Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194164 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #285 : Studeni 12, 2010, 07:27:40 poslijepodne »
... ne pada mi na pamet da ga branim ... to si već mogao pročitati u mojim postovima, a o veličanju Demokratskog Trgovačkog Centra, ožboltića i njihove šefice stalno se pojavljuje samo nekoliko nickova i to istih onih koji napadaju Beusa i HNS ....  tko je onda pobrkao temu ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #286 : Studeni 12, 2010, 07:55:22 poslijepodne »
Zašto nekog nazvati ožboltićem ako se ne slaže Beusovom politikom?
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

hornet34

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #287 : Studeni 14, 2010, 03:41:36 poslijepodne »
Čim ne misliš kak HNS-ovci dobiješ nekakvu etiketu...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #288 : Studeni 14, 2010, 05:19:03 poslijepodne »
stršljen na biciklu ... a kaj ti misliš ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #289 : Studeni 15, 2010, 09:59:26 prijepodne »
He..sad je i Hornet etiketiran...Bilo bi lijepo, za promjenu, jednom procitati nesto pametno od komentara... Koko, Joža jel to od pomanjkanja tj. nejebice???..., ako ste toliko nesretni, razdrazljivi, ljuti na drzavu, vladu, sebe, na sve oko sebe koji ne misle kak bi vi htjeli igrajte nogomet, skacite sa padobranom, dubite na glavi, radite nesto korisno… prestanite svoje frustracije izbacivati na ovakim mjestima, jer je glupo, nepotrebno i samo pokazuje vas nivo primitivizma, jadnosti i malogradjanstva! 

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #290 : Studeni 15, 2010, 10:10:10 prijepodne »
He..sad je i Hornet etiketiran...Bilo bi lijepo, za promjenu, jednom procitati nesto pametno od komentara... Koko, Joža jel to od pomanjkanja tj. nejebice???..., ako ste toliko nesretni, razdrazljivi, ljuti na drzavu, vladu, sebe, na sve oko sebe koji ne misle kak bi vi htjeli igrajte nogomet, skacite sa padobranom, dubite na glavi, radite nesto korisno… prestanite svoje frustracije izbacivati na ovakim mjestima, jer je glupo, nepotrebno i samo pokazuje vas nivo primitivizma, jadnosti i malogradjanstva! 

Jadan si ti, pročitaj svoje postove, klonim se diskutirati i tebi nešto dokazivati, takvim primitivcima kao ti nema pomoći.
Međutim moram konstatirati samo još jednu činjenicu:
HNS Vam je jedina tema na ovom forumu, koja je najživlja, zahvaljujući tebi, ostalima koji te slijede, to meni govori samo jedno a to je koliko ste jadni, koliko je i ovaj forum postao jadan s Vama takvima. HNS-u to svakako može biti kompliment, jer stalno meljete o njmeu i o ničemu drugom. Rekla bi ona narodna: Za dobrim kojnima se prašina diže.....Aleluja.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #291 : Studeni 15, 2010, 11:25:32 prijepodne »
Za dobrim kojnima se prašina diže...

Jesu dobri. Ali su ipak - kojni!

A to je ipak ispod zdravog razuma.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #292 : Studeni 15, 2010, 02:48:18 poslijepodne »
Za dobrim kojnima se prašina diže...

Jesu dobri. Ali su ipak - kojni!

A to je ipak ispod zdravog razuma.

Sledge, u svom postu sam pokušao na nešto ukazati, nešto što ti ne želiš vidjeti i pročitati, upozorio na to da se na ovoj temi ekipica koja aktivno sudjeluje na ovom forumu a istovremeno i u velikoj kampanji protiv HNS-a, tema koja je najaktivnija u zadnjih mjesec dana, to naravno ne vidiš i ne želiš da vidiš, trudim se što manje sudjelovati, makar zasigurno ne treba ostati bez odgovora ekipi provokatora koji ništa drugo i ne znaju osim pljuvati po HNS-u u ovoj temi, koja ti je ponavljam najaktivnija tema.
Dozvoljavaš sebi na temelju jedne izreke koju sam napisao pisati tako i nazivati nekoga pa tko god to bio, kojnima.
S tim si dokazao tko si ti i što si, da ne budem  prost i kažem ti što i tko si ti. S ovim završavam moj zadnji post i sudjelovanje na ovom forumu, koristim prigodu da pozdravim sve forumašice i forumaše koji su bili vrlo korektni u svojim raspravama i diskusijama, uživajte i budite mi zdravi i živi, neka Vas sreća i zdravlje prati u Vašem daljnjem životu. Pozdrav svima!

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #293 : Studeni 15, 2010, 03:46:50 poslijepodne »
Ode i on, predao se... a i vise bilo previse njegovog trubljenja u prazno

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #294 : Studeni 15, 2010, 07:27:01 poslijepodne »
[

Sledge, u svom postu sam pokušao na nešto ukazati, nešto što ti ne želiš vidjeti i pročitati, upozorio na to da se na ovoj temi ekipica koja aktivno sudjeluje na ovom forumu a istovremeno i u velikoj kampanji protiv HNS-a, tema koja je najaktivnija u zadnjih mjesec dana, to naravno ne vidiš i ne želiš da vidiš, trudim se što manje sudjelovati, makar zasigurno ne treba ostati bez odgovora ekipi provokatora koji ništa drugo i ne znaju osim pljuvati po HNS-u u ovoj temi, koja ti je ponavljam najaktivnija tema.
Dozvoljavaš sebi na temelju jedne izreke koju sam napisao pisati tako i nazivati nekoga pa tko god to bio, kojnima.
S tim si dokazao tko si ti i što si, da ne budem  prost i kažem ti što i tko si ti. S ovim završavam moj zadnji post i sudjelovanje na ovom forumu, koristim prigodu da pozdravim sve forumašice i forumaše koji su bili vrlo korektni u svojim raspravama i diskusijama, uživajte i budite mi zdravi i živi, neka Vas sreća i zdravlje prati u Vašem daljnjem životu. Pozdrav svima!


