Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Novi direktor VG Poduzetničkog centra

<< < (3/7) > >>

Bilaj:

--- Citat: gubec beg - Lipanj 02, 2010, 05:52:27 poslijepodne ---Čestitke Grubišiću , pravi dečko na pravem mestu ...

--- Kraj citata ---

Zašto?

Newbie:
Kaj se ta skupstina jos igra vlasti? heheheh, jos samo malo... kak im nije dosadno se zajebavati sa time kad znaju kakva im je sudbina?

dadi:

--- Citat: JosipJoža - Lipanj 02, 2010, 09:15:39 poslijepodne ---
dadi, legalno je postupila i smijenila ako je nešto nelegalno postavleno, logično kaj ne?
Kaj je trebala odobriti nešto što je nelegalno učinjeno? Zakon dadi, zakon je tu vrlo jasan, posebno nakon odluke Ustavnog suda i rješenja Ministrastva uprave, tko ima pravo da se igra sa Ustavnim sudom? Pa nismo mi Honduras i tamo vrijede neki zakoni.

Što se tiče Mirele, Mirela je dala izjavu u Večernjem da odlazi, dobila je ponudu koja se ne odbija, makar u kuloarima se spekulira da je na nju činjen veliki pritisak zadnjih mjeseci, za mene je merodavno ono što je sama izjavila i to prihvaćam kao istinu.

--- Kraj citata ---
Ak je nekaj nelegalno imenovano onda se protiv toga piše pželba, a nemre se smjeniti nekaj kaj nije imenovano po zakonu.
A kaj nisi baš ti kričal kak je smjenjena Mirela vrlo kvalitetna i kak je to politička odmazda? jČini mi se da sam te ja upozoril na njenu izjavu nakon kaj si lupal skup s plemenitašicom!

plemenitashica:

--- Citat: dadi - Lipanj 03, 2010, 11:10:06 poslijepodne ---........Čini mi se da sam te ja upozoril na njenu izjavu nakon kaj si lupal skup s plemenitašicom!
--- Kraj citata ---

Ako me već prozivate, onda me prozivajte za ono što sam napisala i to podkrijepite citatom.
Pojma nemam tko je gđa Mirela, što ista radi ili je radila, kakvu je ponudu koja se ne odbija dobila, niti sudjelujem u temi o kojoj baš ništa ne znam što vi čak niste niti primjetili, ali vam je bitno da me spomenete. Pa nije ovo vaša knjiga koja će se bolje prodavati ako spomenete plemenitašicu.  :P :P :P :P
____________________________________________________________

Kako ovaj ulysses uopće ne raspoznaje teme, nego stalno zagađuje sve teme gdje se pojavi ja ću ipak odgovoriti ovdje gdje se i spominje novi  direktor Poduzetničkog centra.



--- Citat: acer1 - Lipanj 03, 2010, 06:38:34 poslijepodne ---
--- Citat: ulysses - Lipanj 03, 2010, 06:30:28 poslijepodne ---Nađite mi jednu osobu koja nije u HNS-u da će reći nešto pozitivno o njemu.

--- Kraj citata ---

JA ću reći o njemu pozitivno jer ga poznajem, .........
--- Kraj citata ---

Eto, acer1 koji nije u HNS-u.

I ja ću reći pozitivno jer ga poznajem.

O g. Grubišić kao čovjeku mogu reći da je vrlo odmjeren, pristojan, načitan, razgovorljiv, druželjubiv, jednom rječju fin dečko.
Sve ostalo ne znam, niti mi je ikad palo na pamet pitati ga gdje radi ili što je radio u životu, kakvi su mu svjetonazori, koji jezik govori, je li oženjen, koji je faks završio, koje je vjere, gdje stanuje, ima li kućnog ljubimca itd, jer me se to ne tiče.

Koliko je kvalificiran za posao za koji je imenovan, ne znam, upravo iz razloga te dvije nepoznanice – niti znam što se u poduzetničkom centru radi niti znam kvalifikacije g. Grubišića.



plemenitashica:

--- Citat: dadi - Lipanj 03, 2010, 11:05:47 poslijepodne ---...........Mile je toliko sposoban da je nezaposlen! ..........
--- Kraj citata ---

A danas biti nezaposlen – to je stvarno jako teško. Naročito uz HDZ i njihove glupe priljepke. Svi su sposobni jedan do drugoga. Ne znaš koga bi prije naveo kao primjer sposobnosti, poštenja i marljivosti. Zato me i čudi kako to da je g. Grubišić nezaposlen. Pravo medicinsko čudo.


--- Citat: dadi - Lipanj 03, 2010, 11:05:47 poslijepodne ---
Imenovali ste direktora iako znate da će skupština biti promjenjena na slijedećem Gradskom vijeću i da su dani vaše skupštine odbrojani. ..........
--- Kraj citata ---

A zašto bi se mijenjalo?
I zašto pišete "imenovali ste" - tko? Pa nismo mi forumaši? Imenovala ga je i Zelenika i VFK i ostali članovi. Ne kužim - a oni nisu forumaši, zar ne?

Osim toga može li se već jednom za direktore gradskih poduzeća zaposliti ljude koji su kvalificirani strukom i stažom i naravno rezulatatima pa da rade svoj posao, a ne da se sa svakom promjenom vlasti mijenja i direktor. Užas. Čija je to navada?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju