Autor Tema: Lijek za rak  (Posjeta: 9629 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Lijek za rak
« : Prosinac 13, 2009, 01:54:02 poslijepodne »
ISTRAZIVACKI KANAL KOJI NUDI INFORMACIJE U POTRAZI ZA ISTINOM, A NE 'ISTINE' U POTRAZI ZA INFORMACIJAMA.

PREPORUCUJE SE SVIM POSJETITELJIMA DA PROVJERE PRILOZENE INFORMACIJE U PREVEDENOM VIDEO SADRZAJU NA VISE IZVORA i NE UZIMAJU NISTA ZDRAVO ZA GOTOVO.

ZA RAZLIKU OD TELEVIZIJE I VECINE MASOVNIH MEDIJA SVI ZAKLJUCCI SU PREPUSTENI VAMA.

BUDITE PROMJENA KOJU ZELITE VIDJETI U SVIJETU.

http://www.youtube.com/user/CowboyBebop2012



Lijek za rak - DCA dikloroacetat? 1/2 (1/12)
Lijek za rak - DCA dikloroacetat? 1/2 (1/12)
U ovoj seriji bavit cemo se sa 4 moguca lijeka za rak koji su bezopasni po ljudsko zdravlje i obecavaju ili su vec ispunili obecanje izlijecenja tumora.

Uz cjepivo koje je otkrio dr. Chocoua (u prethodnom videu) - DCA je drugo otkrice po redu.

Prosirite ove informacije - kako bi ljudi barem znali za ove lijekove. Kako vidite, na svijetu ima jos uvijek puno dobrih ljudi i savjesnih znanstvenika koji pokusavaju pomoci.

Ugodan dan/noc zelim.


Lijek za rak - DCA dikloroacetat? 2/2 (2/12)
Lijek za rak - DCA dikloroacetat? 2/2 (2/12)
Iako je svaki komentar suvisan - mozda ova reportaza bolje ilustrira nacin primjene DCA-a i vise naglasava to da je DCA vec testiran kod ljudske uporabe zbog drugih bolesti.

Jos jedna vrlo bitna stvar kod DCA-a (ako ste pogledali izlaganje dr. Haleya u seriji o cjepivima) jest da se uzima oralno, a ne intravenozno.


Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 1/7 (3/12)
Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 1/7 (3/12)
NAPOMENE:
1) - Postavljam ovaj video iskljucivo kao promociju ljekovitih svojstava ulja od konoplje, a ne da bih promovirao ''rekreacijsku intoksikaciju'' putem pretjerane inhalacije.

2 - Ne dajte se zavarati niskom produkcijskom kvalitetom dokumentarca i donekle klisejiziranom prezentacijom u ovom prvom dijelu - sto su samo dokazi da je ovo rad siromasnih, ali altruisticnih ljudi. Dajte prezentaciji sansu gledajuci i drugi dio kada se stvari pocinu 'zakuhavati'.

3 - Nemojte mijesati ulje od konoplje dobiveno od sjemenki (koje se prodaje i kod nas) - sa ovim uljem od konoplje koje se proizvodi od pupoljka i ima istinsku ljekovitu vrijednost.

Odvazit cu se spekulirati da u ovoj prezentaciji mozda lezi pravi razlog zasto su ''fasisti''(kako ih zovem od milja) ili ''korporatisti'' - ako vam je taj naziv drazi - zabranili konoplju i stavili je izvan zakona.

Ugodan dan/noc - i nastavak gledanja zelim!


Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 2/7 (4/12)
Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 2/7 (4/12)
Jedan od bitnih ''detalja'' u ovom dijelu serije jest podatak da ako koristite ulje od konoplje u malim dnevnim dozama - kako je i preporuceno - ono nema nikakve intoksikacijske posljedice - kakve se obicno povezuju u javnosti s THC supstancom.

Manje ispravke u prijevodu:

1:20 - termin koji se koristi je ''srednjostrujaska medicina'' umjesto ''zapadnjacka''.

7:54 - ime intervjuiranog gospodina je RICK Dweyer - ne ''Brett''.

Ugodan dan/noc zelim.


Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 3/7 (5/12)
Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 3/7 (5/12)
Diljem svijeta izgleda da je birokratima omiljeni hobi - represija i ravnodusnost.

Donekle mozemo shvatiti polozaj vodstva Kraljevske kanadske legije - no oslanjajuci se na zdrav razum - nisu li imali duznost otici i provjeriti zbog cega je citavi jedan njihov ogranak ''poludio'' za nekim ljekovitim uljem.

Sama mogucnost prirodnog i sigurnog lijeka za rak trebala bi biti dovoljna da se riskira mala mrlja na reputaciji bilo kakve organizacije. Nadam se da se slazete.

Ugodan dan/noc zelim.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Lijek za rak
« Odgovori #1 : Prosinac 13, 2009, 01:54:32 poslijepodne »
Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 4/7 (6/12)
Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 4/7 (6/12)
Ovdje imate uputstva kako proizvesti vase ulje.

Ispricavam se zbog nesinhroniziranog dijela - no greska je postojala vec na originalnom videu s kojim sam radio.

Daljnji nastavci su pravilno sinhronizirani.

Pridruzujem se upozorenjima iz video-uratka o strogom pridrzavanju sigurnosnim postupcima tijekom procesa.

Ne preporucujem ovaj proces i ne snosim odgovornost za eventualne pokusaje istog.

Dakle, ako izlijecite tumor ili bilo koje drugo oboljenje pomocu ulja OD PUPOLJKA konoplje INDICA soja - ne pripisujte to meni. ;)

Ugodan dan/noc vam zelim.


Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 5/7 (7/12)
Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 5/7 (7/12)
Medicinska je profesija zabiljezila dosta primjera velike moci nad bolestima koju posjeduje autosugestija odnosno placebo efekt, no u ovom slucaju cini se da je broj ljudi ipak preveliki.

Administriranje ulja od konoplje izlijecilo je mnoge bolesti i stanja, a kod nekih i vise bolesti - sto je takodjer podlozno teoriji o placebo-efektu.

No po svjedocanstvima i slucajevima cinilo bi se kako to nije slucaj. A ako se i radi o placebo-efektu - onda je to vjerojatno najmocniji uzrocnik placebo-efekta ikad.
Pa i kao takav bio bi vrijedan u lijecenju - s obzirom na rezultate, zar ne?

Od konoplje nitko nikad nije umro, konoplja ne razvija ovisnost, konoplja nema apsolutno nikakve lose posljedice po zdravlje ako se uzima oralno.

Ako se ne varam - cak se i Fordov slavni model T masovno proizvodio s oplatom/karoserijom od - konoplje! Cudno, ali izgleda - istinito.

Ugodan dan/noc - zelim.


Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 6/7 (8/12)
YouTube - Broadcast Yourself.
John Gofman je znanstvenik s akademskim titulama iz kemije i medicine. Zajedno s Glennom Seaborgom Gofman je otkrio uranij-233, a takodjer je prvi izolirao plutonij.

Gofman je napisao niz knjiga o opasnostima od radijacije:
'Radijacija i ljudsko zdravlje' (1981)

'Rendgenske zrake - Zdravstveni ucinci uobicajenih pregleda' (1985)

'Radijacijom izazvan rak od izlaganja niskim dozama: Nezavisna analiza' (1990)

'Sprjecavanje raka dojke: Prica o glavnom, dokazanom, izbjezivom uzroku ove bolesti' (1995; 1996)

'Radijacija iz medicinskih procedura u patogenezi raka i ishemijske bolesti srca: Studije reakcija na doze na temelju broja ljecnika na 100 000 stanovnika' (1999.)

Gofman u svojoj knjizi iz 1999. iznosi cvrste dokaze da je medicinsko zracenje glavni uzrok raka i ateroskleroze (koronarne bolesti srca).
Pod ''medicinskim zracenjem'' smatra rendgenske zrake, fluoroskopiju i CT (''cat'') preglede.

No prof. Gofman ne tvrdi da su rendg. zrake jedini uzrok vec jedan od vise glavnih uzroka - kao sto prikazuje u sljedecem primjeru na 100 slucajeva raka:

40 slucajeva - zajednicki uzrok - rendgenske zrake + pusenje + losa prehrana

25 slucajeva - rendgenske zrake + pusenje + naslijedjene genetske mutacije

25 slucajeva - rendgenske zrake + losa prehrana + naslijedjene genetske mutacije

10 slucajeva - pusenje + losa prehrana + naslijedjene genetske mutacije

U ovom primjeru mozemo vidjeti da rendgenske zrake (pretjerano i nepotrebno izlaganje) uzrokuju 90 od 100 slucajeva.

Losa prehrana doprinosi u 75 od 100.

Sto znaci da se 75% tumora ne bi pojavilo u odsutnosti lose prehrane odnosno 90 u slucaju rendgenskih zraka.

