Autor Tema: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica  (Posjeta: 79822 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

acer1

  • Gost
Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« : Veljača 21, 2010, 05:54:07 poslijepodne »
Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica su isplivala na političku scenu.
Stari kadrovi poput Rape, Trupčevića, Pišl, Vidić ..... nisu dobili podršku članstva.
Znači li to rješavanje starih kadrova ili smjena generacija.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #1 : Veljača 22, 2010, 12:14:41 poslijepodne »
Tipična politička trgovina, ja tebi ti meni...u predsjedništvo je ušao lik koji je 2005 godine u Lukavcu nosio listu HDZ-a....mislim da to sve govori, odjednom je prebjeg veći SDP-ovac nego Rapa koja je u SDP-u 20 godina...he...dakle, ne bih se čudio da u njihovim priručnicima, brošurama i uputama osvane " da bi se upisali u SDP-e morate donjeti dokaz da ste bili u HDZ-u"......

Offline juha

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 1
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #2 : Veljača 22, 2010, 01:27:03 poslijepodne »
Točno muha. Tako je i bilo, ti meni (predsednici)  ja sada tebi tj. predsednica vraća uslugu preko  terenaca dostavljača - i sve je rešeno i prije konvencije. Tako je baš i bilo, kažu oni koji su bili  u nutra.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #3 : Veljača 22, 2010, 03:28:18 poslijepodne »
Nije li čudno da su imali samo jednu kandidaturu za potpredsjednika.... he..he.. od preko 90 glasova isti dobio 86....sama konvencija je bila osmišljena delegatski...PAMETNOM DOSTA DA ZAKLJUČI KAJ TO ZNAČI???.....cca 6 listića je bilo nevažeće jer je na njima bilo dopisano Zoran Milanović...tim činom ta mala samosvojna grupa deputata pokazala je da ima i onih koji drugačije misle tj. da nisu svi ipak priključeni na centralni VFK-ev PC-i....   

shaka zulu

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #4 : Veljača 22, 2010, 03:33:54 poslijepodne »
Citat:
Izborna konvencija SDP-a
22.02.2010. Vijesti 
Izbornu konvenciju održao je u nedjelju Gradski odbor SDP-a na kojem su usvojena izvješća o radu i izabrano je novo stranačko rukovostvo.

Ozren Robić ponovo je izabran za potpredsjenika Gradske organizacije, a članovi su birali i Predsjeništvo koje broji devet članova, te Gradski i Nadzorni odbor. Konvenciji je, dodajmo, od 111 delegata prisustvovalo njih 97, a odazivom i načinom izbora zadovoljna je i predsjednica gradskog SDP-a, Vesna Fabijančić-Križanić. –To pokazuje visoku razinu angažiranosti i motiviranosti članstva da se izabere pravo stranačko rukovodstvo-, rekla je Fabijančić-Križanić
http://www.rvg.hr/index.php?id=2603

Imena,ludi,imena-ovak se morete i prek pive spominati.Nemam pojma o čem je reč...
Tera je to sveta devetka v precedništvu i do su gracki i nadzorni odborniki?

acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #5 : Veljača 22, 2010, 05:46:01 poslijepodne »
Fabijančić
Robić
Klarić
Stevinović
Šimunić
Pribičević
Lisac
Cavrić
Stanilović

Pišl -Otpala
Rapa - otpala
Vidić - otpala

Nadzorni Odbor
Baćun
Mucak
Sedmak
Trupčević - otpao

shaka zulu

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #6 : Veljača 22, 2010, 07:06:12 poslijepodne »
Kaj Žic nikam ni prispel?

JosipJoža

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #7 : Veljača 22, 2010, 07:53:31 poslijepodne »
Kaj Žic nikam ni prispel?

Da Kunta dobro pitanje, Žic kao kandidat za predsjednika s osvojenih 90-ak glasova, bilo bi logično da se kandidirao za podpredsjednika i s tom podrškom bi osvojio mjesto podpredsjednika. Ili Žica to nije zanimalo pa se nije ni kandidirao? Možda nam se Žic javi ovdje na forum kao i ranije, kao što je bilo logično da nam se javi i poslije izbora za predsjednika SDP pa nam napiše svoje viđenje situacije, ispravno i točno a ne da ovdje na forumu nagađamo. Il je Žic dobio zabranu javljanja na forum kao što se niti nitko drugi ne javlja ispred SDP-a? Želim vjerovati da će se Žic javiti na forum.
Jer sada se zamijera što je bio jedan kandidat samo za podpredsjednika, zašto se nije netko još kandidirao onda?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #8 : Veljača 22, 2010, 08:16:22 poslijepodne »
Znaš kaj se mene čini?Da se na forum javlaju samo frakcijaši,a da se popneju na Vlastu to jem više ni nobel pak nose podigneju i nečeju se z plebejci spominati.Ni jem sila a i mogli bi se posmeknuti... ;D

acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #9 : Veljača 22, 2010, 08:19:12 poslijepodne »
Da Kunta dobro pitanje, Žic kao kandidat za predsjednika s osvojenih 90-ak glasova, bilo bi logično da se kandidirao za podpredsjednika i s tom podrškom bi osvojio mjesto podpredsjednika. Ili Žica to nije zanimalo pa se nije ni kandidirao? Možda nam se Žic javi ovdje na forum kao i ranije, kao što je bilo logično da nam se javi i poslije izbora za predsjednika SDP pa nam napiše svoje viđenje situacije, ispravno i točno a ne da ovdje na forumu nagađamo. Il je Žic dobio zabranu javljanja na forum kao što se niti nitko drugi ne javlja ispred SDP-a? Želim vjerovati da će se Žic javiti na forum.
Jer sada se zamijera što je bio jedan kandidat samo za podpredsjednika, zašto se nije netko još kandidirao onda?

Nažalost nije se kandidirao mislim da bi on pobijedio Robića.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #10 : Veljača 22, 2010, 08:32:40 poslijepodne »
Da Kunta dobro pitanje, Žic kao kandidat za predsjednika s osvojenih 90-ak glasova, bilo bi logično da se kandidirao za podpredsjednika i s tom podrškom bi osvojio mjesto podpredsjednika. Ili Žica to nije zanimalo pa se nije ni kandidirao? Možda nam se Žic javi ovdje na forum kao i ranije, kao što je bilo logično da nam se javi i poslije izbora za predsjednika SDP pa nam napiše svoje viđenje situacije, ispravno i točno a ne da ovdje na forumu nagađamo. Il je Žic dobio zabranu javljanja na forum kao što se niti nitko drugi ne javlja ispred SDP-a? Želim vjerovati da će se Žic javiti na forum.
Jer sada se zamijera što je bio jedan kandidat samo za podpredsjednika, zašto se nije netko još kandidirao onda?

Nažalost nije se kandidirao mislim da bi on pobijedio Robića.

Dobro nažalost nije se kandidirao, pa je li Robić onda kriv što se nažalost Žic ili netko drugi nije kandidirao?
Pa tučete po Robiću kao da je on kriv, ja ne branim Robića, kojeg iskreno ni ne poznajem, da se razumijemo ali me je logično, kao što mi je nelogično i to da ispada da je Robić kriv što se nitko nije kandidoirao. muha smiješno dobola. Ma ne suspendirani kolega forumaš dobola, nego smiješno do boli.

A interesantno je da bi Žic bio zadovoljan kao predsjednik SDP-a ali kao podpredsjednik očito da nije pa se stoga i nije kandidirao, zanimljivo za mladog Žica? Ili se splašio od jednog poraza i drugog poraza za podpresjedničko mjesto s čim pokazuje svoju političku nezrelost i nedovoljno hrabrosti da se bori do kraja., po mene.
« Zadnja izmjena: Veljača 22, 2010, 08:37:32 poslijepodne JosipJoža »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #11 : Veljača 22, 2010, 08:39:32 poslijepodne »
U,Joža,ješem ti rušku,ali pleteš mrežu.Pitam se do se bu vlovil...

acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #12 : Veljača 22, 2010, 08:41:11 poslijepodne »
Što to što si rekao, ali mislim da bi Žic puno lakše pobjedio Robića nego ovako, kako je završilo.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #13 : Veljača 22, 2010, 09:11:45 poslijepodne »
Kulko je Robič dobil? kom./%
Nerazmem onda kak bi vam bilo dobro.
Ak su stari pobedili ni dobro.
Ak su prebegi pobedili pak ni dobro.
Ak su stari pogoreli pak ni dobro.

E,da! Kulko je bilo kandidatov?
« Zadnja izmjena: Veljača 22, 2010, 09:43:09 poslijepodne kuntakinte »

acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #14 : Veljača 22, 2010, 10:13:42 poslijepodne »
A jedan kandidat je bio za mjesto zamjenika predsjednice, nažalost