Autor Tema: Distributivni centar za voće i povrće  (Posjeta: 20424 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Distributivni centar za voće i povrće
« Odgovori #15 : Ožujak 04, 2012, 01:02:49 poslijepodne »
Uskoro, uskoro ...
Jel taj Distributivni centar funkcionira ili ne funkcionira?
Nije mi jasno, počet će raditi kad završe s prodajom jabuke?
I kak su dobili GlobalGap na nekaj kaj nije završeno?

Evo, na gradskom portalu slikice iz novoradeče hladnjače. Kad se počelo graditi na sva zvona se hvalilo kak se če se zaposliti domače stanovništvo. Moš si mislit. Ja sam za ženu išel pitat najesen i rekli su da otkud mi to, da ne primaju nikoga, da kad budu primali da bude natječaj. Ja natječaja nikakvoga nisam videl a na slikicama koliko vidim ni jedna od radnica nije ni iz Rakitovca ni iz Turopolja. Znači pak se išlo dobro znanom formulom, tko če koga ako ne svoj svoga...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Distributivni centar za voće i povrće
« Odgovori #16 : Ožujak 04, 2012, 09:35:01 poslijepodne »
Viš, mene je interesantno odkud jem jabuke sred zime...
Predikatna berba?
A,da... Sorteraju i parkeraju...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Distributivni centar za voće i povrće
« Odgovori #17 : Kolovoz 12, 2013, 08:11:15 poslijepodne »
Sisak dobiva Veletržnicu!?
08.05.2013.
 Kako bi Siščani imali što niže cijene voća i povrća tijekom cijele godine uprava Gradske tržnice Sisak odlučila je osnovati Veletržnicu s hladnjačom, odnosno veleprodajno mjesto, koja će se nalaziti u Novom Praćnu. Radovi uređenja, na već postojećem objektu, počet će već tijekom jeseni, a poljoprivrednicima će biti na raspolaganju  1350 četvornih metara prostora pri čemu je i 150 četvornih metara rashladnog prostora za očuvanje određenih proizvoda. U drugoj fazi radova, koji bi trebali početi sljedeće godine, u planu je i instaliranje sušare od 50 četvornih metara.
...– pojasnio je direktor Gradske tržnice Sisak Željko Krapljan dodaojući kako iskustva drugih Veletržnica pokazuju kako bi se tijekom prve godine raspolagalo s oko 1000 tona robe, dok se u drugoj i narednim godinama očekuje promet od 1500 do 2000 tona robe.
 Zaključio je kako su za pokretanje Veletržnice, s obzirom na potrebnu infrastrukturu, potrebna mala ulaganja u uređenje objekta, te da je namjera što prije početi sa skladištenjem viška robe koja će se proizvoditi, a nakon osiguranja dostatnih količina počelo bi se s otkupom dijela robe, pakiranjem i njenom distribucijom na tržište.  Trenutačno je u fazi postupak prikupljanja dokumentacije vezane uz legalizaciju objekta, nakon čega će se raspisati javni natječaj za uređenje objekta te nabavku rashladnih komora i ostale opreme.
http://www.sisak.info/sisak-dobiva-veletrznicu/

Konkurencija ili predizborno biflanje kožice?
wwwg tablice