Iako je pouzdano dijagnosticko orudje - u najvecem broju slucajeva medicinsko zracenje se administrira u prevelikim dozama te cesto lijecnici nepotrebno upucuju na njega.

Ukratko, klonite se radijacije - ako vam pregled nije apsolutno nuzan i pokusajte jesti zdravije.

Ugodan dan/noc zelim.
« Zadnja izmjena: Prosinac 13, 2009, 01:57:03 poslijepodne kuntakinte »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Lijek za rak
« Odgovori #2 : Prosinac 13, 2009, 01:55:15 poslijepodne »
Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 7/7 (9/12)
Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 7/7 (9/12)
U sljedecoj reportazi i intervjuu vidjet cemo izjave odnosno pribavljene dokaze od kvalificiranih znanstvenika da THC odista inhibira i unistava stanice tumora - istom stiteci i obnavljajuci energetsku snagu zdravih stanica u nasem tijelu.

Jedno je sigurno - farmaceutske kompanije ce uvijek pokusati vezati beneficijalne komponente iz konoplje za nekakvu kemiju u nekoj njihovoj tableti.

Pitanje je - zasto nemamo pravo uzimati esencijalno ulje od pupoljka konoplje direktno iz same prirode bez placanja preskupih lijekova koji sadrze kemikalije koje ne zelimo uzimati?

Pridruzite se internet prosvjedu ako smatrate ovaj cilj opravdanim.

Ugodan dan/noc zelim.


Lijek za rak - Znanstvenici 'otkrili' konoplju? (10/12)
Lijek za rak - Znanstvenici 'otkrili' konoplju? (10/12)
Ako niste vjerovali simpaticnom altruistu iz kanadske provincije Ricku Simpsonu - pretpostavimo da ce vam ovi ljudi u bijelim kutama koji se muvaju oko epruveta biti vjerodostojniji pokazatelji - da ipak tu ima - necega.

;)

Nastavljamo s pomnijim izlaganjem o kanabionidima i kako u biti funkcioniraju u nasem tijelu.

Ugodan dan/noc - zelim.


Lijek za rak - Zadivljujuca moc kanabinoida? (11/12)
Lijek za rak - Zadivljujuca moc kanabinoida? (11/12)
Ovaj je intervju sa dr. Robertom Melamedeom, profesorom biologije na Sveucilistu Colorado, snimljen 2006.

Dr. Melamede objasnjava kako endo-kanabinoidni sustav naseg tijela (i biljni dodaci na bazi kanabinoida) ubijaju stanice raka i sprijecavaju rast tumora - referirajuci se na studije iz 1974. koje je sponzorirala vlada SAD-a i recentnih eksperimenata u Spanjolskoj koju je obavljao istrazivacki tim dr. Guzmana.

Po ovome dalo bi se (jos jednom) zakljuciti kako odista zivimo u posve izvrnutom sustavu vrijednosti - gdje su konstantne isparine zive iz amalgama i strahovite kolicine zive ubrizgane u dojencad - ZAKONITE, a biljka koja nam ustvari moze pomoci u borbi protiv raka i niza drugih teskih oboljenja je stavljena IZVAN ZAKONA!

Ako ste gledali serije o zivi u ustima i cjepivima te ovu seriju uvidjate da ZIVA radi upravo suprotno od onog sto cine kanabinoidi - odnosno unistava zivcani sustav i nas imunosni sustav.

Informirajte se bez predrasuda - informirajte druge oko potrebe za legaliziranjem distribucije samo esencijalnog ulja od konoplje dobivenog od pupoljaka INDICA vrste.

To bi bio dobar pocetak, zar ne.

Mali ispravak:
U prvoj recenici isjecka radi se o bolestima vezanim ZA STARENJE
a ne za AIDS (mala fonetska greska)

Ugodan dan/noc zelim.


Lijek za rak i skoro sve! Dr. Bob Beck (12/12) (procitajte opis)
Lijek za rak i skoro sve! Dr. Bob Beck (12/12) (procitajte opis)
Dr. Robert Beck, cijenjeni fizicar i bivsi savjetnik Sandia korporacije, visi znanstvenik istrazivackog instituta Eyring i savjetnik americke mornarice. Dr. Beck je nedavno otisao u mirovinu iz svog privatnog posla i predavanja na sveucilistu.

Ovdje spominje vise puta kako je ovaj izum ''ponovno otkrice'' jer posteno priznaje da je ovaj efektivni nacin za uklanjanje svih infekcija iz nas prvi otkrio briljantni znanstvenik Royal Raymond Rife prije 50 godina!