Istina boli kaj ne joža, zbogom i nevraćaj se više

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #295 : Studeni 15, 2010, 09:24:47 poslijepodne »
Joža je od silnog optuživanja svih i svakoga zaboravio upravo jednu stvar - da time najviše govori sam o sebi i o svojoj strančici, jer da je pametan, pitao bi prvo sam sebe - zašto se svi napikavaju baš na HNS, koja je, ruku na srce, jedna promašena i minorna politička strančica, koja na slijedećim izborima, da nastupa samostalno, najvjerojatnije više i nebi bila parlamentarna snaga.

Zašto su svi protiv HNS-a, zakaj se o toj strančici piše puno više negoli o velikim strankama koje ipak nešto jesu, nešto znače i o nečemu odlučuju?? Kako to da je jedna takva minornost postala forumsko-medijski fenomen?

A ja tvrdim da je tom velikom animozitetu prema HNS-u najviše doprinijela upravo ta forumska klika koja se "zauzimala" za HNS, no svojom neargumentiranom i iritantno zasljepljujućom harangom su sebi i svojoj stranci činili medvjeđu uslugu. No za to shvatiti ipak treba i imati nekaj između ušiju, neke stvari shvatiti i neke stvari u pristupu promijeniti.

No pisati svoju pjesmu je puno teže negoli bubati ju napamet po tuđem diktatu, zar ne?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #296 : Studeni 17, 2010, 12:14:01 prijepodne »
I ekipa jeste sad sretni i JosipJoža je otišao, sad slobodno raspravljajte na svojoj razini, na nekoj višoj niste ni znali ni mogli, kulturno i civilizirano za vas su strani pojmovi,sva sreća pa vas štiti vrli sledgh a mora sam sebe opravdati jer ne sječam se da je ovakav odljev članova bio ni na ovom a ni starom forumu, hm al ne sekirajte se niste vi krivi, jebi ga majka priroda. ???
Sada možete jedan drugog hvaliti,možete unedogled dizat spomenike svojim političkim idolima i eto nema vam više tko kontrirat, ŽIVJELO JEDNOUMLJE NA FORUMU. :P :P :o :o :-X :-X
   

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #297 : Studeni 17, 2010, 03:04:01 poslijepodne »
Uz stanovito poštovanje Joži za neke stvari koje je napravio, po meni je i on bio slučaj čovjeka koji sve dobro kaj napravi završi na način "da dreku pljusku". Zakaj? Pa zato jer se je uvijek spustio na najniže politikantske grane i nakon sveg doprinosa - to popljuvao plitkim navijanjem i još plićim uvredama prema svim političkim neistomišljenicima.

Tako sam osobno od njega doživio svašta. I u životu sam doživio i vidio svašta, no da sam nekakav "ožboltić" - to pa fakat nisam doživio. No nema veze. Time je samo rekao kolika je razina njegove političke tolerancije, iako ni dan-danas nemam pojma kaj ta kovanica označava.

U praksi mi je bio kao i dr. Hebrang u HDZ-u: vrhunski stručnjak, liječnik, profesor, domoljub, itd itd - i onda se posere po glavi sa plitkim politikanstvom obrane neobranjivog, sa nasilnom uvjeravanjem kako je ovaj bijeli zid ustvari ljubičast, i kako su ljudi za koje je i septička jama izvor pitke vode "super nevini i čisti", naravno - uz obvezni dodatak presumpcije nevinosti...

Čovjek se pita kaj mu to treba?? Sve ono super kaj ima i kaj je - uništiti plitkim politikanstvom i prozirnim pričama u koje nebi mogao uvjeriti ni djecu u vrtiću... Jadno!

Politika ipak nije sport za svakoga. Kao i za ostale vrste droga - trebaš znati kaj ti organizam podnosi, a kaj ne.
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2010, 03:17:44 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #298 : Studeni 17, 2010, 03:19:34 poslijepodne »
Njegov organizam očito nije podnosio tvoju razinu razgovora, tj najnižu, pa zakaj i bi čovjek je iznio svoj stav, svoje političko opredjeljenje koje je argumentirano iznosio i branio, a ti i tebi slični niste imali argumenata za pametnu i konstruktivnu raspravu pa ste lažima, uvredama i vrijeđanjem i sličnim metodama koje su Joži ispod časti branili neobranjivo.
Nemoj se sad čuditi ko pura dreku kaj je bilo i posipat se pepelom, nema smisla, a naravno da je on sitni politikant po tebi, koji si najbolji, najjači, najpametniji itd itd :-[ :P >:(
IDE TI SLEDGH, IDE TI NEMA KAJ  ???
TKO JE SLIJEDEĆI?! ::)

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #299 : Studeni 17, 2010, 06:55:16 poslijepodne »
Ajde jovo nanovo... ode Joza, dodje masaai...