Autor Tema: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!  (Posjeta: 26996 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #75 : Travanj 26, 2011, 06:03:16 poslijepodne »
Dragi moj Hrvatino, ti nemaš ni H od toga, jer da imaš nebi tako mislio, iskreno pun mi je k**** takvih Hrvatina.

Pa to nemoraš ni naglašavati, to se vidi iz tvojih postova.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #76 : Travanj 26, 2011, 06:48:23 poslijepodne »
Prvo ne vrijeđaj HRVATE!!!!
ako si ti druge nacionalnosti ja ti nisam kriv. Ja sam rođen u Hrvatskoj i ovdje su moji korijeni oddavnina....Poštujem one koji su se ovdje doselili, ali nedam da ti isti pljuju pa HRVATIMA. Takvo ponašanje govori da se nisi socijalizirao i priviknuo na civilizaciju.(odkud da došao nebitno, ali kad pišeš sopstveno umjesto vlastito sve mi je jasno. Za tvoje postove ponekad sam morao koristiti srpsko hrvatski riječnik)

Mačiću opet si se napalio :o

a tko je kada preuzeo ured lako se može saznati, no jedno je sigurno: NI PICULI NITI BEUSU GRAĐANI NISU DALI SVOJ GLAS JER DOK SU BILI NA VLASTI NISU K***** MRDNULI :P Dobili su što su i zaslužili. Kako su sijali tako su i želi. I što ti tu nije jasno?

Ali znam ja što tebe, mačiću tišti. Tišti te što HDZ-u u Gorici raste popularnost i što je iz dana u dan sve jasnije da će i slijedeći mandat opet biti na vlasti, a i KOS ;D na kojeg se pališ ;D ;D ;D

Mlataraš bezveze sa dezinformacijama, uozbilji se malo. Nismo mi ovdje na forumu baš tak naivni, imamo mi vlastito ( na srpskom: SOPSTVENO ) mišljenje ;D ;D ;D ;D



Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #77 : Travanj 26, 2011, 06:54:58 poslijepodne »
Krok ako ne razumije daj mu napiši post uz pomoć gugla translejt.

Прво не вријеђај ХРВАТЕ!!!!
ако си ти друге националности ја ти нисам крив. Ја сам рођен у Хрватској и овде су моји корени оддавнина .... Поштујем оне који су се овде доселили, али недам да ти исти пљују па ХРВАТИМА. Такво понашање говори да се ниси социјализирао и привикао на цивилизацију. (одкуд да дошао небитно, али кад пишеш сопствено уместо властито све ми је јасно. За твоје постове понекад сам морао користити српско хрватски ријечник)

Мачету опет си се напалио

а ко је када преузео канцеларија лако се може сазнати, но једно је сигурно: НИ ПИЦУ НИТИ БЕУС ГРАЂАНИ НИСУ ДАЛИ СВОЈ ГЛАС ЈЕР ДОК СУ БИЛИ НА ВЛАСТИ НИСУ К ***** мрднуо Добили су што су и заслужили. Како су сијали тако су и жели. И што ти ту није јасно?

Али знам ја што тебе, мачету тишти. Тишти те што ХДЗ-у у Горици расте популарност и што је из дана у дан све јасније да ће и следећи мандат опет бити на власти, аи КОС на којег се палиш

Млатараш безвезе са дезинформацијама, уозбиљи се мало. Нисмо ми овде на форуму баш так наивни, имамо ми властито (на српском: СОПСТВЕНО) мишљење
« Zadnja izmjena: Travanj 26, 2011, 06:56:50 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #78 : Travanj 26, 2011, 07:55:47 poslijepodne »
Poštovani sudionici ove teme!

E sad je dosta!!!!    >:(   Stvarno ste ga pretjerali sa vrijeđanjima, pljuvanjem, gnjusobama i gadostima kojima se već danima gađate! Pun mi je kufer vaših djetinjastih tužakanja kojima me zatrpavate na mailu i primitivnih ispada, pa zaključavam ovu temu jednom za svagda! I jedno upozorenje: nastavite li s istim ponašanjem u nekoj drugoj, friško otvorenoj temi kojom mislite zamijeniti ovu, pa nastaviti s istom praksom i istim svinjarijama, zatvorit ću je bez prethodnog upozorenja.

S poštovanjem

vaša Točkica