Svakidašnje teme > Odgoj i obrazovanje

tužbom ispravlja ocijene

(1/9) > >>

Bilaj:
Ovo je strašno i prestrašno  :o

Klinca bi za kaznu trebalo izbaciti iz škole!
http://www.vecernji.hr/kolumne/cije-lopte-bandic-dijeli-sakom-kapom-kolumna-47814

Ugledni otac sinu jedinicu ispravlja tužbom
Profesorica engleskog jezika u IV. zagrebačkoj gimnaziji Gordana Samson mogla bi se suočiti s kaznenom prijavom jer je učeniku koji je tijekom nastave igrao križić-kružić dala jedinicu iz zalaganja. Dječakov otac, ugledni zagrebački liječnik, tvrdi da će ići “do kraja”, i na sud, jer smatra da nastavničino ponašanje ima elemente zlostavljanja iako to prosvjetna inspekcija nije utvrdila. Ako ne uspije na Općinskom kaznenom sudu, neka ide “do kraja”, sve do Europskog suda pravde. Dok ne dobije “dvojku”.

Mlačanin:
Mene osobno ovakovo ponašanje roditelja ne ćudi. zašto?? Zato jer mu to institucije dozvoljavaju.
Ispada da opet kritiziramo svoju državu (prema rijećima našeg forumaša),ali zar nisam u pravu?

Neo:
Možda nije igrao križić-kružić nego Tic-Tac-Toe :D

Sledgehammer:

--- Citat: mlačanin - Studeni 10, 2009, 10:14:19 prijepodne ---Mene osobno ovakovo ponašanje roditelja ne ćudi. zašto?? Zato jer mu to institucije dozvoljavaju.
Ispada da opet kritiziramo svoju državu (prema rijećima našeg forumaša),ali zar nisam u pravu?
--- Kraj citata ---

U pravu si.

Ali kritiziranje je od kritiziranja vrlo različito. A ja osuđujem ona koja primarno rade štete Hrvatskoj na međunarodnom planu. Interna sranja trebaju ostati interna, kao što i ostaju u svim pametnim zemljama.

Točkica:

--- Citat: Sledgehammer - Studeni 10, 2009, 12:36:36 poslijepodne ---
Ali kritiziranje je od kritiziranja vrlo različito. A ja osuđujem ona koja primarno rade štete Hrvatskoj na međunarodnom planu. Interna sranja trebaju ostati interna, kao što i ostaju u svim pametnim zemljama.


--- Kraj citata ---

A što je  - ili preciznije rečeno "tko" je - mjera koja razdvaja prihvatljivo od neprihvatljivog kritiziranja Hrvatske?  :o

Koliko vidim iz tvojih brojnih postova, ti si sam sebi dao pravo da ocjenjuješ i procjenjuješ čije je kritiziranje prihvatljivo, a čije nije. I to po nekim svojim kriterijima! Pa onda shodno tim istim kriterijima ocjenjuješ i procjenjuješ tko je mrzitelj Hrvatske i ulizica svemu i svima koji dolaze izvana (kako to često voliš "zalijepiti" nekima od nas), a tko je - jasno, i sebe stavljaš u ove potonje - opravdani kritičar zemlje koji joj samo želi dobro!

Ne znam za druge forumaše, ali upravo zbog toga ja do tvojih kriterija i do tvojeg pljuvanja držim otprilike koliko do lanjskog snijega. Jer točno toliko i vrijede i točno toliko imaju uporišta u istini i logici.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju