Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194066 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #480 : Rujan 23, 2011, 03:42:23 poslijepodne »
naravno, kakve droge, Bunika je u igri ... igraj beba !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: U nedjelju četvrta Turopoljska fišijada
« Odgovori #481 : Rujan 28, 2011, 07:14:19 poslijepodne »
U nedjelju četvrta Turopoljska fišijada
Srijeda, 28 Rujan 2011 10:48

Ove nedjelje, 2 listopada, održava se na platou iza Stare općine četvrta Turopoljska fišijada u organizaciji HNS-a Velike Gorice.

Iako je rok prijava završio, još uvijek pristižu nove prijave.

Do sada se prijavilo preko 20 ekipa za kuhanje fiša iz Velike Gorice, Kutine, Novske, Ivanić Grada, Čigoča, Zagreba, Sisačko-moslavačke županije i tri ekipe izvan konkurencije koje će pripremati čobanac i kotlovinu. 

Osim natjecanja u kuhanju fiša posjetitelji će moći vidjeti i kotao za pečenje rakije i pečenje šarana na rašljama.

Sudionicima i posjetiteljima fišijade prezentirat će se i kulturno umjetnička društva s našeg područja i nekoliko bandova.

Također, ovom prilikom građani će se na info pultu moći upoznati sa Planom 21 i razgovarati sa vodećim ljudima Kukuriku koalicije šeste izborne jedinice. 

Vidimo se u nedjelju.
http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=358:u-nedjelju-etvrta-turopoljska-fiijada-&catid=1:latest-news

1. Nigde ne piše ob kulko vur a ovo je več druga najava.
2. Čobi & kotlovina ... to te ja pitam,nema tice do prasice.
3. 20 ekipe!? Am bu tu više rib nek v Odre... Ak se ovak nastavite širiti k letu bute mogli kuvati jedino na Radniku.
4. Kaj se kotel za rakiju bu samo mogel videti il bu kaj nutre? Toploga. Jeste platili pelcovinu?
5. Šaban na rašlami je za gledeti il za jesti?
6. "prezentirat će se i kulturno umjetnička društva s našeg područja i nekoliko bandova" - a teri to?
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #482 : Rujan 28, 2011, 09:01:54 poslijepodne »
Kako je bilo ranijih godina, ritam je bio uvijek isti, koliko se sjećam? Oko podneva je fiš bio gotov?

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #483 : Rujan 28, 2011, 09:37:23 poslijepodne »
Kako je bilo ranijih godina, ritam je bio uvijek isti, koliko se sjećam? Oko podneva je fiš bio gotov?

Idem provjeriti i satnica je objavljena, škrti su, daju informacije na kapaljku. ;D
Ali zato uvijek imaju puno odličnog fiša i dobrog druženja, nedjelja je idelna, vrijeme po prognozi će biti idealno za fiš, kotlovinu, čobanac.......
http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=358:u-nedjelju-etvrta-turopoljska-fiijada-&catid=1:latest-news

Satnica Fišijade:

10,00 – ždrijeb rasporeda natjecateljskih ekipa po lokacijama za kotliće

do 10, 30 – postavljanje kotlića i ostale potrebne opreme

10,30 – početak kuhanja 

od 12,30 – ocjenjivanje

14,00 – proglašenje pobjednika u šatoru i dodjela prigodnih nagrada.

Vidimo se u nedjelju

« Zadnja izmjena: Rujan 28, 2011, 09:41:11 poslijepodne Jaguar »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #484 : Rujan 28, 2011, 10:14:19 poslijepodne »
Jel istina da su se prijavili zemljištarci?...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #485 : Rujan 28, 2011, 10:32:56 poslijepodne »
Barišičevi?
Dej naj ...
Ovo je više od dezinformacije,ovo je uvreda!
 :D  :D  :D
(fale mi oni kikuliči de se jen hiti na pleča dok se smeje il onaj drugi kaj tuče šakum po stolu dok mira od smeja)
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #486 : Studeni 14, 2011, 10:11:58 prijepodne »
Odlično, nisam uspio uhvatiti jedan primjerak.

http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=383:proitajte-velikogoriki-obzor-u-online-izdanju&catid=1:latest-news

Pročitajte Velikogorički obzor u online izdanju
 
Za sve one koji nisu još stigli do svog primjerka Velikogoričkog obzora od danas je dostupan i u online izdanju.

U novinama se obrađuje politička situacija u Velikoj Gorici, zajedno s komentarima i stavovima HNS-a.

Osim naših standardnih tema, naglasak je stavljen na predizborne teme i možete pročitatati i skraćeni program Kukuriku kolacije, Plan 21.

Možete ge preuzeti ovdje.


Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #487 : Studeni 14, 2011, 08:59:05 poslijepodne »
Malo je za*ano kaj smo se to več prečitali i prežvakali unazad nekulko mesec na stranice HNSa.
Kaj ni niš friškoga,bem mu miša?
wwwg tablice

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #488 : Studeni 14, 2011, 09:15:32 poslijepodne »
Odlično, nisam uspio uhvatiti jedan primjerak.



Baš šteta što nisi uspio uhvatiti niti jedan primjerak dok su građani novine bacali u smeće.

Jao kukulele sigurno je josipjožamačkica - pero josipović sve podijelio po starom čiću  ;D

Baš mi te nekako žao, da vidiš samo kako su ridikuli iz HNS-a saopštili izvaredan primerak! jao kukulele. sopstveno mišlenje o politiki....

Samo im fali crna hronika i eto ti prava štampa.

------------------------------
To je obična debilna stranačka propaganda gdje se natječu tko će jače pljunuti na gradonačelnika, a ne vide da su u bljuotini do ušiju. Gospodo samo plivaje i dalje u svom smradu  :P tu ćete i ostati ZNAVEK!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #489 : Studeni 14, 2011, 10:01:13 poslijepodne »
Sram ih budi, ove HNSovce ... kak su mogli pisati o tome da Gorica već treću godinu tone u gubitke te o sukobu Barišić Šuker ?  Svi znaju da to nije istina, kaj ne Tromblon ? Ili npr. o Distributivnom centru kojeg grade "podobne firme"? Sram ih bilo, usudili su se pisati i o tome kako je koncesiju za vodocrpilište dobila županija a ne Vg Vodoopskrba ! Kak su samo mogli pisati o "velikom zamahu i preporodu" kaj se tiče investicija i poduzetničkih zona ili o groblju i sportskoj dvorani ??? Tromblon, am ti najbolje znaš da niš od toga nije istina kaj ne, (barem u tvojoj mašti) Svi su slepi oko tebe, samo ti dobro vidiš ... jadnik ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #490 : Studeni 20, 2011, 03:50:39 poslijepodne »
posljednji pozdrav Gorickom HNSu, jos malo i nema vas vise. Sve zahvalite Goranu Beusu. Vas nekolicina jadnika možete potražiti utočište u bolnici Jankomir.
« Zadnja izmjena: Studeni 20, 2011, 03:52:55 poslijepodne mglavovic »
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #491 : Studeni 20, 2011, 04:33:02 poslijepodne »
posljednji pozdrav Gorickom HNSu, jos malo i nema vas vise. Sve zahvalite Goranu Beusu. Vas nekolicina jadnika možete potražiti utočište u bolnici Jankomir.

glavonjiću DTC d.o.o  bi možda mogao ugroziti HNS u Velikoj Gorici?
Milsiš da GBR kao 8 na listi neće proći u Sabor?
A šta ako to bude veliki poraz i prođe i 9-ti ili i 10-ti?
Hoćeš nam se opet javiti?
Držim te za riječ, nemoj da te 05.12. moram primiti za rogove.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #492 : Studeni 20, 2011, 04:38:40 poslijepodne »
mozes mi dati pusu u rog jer ne govorim o izborima, znaš ti jako dobro o cemu pričam. Trči na konzultacije kod Beusa da ti kaze kaj da napises :)
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #493 : Studeni 20, 2011, 04:47:25 poslijepodne »
mozes mi dati pusu u rog jer ne govorim o izborima, znaš ti jako dobro o cemu pričam. Trči na konzultacije kod Beusa da ti kaze kaj da napises :)


Pusu u rog će ti dati netko doma, neznam o čemu pričaš, onda napiši.
Ja nisam poput tebe i nemam razloga trčati ni na kakve konzultacije, glavonjiću.
Ja nisam član nikakvih DTC-ara. Ja sam liberalno/slobodno, svoj na svome. 8)

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #494 : Studeni 20, 2011, 04:52:27 poslijepodne »
Sto se tiče Beusa, dobio je onoliko koliko je zaslužio. Da se vise trudio bio bi na trećem mjestu umjesto manekena. Ocito ga se zele rijesiti u stranci pa su ga stavili na 8. mjesto. s obzirom da za 6. iz. j. ima 29 lista, tesko da ce proci 8. Jedno je sigurno, a to je da ga vrh HNS-a smatra problematičnim frikom.
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.