Autor Tema: Običan radnik im nije po volji...  (Posjeta: 5961 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Običan radnik im nije po volji...
« : Prosinac 11, 2012, 09:51:40 poslijepodne »
Prokletim crvenim govnima "obični radnici" nisu dovoljno dobri... valjda da je komunjara koja ne radi ništa, bio bi taj "sa natprosječnim rezultatima"... onda su svi iz kokošinjca natprosječni, barem u količini štete i jada kojeg proizvode... obična gamad!!

http://www.24sata.hr/sudbine/radnik-im-nije-dobar-sdp-bio-protiv-da-alojz-dobije-nagradu-293069?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_campaign=FB+page+statusi
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Običan radnik im nije po volji...
« Odgovori #1 : Prosinac 11, 2012, 11:28:30 poslijepodne »
Sledgehammer, sprdaš se s drugima da im je jezik brži od pameti ... 
da si čitao ovaj post ...
http://www.forumgorica.com/gradonacelnik-gradsko-vijece-i-mjesni-odbori/gradski-portal/
... onda bi se sa svojom (kao i obično, bolesnom i zajedljivom izjavom jer se radi o nekome iz SPD-a, ) mogao tamo nadopuniti, a usput pročitati i članak s gradskog portala
http://www.gorica.hr/2012/12/priopcenje-vijecnice-vesne-fabijancic-krizanic/#more-13929
... smiješno, čim netko ne misli kao ti i još par njih, odmah je komunjara, čas HNSovac, SDPovac, niškoristi, protivnik Hrvatske, da ne nabrajam dalje koliko si svim svojim neistomišljenicima epiteta "podario". Nisam nikada bio ni u partiji ni u SDP-u ni u HNS-u, a što bi rekao da se tebe nazove plavo govno ? Zbilja žalosno, od osobe koja je na državnim jaslama, hvali se velikim IQ, koji je po ovakvom mu pisanju,  malo veći od broja mu cipele.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Običan radnik im nije po volji...
« Odgovori #2 : Prosinac 12, 2012, 06:16:36 prijepodne »
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Običan radnik im nije po volji...
« Odgovori #3 : Prosinac 12, 2012, 08:50:45 prijepodne »
Pitanje za sve plavce, zašto gradonačelnik nije 2010 predložio nekog radnika umjesto Ivana Šukera?

Čast predloženom radniku, no neki očito ne razumiju elementarne stvari, nego idu smjerom kojim je krenuo i gradonačelnik, jeftinim populizmom pred izbore, što dokazuje i broj nagrada, čime pokušava zahvatiti što veći broj populacije, umjesto da nagrada ima stvarno svoj nivo i smisao.

Nagrade grada su obezvrijeđene u Barišićevom mandatu, a započelo 2010 s Ivanom Šukerom, a sada brdom prijedloga zaslužnih građana za nagrade, to me podsjeća na Tuđmanove spomenice domovinskog rata, koje su se dijelile šakom i kapom a koje danas ima skoro svaki građanin RH.

Smisao nagrada nije to i ne može biti kao takav poticajan za buduće razdoblje, a obezvrijeđene su i one sve do nedavno podijeljene nagrade.

No to je sada "dobra tema" nekima udarati po crvenim vragovima, đavlima, ......predizborno vrijeme je počelo!


A vjerujem i kako će gospon Mlačanin nastaviti u ritmu "smirivanja doživljaja" ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Običan radnik im nije po volji...
« Odgovori #4 : Prosinac 12, 2012, 05:41:43 poslijepodne »
da si čitao ovaj post ...

Nisam čitao jer nemam vremena čitati sve teme i postove. I ne smatram neku temu relevantnom zato jer je objavljena na forumu. Ja informacije skupljam na nekim drugim mjestima, ne na onima kaj buš mi ti rekel.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Običan radnik im nije po volji...
« Odgovori #5 : Prosinac 12, 2012, 06:41:06 poslijepodne »
al si zajedljiv ... kad si bil moderatir, skretal si drugima pozornot na to da je neka određena tema već otvorena te nema potrebe za novom, a to da pokušavam nekome određivati što će čitati i gdje, ne pada mi na pamet.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Običan radnik im nije po volji...
« Odgovori #6 : Prosinac 12, 2012, 10:46:25 poslijepodne »
Zakrkala si je autogol samo takov.
"Sama pala sama ubila se"  :)
wwwg tablice

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Običan radnik im nije po volji...
« Odgovori #7 : Prosinac 13, 2012, 11:25:17 prijepodne »
Zakrkala si je autogol samo takov.
"Sama pala sama ubila se"  :)
A tera to?
Misliš na Vesnu Fabijančić-Križanić?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Običan radnik im nije po volji...
« Odgovori #8 : Prosinac 13, 2012, 10:15:50 poslijepodne »
Je. Bole bi je bilo da se ispričala i pokrila z vuvi. Ovak ju budu natezali kak cucki šlapu iako mislim da je to politički za izbore ne naštetilo. Naspram ove druge ona je mala beba.
wwwg tablice