Autor Tema: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori  (Posjeta: 11489 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #15 : Listopad 09, 2009, 03:33:46 poslijepodne »
He..he..kao i uvjek neprikosnoveno plemenitašica u zaštiti lika i djela GBR-a...iz aviona se vidi dodvoravanje i uvlačenje GBR-u.. usput želi se prikazati kao osoba koja odbija pokoriti se a pri tom ne drži stvari u svojim rukama nego ima potrebu da reagira provokativno prema svemu što negativno prikazuje GBR-a kako bi nadvladala osjećaj manje vrijednosti, a pri tom sebe prikazala okolnom svijetu da nešto vrijedi....plemenitašica najbolje funkcionira kada sama o svemu odlučuje, no to često nije moguće (ne smije priznati)...zato se i prilagodila utjecaju i karakteru GBR-a....


zzzzzzzzzzzZZZZZZZzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzZZZZZZZZZZZZ zzzzzzzz zzzzzzzzzz ZZZZZZZZZZZZZZZ zzzzzzz...

hihihihihihihihi, tko to kaže, tko to laže :P >:D

Offline gubec beg

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #16 : Listopad 09, 2009, 04:26:35 poslijepodne »
mišlenja sem muha da bez argumentov napadaš Plemenitashicu , retki na ovome forumu su dosledni kak ona, a kaj se dotikavle manjše vrednosti , samo iskomplekserani ljudi mečeju tu reč u svoje komentare , ruku na srce moramo priznati da je dama ovaj put u pravu kak god bilo :)

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #17 : Listopad 09, 2009, 04:52:28 poslijepodne »
He..he..kao i uvjek neprikosnoveno plemenitašica u zaštiti lika i djela GBR-a...iz aviona se vidi dodvoravanje i uvlačenje GBR-u.. usput želi se prikazati kao osoba koja odbija pokoriti se a pri tom ne drži stvari u svojim rukama nego ima potrebu da reagira provokativno prema svemu što negativno prikazuje GBR-a kako bi nadvladala osjećaj manje vrijednosti, a pri tom sebe prikazala okolnom svijetu da nešto vrijedi....plemenitašica najbolje funkcionira kada sama o svemu odlučuje, no to često nije moguće (ne smije priznati)...zato se i prilagodila utjecaju i karakteru GBR-a....

Sve kaj ste napisali je totalno netočno.
Objašnjenje:

1. niti ga štitim – pa nisam ja zaštitar, osim toga on ima tko će ga po ženskoj strani štititi, i to je vidljivo pa i po stilu odijevanja

2. niti se dodvoravam – nikome, niti poslodavcu od čije plaće živim, niti roditeljima, niti mužu, niti ikome bližem niti daljem jer mi to nije u prirodi, nisam za to talentirana

3. niti se uvlačim – to uopće ne razumijem, ja sam čovjek koji živi i radi po svojoj savjesti

4. niti reagiram provokativno – u ovom slučaju ne, jer nema potrebe, a i ne provociram ako nisam izazvana

5. niti imam osjećaj manje vrijednosti – a joj, to je tabula raza za mene,

6. niti okolnom svijetu prikazujem da nešto vrijedim – tko me prepozna prepozna, tko ne ništa zato, ne staje svijet zbog toga niti meni niti njima (vama), dakle nema potrebe za prikazivanjem, živim kako sam se (ili su me) kroz život oblikovala

7. niti sama odlučujem o svemu – nemoguće za izvest, osim toga to me ne privlači

8. niti sam se prilagodila utjecaju i karakteru – svašta, uguravali su me u sve stranke, sad više niti stranke nisu dovoljne, pa me uguravate pod skute pojedinih ljudi.

Muha, vidim istinu oko sebe i takvu je opisujem i prenosim. To što vi istinu ne raspoznajete, to što je ne želite vidjeti, to nema veze sa mnom, to ima veze samo s vama.
Nije dovoljno obući košulju i zavezati kravatu da bi muškarac bio gospodin ili stilski dobro  posložen. Za to treba puno više. GBR to zna, i pokazuje svaki put kad je vidljiv.
Čak vjerujem da ima i trenirku i tenisice adekvatnu svojem stilu. :P

Ne kužim, zašto se sa GBR-a koji je javna osoba i kojemu je nanesena nepravda u vama bliskom Kurilovcu, sada okrećete meni i krivo opisujete moje karakteristike kao čovjeka.
Uz naravno jako važnu činjenicu da sam ja za vas enigma, kao uostalom i vi za mene.
Najviše u prilog toj zadnjoj rečenici govori redni broj 5, ali svi koji me poznaju čak i površno će vam reći da sve nabrojano nema niti jedne dodirne točke sa mnom. A i moje pisanje od više 2,5 godine pokazuje to što sam upravo napisala, a vas demantira.

I za kraj: nije samo GBR u toj posloženo stilsko vrhunskoj odjeći, ima još političara koji se "znaju nositi". Možda se i njima dodvoravam ovak na neviđeno, kaj mislite, tko je prvi iza GBR-a?


mišlenja sem muha da bez argumentov napadaš Plemenitashicu , retki na ovome forumu su dosledni kak ona, ..........

Fala gubec beg.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #18 : Listopad 09, 2009, 08:35:31 poslijepodne »
I za kraj: nije samo GBR u toj posloženo stilsko vrhunskoj odjeći, ima još političara koji se "znaju nositi". Možda se i njima dodvoravam ovak na neviđeno, kaj mislite, tko je prvi iza GBR-a?
Jel do rekel; "Babuška!!!"?  :D  ;D  ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #19 : Listopad 09, 2009, 10:37:44 poslijepodne »
He..he..kao i uvjek neprikosnoveno plemenitašica u zaštiti lika i djela GBR-a...iz aviona se vidi dodvoravanje i uvlačenje GBR-u.. usput želi se prikazati kao osoba koja odbija pokoriti se a pri tom ne drži stvari u svojim rukama nego ima potrebu da reagira provokativno prema svemu što negativno prikazuje GBR-a kako bi nadvladala osjećaj manje vrijednosti, a pri tom sebe prikazala okolnom svijetu da nešto vrijedi....plemenitašica najbolje funkcionira kada sama o svemu odlučuje, no to često nije moguće (ne smije priznati)...zato se i prilagodila utjecaju i karakteru GBR-a....

Sve kaj ste napisali je totalno netočno.

mišlenja sem muha da bez argumentov napadaš Plemenitashicu , retki na ovome forumu su dosledni kak ona, ..........

Fala gubec beg.

Kak ruka ruku mije...dosljedni za kaj?..kaj namješta ankete?

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #20 : Listopad 09, 2009, 11:24:59 poslijepodne »
.........dosljedni za kaj?..kaj namješta ankete?

Muha o čemu vi to? Sad ste s košulje otišli na anketu? Dajte pojasnite.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #21 : Listopad 09, 2009, 11:39:14 poslijepodne »
.........dosljedni za kaj?..kaj namješta ankete?

Muha o čemu vi to? Sad ste s košulje otišli na anketu? Dajte pojasnite.

Ma nema zzzzzzzz ZZZZZZZZZZZZ zzzzzzzzzzzz tu što objašnjavati jer nema pojma ;). Kaj ne vidite da skakuće zbrda, zdola, u nedostatku činjenica :P

Vidite da nije pročitao raniji post o problemu s anketom :o, pa evo da javno kažem, ja nisam na anketi mogla glasati i tražila sam PP da se provjeri u čemu je problem. Nikakvo namještanje anketa!!! 8)

Eh, Plemenitašica :-\, baš ste (im, njima ZNA se glistama) veeeeeeeeeliki TRN ???. Al' jesu se i namjerili koga će, zar ne!? >:(
« Zadnja izmjena: Listopad 09, 2009, 11:41:18 poslijepodne Rožica-ljutibijes »