
????? ma koji auto put valjda su to obilaznice ,kad se to izgradi i pusti u promet ,onda se valjda može napravit nešto po pitanju šetnice ,nadamo se da se to bude realiziralo u skoro vrijeme moramo imat malo više optimizma .

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: Javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Gorice
« Odgovori #6 : Rujan 09, 2009, 12:03:43 prijepodne »
Šetnica će biti obećanje i za slijedeće lokalne izbore.

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Goric
« Odgovori #7 : Rujan 09, 2009, 12:17:13 prijepodne »
A možda bu otvorenje šetnice baš par dana prije slijedećih lokalnih izbora .

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: Javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Gorice
« Odgovori #8 : Rujan 09, 2009, 01:26:10 prijepodne »
Šetnica će se početi graditi kada se završi najmanje autocesta od Zagreba do Buševca, a trebalo bi i do Siska. Kada se ulica Andrije Kačića Miošića produži do sajmišta u punom profilu. Kada se završi istočna obilaznica do Domovinskom mosta i kada se završi sjeverna gradska obilaznica. E tek tada mogu početi radovi na šetnici. Kaj ti misliš jel bude to gotovo za 3.5 godina?

Uz to, prije toga najmanje treba napraviti novu Josipovićevu, Jelačićevu i Plešku te glavnu cestu kroz Gradiće. Je možeš si mislit kak će se gradonačelnik odreći Kurilovca, Plesa i Gradića koji će gacati po blatu kako bi se centrom grada španciralo po šetnici. Šetnica = 0 bodova.

Offline repo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 87
  • Karma: +1/-1
Odg: Javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Gorice
« Odgovori #9 : Rujan 09, 2009, 08:40:06 prijepodne »

a kaj ova karta, jel ima i neku vertikalnu podjelu buke
il neku podjelu prema broju stanovnika? nije svejedno dal buka ima
utjecaj na 20 obitelji il na 200 obitelji. kaj ne? i nema isti utjecaj na ljude
na drugom ili na sedmom katu... il ja cjepidlacim? : )

setnica bude kad tad. samo kaj ce to rijesiti zagrebacku, a kaj bu sa matice hrvatske?

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Gorice
« Odgovori #10 : Rujan 09, 2009, 09:53:56 prijepodne »
Znam ja dobro kada bude šetnica, samo si ne želim priznati, tak mi je lakše...
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Tur

  • Gost
Odg: Javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Gorice
« Odgovori #11 : Rujan 09, 2009, 06:12:29 poslijepodne »
Šetnica bu išla tik uz bazen.

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Goric
« Odgovori #12 : Rujan 10, 2009, 12:05:00 prijepodne »
,,,,,,ma da bumo se šetali i odma skakali u bazene to ti je fora ,