Autor Tema: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno  (Posjeta: 31554 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #15 : Ožujak 14, 2011, 02:33:14 poslijepodne »
Tako je, u ovom primitivnom i neškolovanom narodu, koji većinom zbog toga ima ogromne komplekse, postao je obrazac da se za bilo kaj mora imati ne znam kakve titule, doplome i bilo kaj drugo, kaj "garantira" da je to "jako spameten čovek"... no doktori su sjebali ovu državu do boli, u Tuđmanovo vrijeme ako nisi bio "doktor", bio si manje vrijedan - a kružok doktora, od Ivića, Granića, Sanadera i inih "stručnjaka" doveli su zemlju na razinu srednjovjekovne prčije i pašaluka... za političara je bitna određenost, poštenje i volja da nešto napravi za opće dobro, i nikakve tu titule ne pomažu i ne znače apsolutno ništa.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #16 : Ožujak 14, 2011, 02:53:06 poslijepodne »
Vecina uspjesnih ljudi u privatnom segmentu ima samo sss, a u politici je ocito kontra. Samo ti privatnici sa SSS stvaraju sve vece tvrtke i zaposljavaju nove ljude dok u politici, gdje su sami strucnjaci sa diplomama....
Ovakva politika i ovakvi politicari koce razvoj gospodarstva. Koliko je samo u VG potrebno da investitor dobije gradjevinsku dozvolu za gradnju nekakvog proizvodnog pogona?
 
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #17 : Ožujak 14, 2011, 02:54:20 poslijepodne »
Je delta force istinu si povedal.Žalosno je kaj su ti s kamenjara dobili potporu nekolicine domaći sitnih prodanih duša za šačicu penes kak i juda i još ih den denes braniju saki dan tu na ovem forumu.

Kad se vec javljas sa tom izjavom mojca, oces ih sama nabrojiti ili da ti ih ja nabrojim. mogu i jednu i drugu stranu nabrojiti, odnosno kamenjare i one koji ih podrzavaju.

Jaguar

  • Gost
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #18 : Ožujak 14, 2011, 03:01:12 poslijepodne »
Je delta force istinu si povedal.Žalosno je kaj su ti s kamenjara dobili potporu nekolicine domaći sitnih prodanih duša za šačicu penes kak i juda i još ih den denes braniju saki dan tu na ovem forumu.

Kad se vec javljas sa tom izjavom mojca, oces ih sama nabrojiti ili da ti ih ja nabrojim. mogu i jednu i drugu stranu nabrojiti, odnosno kamenjare i one koji ih podrzavaju.

Ajde nabroj ih, kada se već tako nudiš, bilo bi zanimljivo vidjeti sastav dream tima. Počni sa VG Čistoćom, naprimjer, pa Komunalac, pa Vodopskrba, pa gradska Uprava......uh, ti završi niz.

Jaguar

  • Gost
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #19 : Ožujak 14, 2011, 03:10:47 poslijepodne »
Vecina uspjesnih ljudi u privatnom segmentu ima samo sss, a u politici je ocito kontra....
 

krok daj se dogovri sam sa sobom, ti često napadaš upravo Beusa, koji ti je suprotan primjer, dakle čovjek ima SSS a pametniji je od pola njih sa različitim diplomama u Saboru.
I kako reče Sledgehammer, određen je, ima tu dozu određenosti a do sada mislim da je i pošten, zastupa Turopolje u dobrom svjetlu, pa ti nije kao takav dobar i vrlo često ga ovdje prozivaš i napadaš. jeli to samo zbog toga što je iz druge opcije kojoj nisi sklon? E dragi moj, kada tu bolest prevaziđemo onda će i društvu biti bolje, kada se uspješni budu cijenili bez obzira iz koje su opcije i političke stranke, kada se međusobno budu uvažavali i raspravljali o kako veliš gospodarskim problemima i boljim rješenjima umjesto različitih prepucavanja, tada će svima nama biti bolje.
Ja želim vidjeti 27 vijećnika koji će na sjednici GV predlagati rješenja i projekte, a ne samo se nadglasavati i politizirati kako to najbolje zna činiti Šimunović a svi drugi pognute glave šutjeti i kada on migne, dizati ruku ili ne dizati. U tome je cijeli keč, ako te baš jako zanima.

amarkulin

  • Gost
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #20 : Ožujak 14, 2011, 03:15:19 poslijepodne »
kružok doktora, od Ivića, Granića, Sanadera
Pomiješal si tri vrste doktora:
- Ivić Pašalić je doktor medicine, dakle liječnik
- Mate Granić je doktor medicine i prof. dr. sc.
- Ivo Sanader nije ni liječnik i doktor znanosti, on je završio studij u Beču, a ta umišljena nacija Austrijanaca je dijelila doktorat nakon takvog studija, pa im se cijeli svijet smije.

http://lazovi.bloger.hr/post/odakle-sanaderu-doktorat-evo-odakle/52539.aspx
« Zadnja izmjena: Ožujak 14, 2011, 03:36:49 poslijepodne amarkulin »

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #21 : Ožujak 14, 2011, 07:37:56 poslijepodne »
Vecina uspjesnih ljudi u privatnom segmentu ima samo sss, a u politici je ocito kontra....
 

krok daj se dogovri sam sa sobom, ti često napadaš upravo Beusa, koji ti je suprotan primjer, dakle čovjek ima SSS a pametniji je od pola njih sa različitim diplomama u Saboru.
I kako reče Sledgehammer, određen je, ima tu dozu određenosti a do sada mislim da je i pošten, zastupa Turopolje u dobrom svjetlu, pa ti nije kao takav dobar i vrlo često ga ovdje prozivaš i napadaš. jeli to samo zbog toga što je iz druge opcije kojoj nisi sklon? E dragi moj, kada tu bolest prevaziđemo onda će i društvu biti bolje, kada se uspješni budu cijenili bez obzira iz koje su opcije i političke stranke, kada se međusobno budu uvažavali i raspravljali o kako veliš gospodarskim problemima i boljim rješenjima umjesto različitih prepucavanja, tada će svima nama biti bolje.
Ja želim vidjeti 27 vijećnika koji će na sjednici GV predlagati rješenja i projekte, a ne samo se nadglasavati i politizirati kako to najbolje zna činiti Šimunović a svi drugi pognute glave šutjeti i kada on migne, dizati ruku ili ne dizati. U tome je cijeli keč, ako te baš jako zanima.

Nikada nisam Beusu osporavao što ima samo SSS, to je njegov problem što je, kako kaže jedan forumaš najneškolovaniji saborski zastupnik. Mrzim nepravdu i uvijek ću pričati i pisati o onom što mislim da je krivo, pa tako i o Beusu dok je udarao po drugima bez imalo srama i stida obmanjivajući javnost npr. kako su tisuće goričana nahrlile u kazalište! Sada se pokazalo koliko je goričana na hrlilo i u čiji je džep nahrlio novac. Magelliu preko 100 000 kuna za jednu predstavu, isto toliko i Buljanu za kiklopa,...

Gdje su sad te tisuće ljudi? koliko  je bila gledanost? 30 ljudi po predstavi!

Sad je kasno za, prošla baba s kolačima.

Reci ti meni, kad si Beusu do pasa u Guzici što je Beus u svojoj karijeri pozitivno napravio za Goričane ili Hrvate? Što smo to mi mali ljudi osjetili i na čemu bi mu trebali biti zahvalni?


« Zadnja izmjena: Ožujak 14, 2011, 07:41:43 poslijepodne krok »
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #22 : Ožujak 14, 2011, 07:57:14 poslijepodne »
... kontra gledano, sad mi je jasno zakaj je Šuker sve mršaviji i mršaviji ... izvlače mu se iz guzice razni poltroni i ulizice, gliste, klimavci i ostali ljigavci ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #23 : Ožujak 14, 2011, 08:52:46 poslijepodne »
Pomiješal si tri vrste doktora

Nisam niš pomešal, ja nisam išao u analize kakav je tko doktor, i čega je doktor, i jeli uopće doktor.

Takav panj na listi ispred imena ima kraticu "dr.", i to je za ogroman broj neobrazovanih ljudi u našem društvu dovoljan signal kako je to jako "spameten" tip.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #24 : Ožujak 14, 2011, 09:33:59 poslijepodne »
Je delta force istinu si povedal.Žalosno je kaj su ti s kamenjara dobili potporu nekolicine domaći sitnih prodanih duša za šačicu penes kak i juda i još ih den denes braniju saki dan tu na ovem forumu.

