Autor Tema: Lokalni izbori- Rešite probleme!  (Posjeta: 56408 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #75 : Ožujak 14, 2013, 08:01:30 poslijepodne »
Đaguar je zaposlen, dila stranačke biltene pa nema vremena za demantije...he.. ionako nema kaj demantirati...

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #76 : Ožujak 15, 2013, 11:19:33 prijepodne »
Predstavljamo drugu kandidatkinju za neovisnu gradonačelnicu Velike Gorice!

http://turopoljka.com/2013/03/14/predstavljamo-drugu-kandidatkinju-za-neovisnu-gradonacelnicu-velike-gorice/

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #77 : Ožujak 15, 2013, 11:41:23 prijepodne »
Predstavljamo drugu kandidatkinju za neovisnu gradonačelnicu Velike Gorice!

http://turopoljka.com/2013/03/14/predstavljamo-drugu-kandidatkinju-za-neovisnu-gradonacelnicu-velike-gorice/


Ne znam zašto mi sve ovo izgleda kopy - paste?
Nekako svi govore isto, ali kad ih se pita , kakv plan imaju, e tu sve zašteka, stane, izgube se u objašnjenjima.

Ne vidim ne temelju čega se treba odlučiti baš za tog kandidata?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #78 : Ožujak 15, 2013, 02:27:19 poslijepodne »
Ovo je predstavljanje kandidata koji su se javili na natječaj. Nakon odabira kandidata za gradonačelnika, izaći će se s konkretnim programom.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #79 : Ožujak 15, 2013, 02:57:43 poslijepodne »
Citat:
Mlačanin
Ne vidim ne temelju čega se treba odlučiti baš za tog kandidata?

zato jer smo svi skupa svjesni tj. uvjerili se da kandidati pozicije i opozicije nisu rješenje...

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #80 : Ožujak 15, 2013, 08:54:24 poslijepodne »
Predstavljamo trećeg kandidata za neovisnog gradonačelnika Velike Gorice!

http://turopoljka.com/2013/03/15/predstavljamo-treceg-kandidata-za-neovisnog-gradonacelnika-velike-gorice/

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #81 : Ožujak 16, 2013, 05:41:44 poslijepodne »
Predstavljamo trećeg kandidata za neovisnog gradonačelnika Velike Gorice!

http://turopoljka.com/2013/03/15/predstavljamo-treceg-kandidata-za-neovisnog-gradonacelnika-velike-gorice/

Dečko iz kvarta, bravo...može slogan "I MI IMAMO VEDRANA"

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #82 : Ožujak 16, 2013, 06:58:49 poslijepodne »
Ima netko tko nije baš iz VG, ili mora biti iz VG??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #83 : Ožujak 17, 2013, 10:11:29 prijepodne »
Uvjet nije bio da moraju biti rođeni Velikogoričani već da imaju prebivalište i da stvarno žive u V.Gorici..

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/249353/Oni-su-na-izborne-liste-dosli-preko-javnog-natjecaja.html#.UUWFpJYZmgw

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #84 : Ožujak 17, 2013, 12:24:45 poslijepodne »
Ksenija Car Šembera neovisna kandidatkinja za gradonačelnicu Velike Gorice izabrana direktnom demokracijom!

http://turopoljka.com/2013/03/17/ksenija-car-sembera-neovisna-kandidatkinja-za-gradonacelnicu-velike-gorice-izabrana-direktnom-demokracijom/

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #85 : Ožujak 17, 2013, 12:42:08 poslijepodne »
Uvjet nije bio da moraju biti rođeni Velikogoričani već da imaju prebivalište i da stvarno žive u V.Gorici..

Da li baš iz Velike Gorice - ili zakaj ne bi bio npr. iz Buševca, Mraclina, Kuća ili Vukovine?? Mislim, nitko od tih navedenih nema prebivalište, a niti stvarno živi u Velikoj Gorici... no (na žalost) plaćaju u VG proračun, pa ne kužim zakaj se inzistira (koliko sam ja stekao dojam prateći kampanje na forumu i društvenim mrežama) da bude iz VG?? Velim inzistira, jer nigdje nisam našao ni riječi spomena da bi itko izvan VG došao u obzir, sve se potencira non-stop VG pa VG... jaka muda! Zar lova koju plaćaju Goričani u kasu vrijedi više nego ona koju uplate "seljaci" iz okolice?? Ili bi "veeeelikim građanima" pala kruna s glave da im gradonačelnik bude "je'n selak"...?

Obzirom da gradonačelnik VG predstavlja i gradonačelnika za cijelu okolicu VG, i da ta okolica plaća lovu o kojoj on odlučuje i sama ga i bira, nema li on ista prava biti gradonačelnik VG kao i neki "rođeni Velikogoričan" (to je dokazano "jaaaako" bitno za uspješnost gradonačelnika, kako su i u Zagrebu najgori gradonačelnici do sada bili rođeni Zagrepčani, koji su se rodnom gradu pokazali kao najgore maćehe...)...

Inzistiranje na baš "Velikogoričanu" (ako takvi postoje, isti su u manjem broju nego Zagrepčani u Zagrebu!) je malo primitivno i kontraproduktivna šaka u oko toj "demokraciji" i osjećajima svih koji trebaju birati a nisu iz VG... jer ćete tako - i iz revolta - postići da će ti ljudi birati baš kontra, moguće vrlo vjerojatno i lošijeg kandidata, no taj se nije bahato ograničio na VG, nego su lijepo pozvani SVI građani koji bi treba "vladali" da se kandidiraju i izađu na izbore... ovo "VG pa VG" (dodao bih i - "pa nabijem na quaaa i VG!") mi je degutantno i nepromišljeno. A baš se taj dojam stječe praćenjem kampanje, nema ni slova o ičemu i ikome više osim "Velike Gorice" (a VG NIJE i njezina okolica)... nekako kao i ime ovog foruma, podforumski nudi za sve krajeve, kao i izvan njih čak, a zove se "Velika Gorica"... zakaj se nije zvao Turopolje?? Manje isključivosti vodi većem uspjehu... možda je vrijeme da ovaj kraj ne bude poznat naširoko po isključivosti, nego i po nekim pozitivnijim stvarima...
« Zadnja izmjena: Ožujak 17, 2013, 12:56:48 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #86 : Ožujak 17, 2013, 12:48:44 poslijepodne »
Uvjet nije bio da moraju biti rođeni Velikogoričani već da imaju prebivalište i da stvarno žive u V.Gorici..

Da li baš iz Velike Gorice - ili zakaj ne bi bio npr. iz Buševca, Mraclina, Kuća ili Vukovine??

Ne treba biti baš iz V.Gorice, npr. izabrana kandidatkinja je iz Čičkih Lazina, dakle okolica V.G.

http://turopoljka.com/2013/03/17/ksenija-car-sembera-neovisna-kandidatkinja-za-gradonacelnicu-velike-gorice-izabrana-direktnom-demokracijom/#more-2727

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #87 : Ožujak 18, 2013, 10:49:31 poslijepodne »
PILOT PROJEKT U ZAGREBU
 Smeće poskuljuje duplo ako se krene prikupljati odvojeno
...Odgovarajući na novinarsko pitanje o cijeni odvojenog prikupljanja iskoristivog otpada, Valašek je kazao da podaci u Europi pokazuju kako ono dvostruko poskupljuje troškove skupljanja otpada.
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/152163/Smece-poskuljuje-duplo-ako-se-krene-prikupljati-odvojeno.html

Matematika je voda duboka.
wwwg tablice

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #88 : Ožujak 26, 2013, 05:52:29 poslijepodne »
kao što smo i nagađali, pero josipović je kandidat za dogradonačelnika za gospodarstvo. taj hns-ovac čija stranka dobiva mizernih 2 posto u javnosti ne bi ni postojala da nema sdp-a.  osoba koja je 1992. Pobegla iz svog rodnog sela Hrgovi donji BiH  u Žuanju... I od dolaska u Hrvatsku promijenila više od 5 adresa stanovanja, a u goricu službeno doselila tek 2005. aktivno se zalaže za povrat oduzete imovine ??? i diči se svojim turopoljem, jer kako pričaju mještani starog čiča peri su puna usta turopolja te ih te nebuloze uveseljavaju na kavama u "petici" jedino što taj posve nepoznata lik zna je srackat po drugima, bit će zanimljivo vidjeti njegove prijedloga za razvog gospodarstva u gorici.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #89 : Ožujak 26, 2013, 07:15:03 poslijepodne »
... dotičnog čovjeka ni ne poznajem, ali čitajući tvoje postove, netko sa strane bi pomislil da ti dojde milo, digne ti se ... samopouzdanje kad pišeš o njemu ...  zar ne vidiš da si već  postao dosadan sa stalnim pisanjem jednog  te istog ... bio je prvo Zdravko Lučić, sad je na tapeti ovaj navedeni, tko je sljedeći ?   Očito uživaš pišući o njemu. Tko ti je on ? Familija, susjed ? Uživaš jer pljuješ po njemu a on ne zna tko si.   Bravo majstore !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.