Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194148 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #360 : Veljača 07, 2011, 12:20:56 poslijepodne »

uvaženi dadi, ovim svojim postom ste samo potvrdili da sam Vas s pravom prozvao.
12% velikogoričana i turopoljaca upravo Vam je uvaženi forumaš dadi dao kompliment neobrazovanih, doduše niste dostigli još nivo, da bi bili stručni za pastire, istina i bog.

uvaženi dadi, kao i obično lupetate bez pokrića, kada se vrlo dobro zna tko su Beusovi i HNS-ovi birači, podržavatelji i simpatizeri.
Iznostiti takvu tezu je naprosto bedasto ali kao što već rekoh u predhodnom postu Vama to objašnjavati, dakako nema nikakvog smisla. Zna se i zašto.


Uvaženi jaguare, ništa je nisam dokazal svojim postom osim da ne čitate s razumjevanjem.
 I najveći svjetski priznati stručnjaci u pojedinom području teško će se petljati u tuđe područje i prikazivati se kao sveznalice! To je odlika manje ili slaboobrazovanih ljudi koji bez da trepnu pričaju o svemu kao da su popili svu pamet svijeta, a oni koji ga okružuju i ne ukažu mu na to, obično su jednaki ili još gore - dodvorice!

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #361 : Veljača 07, 2011, 01:28:58 poslijepodne »
Uvaženi Muha, Uvaženi Dadi, Uvaženi Jaguar.
Je*ate, pa ko da sam u Saboru!  :o  ;D

heheh, bas tak markulin, koje licemjerje na djelu ovdje.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #362 : Veljača 07, 2011, 01:33:00 poslijepodne »
Citat:
prvo je pitanje kako je Fiolić došao do toga i zaposjeo na imovinu koja se trebala ili treba vratiti ZZ, što Vas jako žulja,

Kakvo je to paušalno pitanje?...to je obična zlonamjerna insinuacije, naime ja sam prvi koji se bori i zalaže da sve bude transparentno...postoje li Zakoni?...postoje li propisi koji reguliraju način kako je Fiolić zaposjeo propalu poljoprivrednu farmu...=??...očito postoje..kaj ne?..bolje da tamo raste šikara, da propada je li?...ljude koji tamo rade i dobivaju plaću po vama treba otpustiti je li??..ZAŠTO?...zato jer je to od Fiolića koji je pripadnik HDZ-a i nijednom se nije javio za riječ u saboru...he..jel zato?...to su vaši bolesni argumenti...kaj se tiče zz prvo treba donjeti tri Zakona koji će omogućiti povrat...Zakon o Zemljišnim zajednicama, Zakon o naknadi i Zakon o vlasništvu...U tijeku je izrada sva tri Zakona pod paskom uvaženog prof. Simonettija...Kad se donese Zakon o povratu Fiolić će po po sili Zakona morati vratiti ono što nije njegovo...do tada Fiolić po Zakonu koristi predmetno poljoprivredno stočarsko dobro...  

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #363 : Veljača 07, 2011, 06:48:03 poslijepodne »
Uvaženi Jaguar, a zakaj se žestite i srdite, ja iznosim svoje mišljenje, kaj nesmijem?...u zapadnim demokracijama je normalno da se u politici okušaju ljudi koji su nešto iza sebe napravili, dokazali široj društvenoj zajednici kako stvoriti i stvarati, dakle ti i takvi ljudi ulaze u politiku s obzirom da imaju i ne ovise o nikom svoje znanje i vještine podijele sa širom društvenom zajednicom...e sad kod nas je sve naopako, evo primjer Milošević, svaki normalan čovjek postavlja pitanje kaj je to njemu trebalo...čovjek ima, ne ovisi o nikom no kod nas se sad takvog čovjeka naravno bez dokaza blati, pljuje i proziva na način kako je on došao do svega toga a pri tom se zaboravlja, niti se spominje da je njegov tata godinama stvarao i gradio vrijednosti koje je prenio na sina....ako smo pravna država onda dozvolimo da pravosudna tijela odrade posao za koji su plaćeni a ne pozivati ljude na građanski neposluh i linč bez dokaza...    

uvaženi muha, kao prvo uopće se ne žestim i ne srdim, odakle Vam to? Lijepo i to je u redu da i uspješni ljudi se uključe, netrebate to meni govoriti, ja to vrlo dobro razumijem i razumijem kakva je svjetska praksa, međutim idete iz krajnosti u krajnost, gdje samis sebe pobijate, u primjeru Beusa, naglašavam još jednom ne branim Beusa, koga stalno napadate i pokušavate naći argumente koji ne postoje, ali dobro rekao sam da se palite na Beusa i ostajem pri tome, nego kad imate već takve kriterije, objasnite molim Vas meni neukom kakva je onda razlika u tom pogledu između Beusa i Pančića?
U pogledu u kojem smo do sada raspravljali? Ako imate iste kriterije, tako me zanima Vaš odgovor.
Što se tiče Fiolića, nemam nikakvih loših primisli, uzeo sam ga za primjer kao sukob interesa u smislu da će on i njemu slični inicirati , predložiti i podržati zakon o ZZ, što je kao što vidite i učinjeno u svih ovih 20 godina, tu mislim na cjelokupni HDZ, kojem uopće nije niti bio interes da to napravi.
E sada drago mi je da ste počeli uvažavati mišljenje uvaženog prof. Simonettija, a VŠO Vam je mogla davno još poraditi na ta tri zakona da to nju zanima, kao što Vi dobro znadete povjerenstvo se čak nije ni sastalo 6 mjeseci, a zadnji put se sastalo na neki način pod pritiskom prijedloga zakona koji je učinio GBR i to Vas najviše žulja, što je upravo GBR dao u saborsku proceduru prijedlog zakona te na taj način prisilio i povjerenstvo da nekaj radi, a nije im baš do toga i do nekakvog posla jer da je već bi nešto radili,
I molim odgovor sukladno našoj ranijoj diskusiji, koja je onda razlika između Pančića i Beusa? radujem se tom Vašem odgovoru.

Apropo Miloševića, e baš ste našli koga će te argumetirano braniti, to što je tata privatiziro, što mu je omogućen monopol, on je uspješan i zaradio je, dajte najte me nasmijavati, Vi kao zakleti socijaldemokrata dajete mi takvu argumentaciju za Miloševića, smiješno do bli, dovoljno informacija je izašlo vani što ga već kompromitira, državna revizorica Krasić već je lijepo obogatila sebe i svoju familiju, pojeo vuk magare i jedna socijaldemokrata  na takav nači mi daje objašnjenje, takva objašnjenja očekujem od od klijentelističke desnice a ne od socijaldemokrata, samo ste potvrdili koliki ste Vi socijaldemokrata pod skutima VŠO i HDZ-a. ;D
« Zadnja izmjena: Veljača 07, 2011, 07:04:07 poslijepodne Jaguar »

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #364 : Veljača 07, 2011, 07:32:59 poslijepodne »
Razlika između Pančića i Beusa je ta što je Pančić prvi imao petlju prozvati Sanadera, i upozoriti na korupciju.
Razlika između Pančića i Beusa je ta što je Pančić prvi kazneno prijavio HDZ, a Beus iopet nije imao petlju.
Razlika između Pančića i Beusa je ta što je Pančić prvi prikazao korupciju konkretno te objavio konkretne dokumente o korupciji, dok Beus opet šuti.
Razlika između Pančića i Beusa je ta što je Pančić prvi  rekao da postoji dostojanstvo protivnika u slučaju Sanader, Beus opet šuti.

Želiš dalje? .........
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #365 : Veljača 07, 2011, 08:23:43 poslijepodne »
koliko zaposlenih ima Fiolić a koliko GBR?.

Ono što je važnije je pitanje da li Fiolić svoje radnike plaća kako treba, da li im cijelu plaću isplaćuje preko računa, ili ide po principu minimalac na papire, ostalo na ruke? Oni koji nas zastupaju bi trebali svojim primjerom pokazati kako poštuju zakon.

http://www.24sata.hr/biznis/fiolic-je-svojim-radnicima-smanjio-place-na-2100-kn-81582
http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/fiolic-je-opecenom-mesaru-davao-dio-place-na-crno-129061

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #366 : Veljača 07, 2011, 08:25:09 poslijepodne »
Razlika između Pančića i Beusa je ta što je Pančić prvi imao petlju prozvati Sanadera, i upozoriti na korupciju.
Razlika između Pančića i Beusa je ta što je Pančić prvi kazneno prijavio HDZ, a Beus iopet nije imao petlju.
Razlika između Pančića i Beusa je ta što je Pančić prvi prikazao korupciju konkretno te objavio konkretne dokumente o korupciji, dok Beus opet šuti.
Razlika između Pančića i Beusa je ta što je Pančić prvi  rekao da postoji dostojanstvo protivnika u slučaju Sanader, Beus opet šuti.

Želiš dalje? .........

uvaženi Mile care, pitao sam muhu, Vaši odgovori me ne zanimaju i nisam Vas ništa pitao, jel tak? Prema tome ovo kao da niste ni napisali, za mene je tak, kad Vas budem nešto pitao, onda mi možete odgvoriti kao i ja Vama. Ciao, uvaženi Mile care.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #367 : Veljača 07, 2011, 08:37:14 poslijepodne »
Opa! Postali smo malo bahati? Molim Vas jaguar da smirite svoje zivce i ne razgovarate sa forumasima na ovakav nacin, od kuda vam pravo na takvo ponasanje? Tako iskljucivo su se ponasali udbasi.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #368 : Veljača 07, 2011, 08:48:46 poslijepodne »
Imteresantni odgovori,sad je najednom Pančić sve naspravio prvi,do neki dan vam je bila najvažnija VŠO i za nju ste tvrdili da je to napravila prva ona,pa dajte se dogovorite tko je prvi šta napravio ili to ide po raspoloženju.

Što se tiće Fioliča,čovjek uopče nije mjerilo ni uspjeha ni poštenja.To što Stjepan kaže živa je istina ,kum je mesar tamo i istina je da dobiva plaču minimalac na račun,a razliku u koverti,apsolutno svaka nedjelja mu je radna,ali se to ništa dodatno ne plača,kao ni prekovremeni sati.Što se tiče farme dobio ju je na korištenje kao i okolno zemljište,tj koncesiju na čini mi se 20 godina, za što plača 18 000 kuna godišnje naknadu kad mu u toku godine odgovara.Ugovor je bio prikazan na prošlom forumu koji je ugašen i u njem piše da je zemljište pod minama i ako ga razminira nakon isteka koncesije dobiva zemljište u trajno vlasništvo.
Pa dajte recite dali je to normalno i pošteno.Svi smo mi tu rođeni i živjeli i za one i za ove države,pa dajte mi recite kad je taj dio bio minsko polje.Tko je tu lud i kome se ovdje ide na ruku.Ajde recite vi Urbarci koji se busate u prsa i kakti borite za povrat zemlje.Kome se ovdje ide na ruku i za koga vi uopče radite.Toliko o poštenju.Nemreš nikako biti j...en i pošten.

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #369 : Veljača 07, 2011, 08:54:22 poslijepodne »
Opa! Postali smo malo bahati? Molim Vas jaguar da smirite svoje zivce i ne razgovarate sa forumasima na ovakav nacin, od kuda vam pravo na takvo ponasanje? Tako iskljucivo su se ponasali udbasi.

uvaženi krok, moji živci su iznimno smireni, čak kad se i Vi lijepite, kad Vam se ne obraćam i kad Vas ništa ne pitam, a Vi se meni obraćate, kao da Vas nisam ni pročitao, tak sam Vas s ovim postom doživio, vidite da sam vrlo smiren i koncentriran. :P

Jedna za dobro raspoloženje. ;D

Šmentana muha

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #370 : Veljača 07, 2011, 09:02:07 poslijepodne »
** deleted by krok **

:)
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #371 : Veljača 07, 2011, 10:09:20 poslijepodne »
Što se tiće Fioliča,čovjek uopče nije mjerilo ni uspjeha ni poštenja.

Tomu se vevo veli "poduzetnik".
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #372 : Veljača 07, 2011, 10:18:14 poslijepodne »
Razlika između Pančića i Beusa je ta što je Pančić prvi... a Beus...

Ak sem te dobro razmel,Pančič je to prvi,nekaj,posle njega svi drugi a Beus je jope falija?
Il je samo Pančič nekaj ,drugi nigdo niš,pa čak ni Beus,glavom i bradom,nepatvoren,ko takav?
I,jel ima rezultatov "Prvoga"?

Jel misliš da bu kaj stoga ak to vladajuča koalicija ne predloži,tuži,prijavi...ne gledeč nato do je prvi?
wwwg tablice

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #373 : Veljača 07, 2011, 11:36:16 poslijepodne »
uvaženi Mile care, pitao sam muhu, Vaši odgovori me ne zanimaju i nisam Vas ništa pitao, jel tak? Prema tome ovo kao da niste ni napisali, za mene je tak, kad Vas budem nešto pitao, onda mi možete odgvoriti kao i ja Vama. Ciao, uvaženi Mile care.

Jao pa zar je tako loše kad u nedostatku argumenata počne govoriti mržnja, Jaguar nemojte mi biti tužni.
Evo naći ćemo jedan argument u kojem je Beus pozitivac :)

tražim...















Tražim....










tražim.....









Sorry ali fakat ne mogu naći, nadam se da ćete barem cijeniti moj trud i zalaganje da pokušam naći barem jednu pozitivnu stranu našeg vrlog stručnog suradnika u institucijama za koje nitko nezna.
I opet ćete reći da me niste nikaj pitali, jer sam samo rekao činenice koje su dostupne široj javnosti putem internet medija.


NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #374 : Veljača 08, 2011, 07:08:19 prijepodne »
To ti je isto kao da idemo mi sad tražit argumente zašto domaće goričke tiskovine nemremo smatrati smećem, šundom, glasilom (ZNA SE) koje stranke ... ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.