Kad se vec javljas sa tom izjavom mojca, oces ih sama nabrojiti ili da ti ih ja nabrojim. mogu i jednu i drugu stranu nabrojiti, odnosno kamenjare i one koji ih podrzavaju.

Ajde nabroj ih, kada se već tako nudiš, bilo bi zanimljivo vidjeti sastav dream tima. Počni sa VG Čistoćom, naprimjer, pa Komunalac, pa Vodopskrba, pa gradska Uprava......uh, ti završi niz.

Ma gle, neda mi se tu sa vama natezati, imam i pametnijeg posla. Ali ono sto ja znam, znas i ti, samo je problem iz kojeg kuta gledas.

Jaguar

  • Gost
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #25 : Ožujak 14, 2011, 09:42:43 poslijepodne »


Ma gle, neda mi se tu sa vama natezati, imam i pametnijeg posla. Ali ono sto ja znam, znas i ti, samo je problem iz kojeg kuta gledas.

Auuuuu, moj kut ti je vrlo oštar, uvijek se napikneš na njega. ;D
Ja neznam i nemogu znati što ti znaš kao ni ti što ja znam.
Ajde, ajde znam da si u velikom poslu. ;D

I nemoj se s menom natezati, ja sam jako rastezljiv, samo drugi put nemoj letiti pred rudo. ;D


Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #26 : Ožujak 14, 2011, 09:49:00 poslijepodne »


Ma gle, neda mi se tu sa vama natezati, imam i pametnijeg posla. Ali ono sto ja znam, znas i ti, samo je problem iz kojeg kuta gledas.

Auuuuu, moj kut ti je vrlo oštar, uvijek se napikneš na njega. ;D
Ja neznam i nemogu znati što ti znaš kao ni ti što ja znam.
Ajde, ajde znam da si u velikom poslu. ;D

I nemoj se s menom natezati, ja sam jako rastezljiv, samo drugi put nemoj letiti pred rudo. ;D



Zar ti izgleda da se ja sa ikime natezem? Usput, kaj si ti mojcin glasnogovornik? Nema je online, pa da ne ostane neobranjena, ti uletio, ha? :)
Sada bi ti valjda da ja jos o tvojem kutu koju velim, ali valjda ti je jasno da za to nemam ni volje ni vremena... bilo kakav odgovor bi vodio u bespredmetne rasprave kojima nema kraja i ne vode nikuda.

Jaguar

  • Gost
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #27 : Ožujak 14, 2011, 09:56:01 poslijepodne »

Reci ti meni, kad si Beusu do pasa u Guzici što je Beus u svojoj karijeri pozitivno napravio za Goričane ili Hrvate? Što smo to mi mali ljudi osjetili i na čemu bi mu trebali biti zahvalni?



Preduhitri me koko za odgovor, dodao bi samo da Šuker je sve mršaviji a VŠO zadnjica sve veća, gužva u šesnaestercu.
A da ti i odgovorim što se tiče Beusa, pitaj onih 12% velikogoričanki i velikogoričana koji će ti moći dati bolji odgovor od mene.

A što se tiče predstava, pitaj pročelnika za Kulturu, zakaj je to sve dozvoljavao i odobravao plaćanje?
I kako to da je on to tek sada doznao.

Eto vidiš kak si ti pametan, ti znaš da sam ja Beusu do pasa u gu*ici, samo zato kaj sam spomenuo Beusa za primjer u diksusiji.
Očito sudiš po sebi.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #28 : Ožujak 14, 2011, 10:21:14 poslijepodne »
Tih 12% bi dobio bilo tko da se kandidirao uz Piculu i Barisica, samom inercijom kao treca opcija. branis Beusa kao da ti je obecao direktorsko mjesto kao Grubisicu kojeg su pokusali uhljebiti da vodi poduzetnicki centar! Sramota! Sto on zna o poduzetnistvu i gospodarstvu? Ajde uvlakuso odgovori na pitanje, reci barem ijednu dobru stvar koju je Beus ucinio za Hrvate, demagogija iskljucena.  To je sve dragi moji forumasi isti lonac i isti paprikas
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Obični ljudi plaćaju skupe građevinske dozvole, a vlast radi ilegalno
« Odgovori #29 : Ožujak 15, 2011, 12:02:22 prijepodne »
Ja postujem djela, a ne rijeci i obecanja.
Svi mi prigovaramo, moja poruka je: gospodo primimo se posla jer odesmo svi u krasan cvijet!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu