Autor Tema: CRNA KRONIKA  (Posjeta: 212644 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #330 : Srpanj 07, 2012, 10:20:43 prijepodne »
Citat: Sledgehammer


[b
Gdje piše da je objava imena povezana sa javnošću osobe[/b] (BTW, što je to "JAVNA" osoba??)?? i izmišljaj o osobama i stvarima o kojima realno nemaš pojma[/b] itd itd (iako su to kaznena djela uvrede i klevete)... to je dobrodošlo ponašanje na ovom forumu.


jarane, buzdovanu balkanski...za tebe bi se trebale pobrinuti drzavne sluzbe , ustanove . sa sjedistem u vrapcu..

ti si tezak oblik psihopatskog  oboljenja ..

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #331 : Srpanj 07, 2012, 12:31:43 poslijepodne »
JUČER oko 18.50 sati pokraj Velike Gorice, na Omladinskom jezeru u Novom Čiču, došlo je do utapljanja 55-godišnjaka. Kako je izvijestila PU zagrebačka, mrtvo tijelo je prevezeno u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/utopio-se-u-jezeru-u-novom-cicu/624544.aspx

Sledgehammer, si nazval njegovu familiju da im javiš "radosnu vijest" prije svih, jer ti imaš provjerene informacije ... ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #332 : Srpanj 07, 2012, 12:44:56 poslijepodne »
Kaj se to događa u Novom Čiču, već treća osoba preminula u jezeru, u samo par dana?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #333 : Srpanj 07, 2012, 01:38:29 poslijepodne »
Jel tam opče ima lada?
Prije je bilo vrbe skros okolo.
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #334 : Srpanj 20, 2012, 09:36:27 poslijepodne »
DVA MUŠKARCA oko 18 sati opljačkali su zlatarnicu u Zagrebačkoj ulici u Velikoj Gorici. No, nisu daleko odmakli.

Policija je dvojicu pljačkaša uhitila neposredno nakon pljačke. Okolnosti događaja i dalje se utvrđuju.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/opljackali-zlatarnicu-u-velikoj-gorici-ali-odmah-pali-u-ruke-policiji/627036.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #335 : Kolovoz 05, 2012, 10:56:15 prijepodne »
U PROMETNOJ nesreći koja se dogodila dva kilometra od mjesta Mala Buna dvije osobe su poginule.

Policija je izvijestila da je oko 5,35 sati motocikl, koji je vozio u smjeru Velike Gorice, sletio s ceste te su pri tome poginule dvije osobe.

Očevid je završen, a promet je bio u prekidu od 6,50 do 9:50 sati. Identitet poginulih još nije utvrđen.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nesreca-kod-male-bune-dvoje-poginulo-u-slijetanju-motocikla-s-ceste/629733.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kramer werke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 77
  • Karma: +0/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #336 : Listopad 01, 2012, 12:02:30 poslijepodne »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #337 : Listopad 18, 2012, 12:16:28 prijepodne »
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #338 : Listopad 18, 2012, 08:09:59 prijepodne »
Iz mjenjačnice u Gorici ukrali stotine tisuća kuna
http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/iz-mjenjacnice-u-gorici-ukrali-stotine-tisuca-kuna_320124

Gdje tamo ima mjenjačnica, koliko znam jedino ona kod Kauflanda?
Par stotina tisuća kuna držati u onom kiosku? Osjeća se neki smrad!

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #339 : Listopad 18, 2012, 06:01:05 poslijepodne »
evo genijalnog primjera kako se moze nabrijanim matanima koji divljaju , cine opcu opasnost za djecu, odrasle , starce, zivotinje, doci na kraj..

http://www.business.hr/dogadjaji/evo-kako-maribor-kaznjava-prebrzu-voznju?utm_source=news18102012-k&utm_medium=email&utm_content=aktualni&utm_term=link&utm_campaign=daily_newsletter

ja bi jos ubacio par finesa , tu mislim kod ponavljanja ili grubog prekrasaja auto pod presu..

ubranim novcem  za kazne, staro zeljezo koje bi izlazilo ispod prese, podario onima koji su stradali od divljaka...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #340 : Studeni 13, 2012, 12:17:38 poslijepodne »
http://www.index.hr/vijesti/clanak/nestao-12godisnji-luka-iz-velike-gorice-jeste-li-ga-negdje-vidjeli-/646455.aspx

12-GODIŠNJI Luka Relotić jučer, 12. studenog, udaljio se s adrese stanovanja u Velikoj Gorici (Josipa Pucekovića 5) u nepoznato, objavljeno je na stranici nestali.hr.

Luka je visok 150 centimetara, ima ravnu kestenjastu kosu, plave oči,  ravan nos i ovalne uši i lice. Srednje je tjelesne građe. Iznad gornje usnice ima madež.

U vrijeme nestanka bio je odjeven u crnu jaknu s kapuljačom i tamne traperice, te žute cipele Timberland.

Ako ste vidjeli Luku Rerotića molimo vas da to javite u najbližu policijsku postaju ili nazovete na broj 192. Također, informacije možete dostaviti i putem e-mail adrese: nestali@nestali.hr ili zagrebacka@policija.hr.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #341 : Studeni 13, 2012, 02:06:01 poslijepodne »
... na svu sreću, dječak se sam vratio kući ......
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #342 : Studeni 13, 2012, 03:43:31 poslijepodne »
... na svu sreću, dječak se sam vratio kući ......

ajde hvala Bogu, u moru loših vijesti jedna dobra.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #343 : Studeni 14, 2012, 09:33:58 prijepodne »
evo genijalnog primjera

Malo je tu genijalnosti, nekome će se računica brzo pokvariti... stvari nisu tako jednostrane, jer su za puno nezgoda krivi i sami pješaci, koji se cestama i prelaženjem prometnicama kreću kao ovce. I njih treba isto kažnjavati.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #344 : Studeni 14, 2012, 09:04:32 poslijepodne »
Samoubojstvo kod Lidla
PETRINJA-  Kupio kruh u pekari, prešao cestu do parkirališta i ubio se iz improviziranog oružja
http://www.portal53.hr/vijesti/petrinja/81-petrinja/6479-samoubojstvo-kod-lidla.html

Ni z Gorice ali da ovak nekaj prečitam neznam kaj da mislim.
wwwg tablice