Upute dr. Becka po kojima sami mozete izraditi ovaj, skoro pa cudesni, aparat
kod kuce - mozete naci na sljedecoj stranici:

http://www.teslatech.com/

Ako ima onih sa strucnim znanjem koji su zainteresirani za izgradnju ovog malog aparata - a ne znaju engleski neka mi se jave preko youtube maila - pa mozemo dogovoriti suradnju.

Ovaj aparat vam nikako ne moze nauditi - i nema nikakvih skodnih efekata na zdravom tkivu.

U principu - ovo je otkrice toliko MONUMENTALNO da namjeravam posvetiti citavu jednu seriju samo njemu.

Naravno - uvidjate da ovaj izum prakticki baca u smece sve antibiotike, cjepiva, kemoterapije i radijacije.

Stoga ni ne cudi da je bio zakopan i potisnut vec skoro 50 godina!

Ovdje mozete pogledati jedan kratki isjecak iz dokumentarca - 'The life od Royal Raymond Rife' (Zivot Royala Raymonda Rifea) - u kojem se prikazuje kako Rifeove frekvencije ubijaju paramecij (Papucica):

Killing Parasite with Frequency


Prosirite informacije - slobodno prilozite vase misljenje - istrazite sami.

Zelim ugodan dan/noc.

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Lijek za rak
« Odgovori #3 : Prosinac 14, 2009, 05:40:15 poslijepodne »
Ovo me zapanjilo....
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

shaka zulu

  • Gost
Odg: Lijek za rak
« Odgovori #4 : Prosinac 15, 2009, 12:30:38 prijepodne »
Se il nekteri tal..?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Lijek za rak
« Odgovori #5 : Prosinac 26, 2009, 03:02:07 poslijepodne »
Sto se dogadja s cjepivima koja mogu pomoci?
Sto se dogadja s cjepivima koja mogu pomoci?
Ovo je prica koja je bila prakticki ugusena u medijima.

Nakon ove reportaze producent emisije Tom Snyder je bio prisiljen dati ostavku, a snimku emisije su uklonili. Samo se jos jedan jedini medij/novinar u SAD-u usudio dotaknuti ovu pricu - Chrystine Jackson iz EXPLORE MAGAZINE-a.

Unutar nekoliko narednih tjedana dodijeljen je novi sudac u procesu izmedju Cedar Sinaia i dr. Chachoua. Sutkinja Margaret Morrow oduzela je dodijeljenih 10 milijuna tvrdeci da dr. Chachoua nije imao valjanu papirologiju koja prati kako je potrosio 12 milijuna dolara na razvijanje cjepiva.

Prakticki manja ''tehnikalija'' koja je prosla glatko kod potplacenog suca. Naime, sudac Margaret Morrow je bila u direktnom sukobu interesa posto je ozenjena za jednog od dekana na sveucilistu UCLA (u cijem je sklopu Medicinski centar Cedar-Sinai), te je radila za pravnu firmu koja je branila Cedar-Sinai.

Kopija vjencanog lista i radnog staza sutkinje nisu bili prihvaceni kao dokazi u procesu.

Na koncu se sve odvilo u pravom ''hrvatskom stilu'' - nikom nista - dobri doktor je ostao pokraden i bez odstete - a njegov su dugogodisnji rad i nada za sve pacijente AIDS-a i raka ostali zakljucani u sefovima Cedar-Sinaia.

Kako cemo vidjeti u sljedecim prilozima izgleda da vec ima vise efikasnih lijekova za rak i AIDS i ostale teske bolesti - ali takvi lijekovi farmaceutskim kompanijama nisu profitabilni - stoga... Tu smo gdje jesmo.

Pozdrav.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Lijek za rak
« Odgovori #6 : Ožujak 07, 2010, 07:40:16 poslijepodne »
Sleđ,jel postoji kakov način da čovek legalno posadi i ima indijsku konoplju?Il kakove druge konople...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Lijek za rak
« Odgovori #7 : Ožujak 08, 2010, 08:48:15 poslijepodne »
Ne, osim industrijske konoplje, koja se sadi u skladu sa potrebama i unaprijed dogovorenim otkupom, te pod nadzorom ministarstva.

Indijska konoplja je - od sjemena, sadnje i uzgoja pa nadalje - verboten...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: Lijek za rak
« Odgovori #8 : Ožujak 09, 2010, 01:10:03 prijepodne »
Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 7/7 (9/12)
Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? 7/7 (9/12)
U sljedecoj reportazi i intervjuu vidjet cemo izjave odnosno pribavljene dokaze od kvalificiranih znanstvenika da THC odista inhibira i unistava stanice tumora - istom stiteci i obnavljajuci energetsku snagu zdravih stanica u nasem tijelu.

Jedno je sigurno - farmaceutske kompanije ce uvijek pokusati vezati beneficijalne komponente iz konoplje za nekakvu kemiju u nekoj njihovoj tableti.

Pitanje je - zasto nemamo pravo uzimati esencijalno ulje od pupoljka konoplje direktno iz same prirode bez placanja preskupih lijekova koji sadrze kemikalije koje ne zelimo uzimati?

Pridruzite se internet prosvjedu ako smatrate ovaj cilj opravdanim.

Ugodan dan/noc zelim.
...

Znači niš od ovoga...Kulko dobim "godišnega" ak si zapičim po vrtu par komadi?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Lijek za rak
« Odgovori #9 : Ožujak 09, 2010, 10:51:38 prijepodne »
Znači niš od ovoga...Kulko dobim "godišnega" ak si zapičim po vrtu par komadi?

A ne znam sada točno, ali mislim da par let imaš dobru ekipu za Belu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Lijek za rak
« Odgovori #10 : Ožujak 09, 2010, 04:54:05 poslijepodne »
A ne znam sada točno, ali mislim da par let imaš dobru ekipu za Belu...

A kaj ak je prvi put, i ak je samo za vlastiti konzum? Pa kaj onda ne bi mogla biti samo opomena? I ak svečano obećam da nebum više nikada?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Lijek za rak
« Odgovori #11 : Ožujak 09, 2010, 08:28:50 poslijepodne »
A ak mi organi dojdeju prije berbe,jel me opale kak konzumenta il kak dilera?

Offline Muzh

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 152
  • Karma: +0/-0
Odg: Lijek za rak
« Odgovori #12 : Ožujak 09, 2010, 08:49:33 poslijepodne »
V Turopolu se tradicionalno skoro sa oprava i postelina delala od konople. Su babice znale pripovedati kak bi se i ribami zmantalo gda su frischku konoplu spirali v potoku. A morti su si i muzhi negdar malo zafajfali gda ni bilo cigaretlinov.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Lijek za rak
« Odgovori #13 : Ožujak 29, 2010, 10:22:48 poslijepodne »
Praktični primer;

29.03.2010.
PRETRESI NA OSNOVU ''DOBRE'' PROSUDBE I ''JAKIH'' DOKAZA

Pretraga doma i drugih prostorija koje koristi 33-godišnjak iz Pregrade, kao i njegovog automobila, za policijske službenike je završila razočaravajuće slabim 'ulovom': oni sami pronašli su samo tri sjemenke ozloglašene biljke opojnih svojstava, a dojam je tek malo pojačao jedan gram marihuane koje im je osumnjičeni dragovoljno predao. Akcija je izvedena temeljem naloga Prekršajnog suda u Krapini, a izveli su je policijski službenici Policijske postaje Pregrada.  Fatalni gram je bio u metalnoj kutijici. No, za podizanje kaznene prijave zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela zlouporabe opojnih droga bile bi prema dosadašnjim iskustvima dovoljne i one tri sjemenke koje 'upućuju u namjeru proizvodnje droge'.  Mladić iz Kostelskih Brega, primjerice, na zlatarskom Županijskom sudu osuđen je na mjesec dana zatvora bezuvjetno jer je posadio tri sjemenke marihuane u lončanicu, da bi 'nježne flance' nakon nekog vremena presadio na skrovito mjesto u šumu. Izrasle su dvije impresive stabljike, a u dnevnoj njezi ga je zatekla policija i na koncu je završio u zatvoru. Preračunato, jedna sjemenka 'daje' deset dana zatvora, a jedna biljka petnaest dana. No, dakako, sud se ne drži takvih formula kakva je bila čuvena Pankretićeva formula za izračun cijene kile mesa pa je teško predvidjeti koliko će 'zaraditi' netom uhićeni 33-godišnjak. link>>> http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna-kronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/96390/Default.aspx

.

Na osnovu kakvog policijskog obrazloženja sud daje nalog za pretragu stana i drugih prostorija? Kave su imali dokaze ili čvrste indicije? Ovo je dovoljan dokaz o kakvoj se pravnoj državi radi i tko vrši torture i zastrašivanje građana.
http://taliban.blogger.ba/