Autor Tema: Opomena Sledgehammer - uvjetno  (Posjeta: 6787 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Opomena Sledgehammer - uvjetno
« : Ožujak 08, 2013, 08:20:44 prijepodne »
Forumaš Sledgehammer,
 nakon zabrane pristupa na forum u trajanju od 4 tjedna, u svojim postovima nastavlja sa uvredljivim pisanjem ; " tako da odjebeš sa tim domaćim zadaćama koje si kao nekakva Jehovka dobila u zadatak u stranačkoj šupi i sada ih slijepo prodaješ."  (http://www.forumgorica.com/lokalna-politika/lokalni-izbori-resite-probleme!/msg50185/#msg50185 ).
 
Kako je već bio kažnjen , sada mu se izriće mjera - uvjetna opomena od 30 dana.
Ukoliko u tom vremenu nastavi sa uvredljivim pisanjem, izriće se mjera; ban od 6 tjedana, jer se na dosadašnju kaznu izriće još 50% kazne.

Narvano da se isto može primjeniti na sve ostale sudionike foruma.
« Zadnja izmjena: Ožujak 08, 2013, 08:22:21 prijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opomena Sledgehammer - uvjetno
« Odgovori #1 : Ožujak 10, 2013, 03:45:36 poslijepodne »
Po čemu je to uvredljivo??

Ja sam rekao ono što sam rekao, i iza toga stojim, a izrečeno je USPOREDBA, samo treba pažljivo čitati i imati moć shvaćanja da bi se to i vidjelo... reci mi kojim riječima sam vrijeđao NJU, a kojima samo usporedio njezin nastup sa očitim stranačkim reklamiranjem (na žalost, očito je i da ona drugačije ne zna, stvarno je zaslijepljena strančarenjem, gdjegod se pojavi - svi forumi, Face, sajtovi, članci, sve je opsjednuto HNSom i stranačkim reklamiranjem, zbog čega je već otišla sa foruma i očito misli da je pamet forumaša ovdje kratka kao što i HDZ smatra u generalnom biračkom tijelu, pa sa istim ljudima sada prodaje retoriku "nove stranke"...)...

Mlačanin, pročitaj ponovo - "kao nekakva Jehovka dobila u zadatak u stranačkoj šupi"... BTW, ja tu nju ne vrijeđam - no osvrćem se na njezinu politikantsku retoriku... jer nije isto ako ja nekome velim direktno da je "glup" i ako velim da mu je ponašanje "kao slona u staklani". To su dvije različite stvari. A ako ti je do opominjanja, imaš posla preko glave i bez mene (i ne znam zakaj to ne vidiš?), nemoj sada raditi usluge svojem kolegi... zato bih i ja volio da se to I POČNE primjenjivati i na ostale sudionike foruma... NHF, ali tako je. Ja nisam onaj na kojem se ti trebaš popikavati.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”