Autor Tema: Popis stanovnikov i sl.  (Posjeta: 28927 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #15 : Ožujak 30, 2011, 08:42:18 poslijepodne »
Bez obzira na sve , mislim da ljudi nebudu davali za sve istinite podatke.Ime , prezime i osnovno to sigurno,ali ako ih zanima ostalo u vezi imovine , ćisto sumnjam.

Da, ljudi su sumnjičavi i boje se da to navedeno porezna ne bi iskoristila protiv njih. Npr. čak kad je riječ i o tako banalnim stvarima kao što je broj kokoši u kokošinjcu. Kad je bilo neko popisivanje svi seljani su prijavili manji broj kokoši. Računaju oni da sila udara samo na male pa taje i takve stvari.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #16 : Ožujak 30, 2011, 08:54:09 poslijepodne »
Ja sem je pred mesec dan imal 7,des je imam 29 a za dva je mesece bum imal pak 7.
I kaj sad povedati?  8)
wwwg tablice

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #17 : Travanj 03, 2011, 12:32:37 prijepodne »
Ja sem je pred mesec dan imal 7,des je imam 29 a za dva je mesece bum imal pak 7.
I kaj sad povedati?  8)

Če očeš po zakonu, povedal buš stanje broja kokoši na dan 31. Ožujka u 24:00 sati. ;D

Bilaj

  • Gost
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #18 : Travanj 03, 2011, 08:40:04 prijepodne »
Da, ljudi su sumnjičavi i boje se da to navedeno porezna ne bi iskoristila protiv njih. Npr. čak kad je riječ i o tako banalnim stvarima kao što je broj kokoši u kokošinjcu. Kad je bilo neko popisivanje svi seljani su prijavili manji broj kokoši. Računaju oni da sila udara samo na male pa taje i takve stvari.

Već je to bilo.
Prije godinu ili dvije je napravljen neki poljoprivredni zapislnik tko sve dobiva poljoprivredne poticaje.
I onda su sve ljude koji su dobili neke poticaje maknuli s liste nezaposlenih.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #19 : Travanj 03, 2011, 09:00:28 prijepodne »
Kaj se tiče imena ulica i kučnih brojeva,dvije tete iz katastra su prešle prošlu jesen cijeli kraj sa kartama u rukama i pregledale i usporedile svoje podatke i one na terenu dali štimaju.Znam to jer sam slučajno se srela s njima na ulici i nekaj su me pitale,a kak se poznamo su rekle kaj delaju i da je to zbog popisa stanovništva.za table i ulice su mogle urgiratri,ali za kučne brojeve ne jer je to dužnost svakog građanina,ako su nekog srele pred kućom mogle su ga upozoriti ak im je bila volja,ako ne nikom ništa.

Kaj se tiće popisa kokoši,broja soba i sličnog mnogi ljudi budu prikrili činjenice jer ih povjesat ući da su nakon toga došli novi nameti ili uskračena prava,tak da ni sad popis nebude pokazao pravo stanje stvari.

Ima također dosta ljudi koji imaju kuće nove bez građevinske u kojima žive,a tu nisu prijavljeni nego kod nekog drugog.Ti ljudi neznaju kaj da delaju,da se uopće nedaju popisati ili da daju ali neznaju gdje.Boje se da nakon toga također ne dobiju neke kazne.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #20 : Travanj 03, 2011, 08:52:40 poslijepodne »
Če očeš po zakonu, povedal buš stanje broja kokoši na dan 31. Ožujka u 24:00 sati. ;D

Trebal bum napraviti ondak Poverenstvo za utvrđivnje broja kokoš.I pevcov.I pišćencov.I pur.  8)
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #21 : Travanj 03, 2011, 09:24:39 poslijepodne »
Če očeš po zakonu, povedal buš stanje broja kokoši na dan 31. Ožujka u 24:00 sati. ;D

Trebal bum napraviti ondak Poverenstvo za utvrđivnje broja kokoš.I pevcov.I pišćencov.I pur.  8)

Mene se čini da bi Vi šteli zamagliti svoje kokoš, pevcov i pišćencov, jer obično kad se nekaj želi zamagliti onda se osnuje Poverenstvo.  ;)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #22 : Travanj 03, 2011, 09:32:06 poslijepodne »
Jagi,naj toga nigdar povedati!
Kaj da ja!?
Nigdar!
Ak te negdo čuje još bi ja mogel dobiti i po ajntaklinu.  ;D
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #23 : Travanj 03, 2011, 09:44:34 poslijepodne »
A jel se netko od Vas popisao već, kakva su iskustva s popisivanjem i popisivačima?

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #24 : Travanj 04, 2011, 07:48:55 prijepodne »
Listal sam i pregledal obrasce za popis. Ima meni zanimljivih stvari!?
 Zakaj si nekam došel, kad, zakaj si ostal i tak dalje.
Sve ista pitanja , kak da sem delal za Hrvatske ceste i Podravku :D :D

Kakva mi je kupaona, nova stara, imam li kuhinju, kak je velika.......kaj se bojiju da su svi u Bandičevim stanovima, em znaju kakve su tam kunje, kak se tam kuva i mešaju kolaći. ;D ;D
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #25 : Travanj 04, 2011, 05:33:11 poslijepodne »
Ma totalna pizdarija. Sad bi ja pod svojim OIBom, pred popisivačem i pred cijelom familijom trebao brojati koliko mi kuhinja ima kvadrata kakav imam wc koje sam narodnosti i vjeroispovijesti, koliko zarađujem i kakve poslove radim, u kakvoj vrsti seksualne zajednice živim... Nekako mi se to ne sviđa.

PS. za sve koji imaju dvojbe oko odabira vjerske pripadnosti na popisu, možda ste čuli za inicijativu Nisam vjernik (http://www.nisam-vjernik.org/)
« Zadnja izmjena: Travanj 04, 2011, 05:34:51 poslijepodne Ego »

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #26 : Travanj 04, 2011, 07:38:11 poslijepodne »
Jel zna ko jel ima de popis kad idu po kojim ulicama ?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #27 : Travanj 04, 2011, 09:25:29 poslijepodne »
Popisni centar

ADRESA:
Šetalište Franje Lučića 15
(bivša Galerija Kordić)

RADNO VRIJEME:

02. i 03.04. 2011.
od 14 do 20 sati

04. - 28.04. 2011.
od 10 do 20 sati

http://www.gorica.hr/

Probaj se navrnuti...
wwwg tablice

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #28 : Travanj 04, 2011, 09:31:45 poslijepodne »
Ma totalna pizdarija. Sad bi ja pod svojim OIBom, pred popisivačem i pred cijelom familijom trebao brojati koliko mi kuhinja ima kvadrata kakav imam wc koje sam narodnosti i vjeroispovijesti, koliko zarađujem i kakve poslove radim, u kakvoj vrsti seksualne zajednice živim... Nekako mi se to ne sviđa.

PS. za sve koji imaju dvojbe oko odabira vjerske pripadnosti na popisu, možda ste čuli za inicijativu Nisam vjernik (http://www.nisam-vjernik.org/)

Hvala na savjetu. Stvarno interesantna stranica. A ovaj filmić od Red Carpeta je baš zabavan. Ma da je i samo 50% istinito, opet je skandalozno i sramota za katoličku crkvu u Hrvatskoj. A ja sam uvjeren da je i 90% istinito. Već vidim kak bu Bilaj to išel objašnjavati i korigirati. :-)

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Popis stanovnikov i sl.
« Odgovori #29 : Travanj 04, 2011, 09:39:16 poslijepodne »
Kod mene  već danas obavljeno.  Ugodno iskustvo   sa  već  poznatom i  super  osobom.
Nisu mi pitanja baš nešto   uvredljiva ili  kaj....
Jedino mi je smješno pitanje jel imaš   zahod, vodokotlić  il   bez  ispiranja....
I nema  pitanja  o  seksualnoj orijentaciji