Osoblje > O forumgorica.com stranici

Da li je vama stalo do ovog foruma?

<< < (2/10) > >>

Ljudevit Kaj:
Bilo/a bi škoda da se tur.for-um radi nektere (i) ne-umne raspravi zapre.

Poglavito bi bilo/a škoda ak do sad prikupleni materijali ne-bi vu buduče bili javno dostupni na medmrežju. Pri tomu mislim prvenstveno na (vu vužemu smislu) nepolitični tal foruma: Baščina (z podtali Tradicija i baščina/Kajkavski), Dogotki, Kultura i vumetnost, Povest, ....

Zagorec BP:
Bila bi stvarno velika šteta da se ovaj forum zatvori.

Možda me smatrate provokatorom jer sam učestvovao u  malo tema, a kad sam učestvovao - to su bila stalno neka jadikovanja i prepucavanja, ali vrlo često čitam forum i koristim odlične savjete što se tiče vrta, povrtnjaka, vodovoda, grijanja, kulture Turopolja, lijepih fotografija i puno drugih zanimljivih stvari.

Meni osobno bi forum falio jer je to mjesto gdje se čovjek stvarno može malo raspisati i o stvarima koje potpuno ne razumije, ali će uvijek (gotovo uvijek) dobiti neki savjet kako da si pomogne ili kako da se usavrši (pa čak i u svojim životnim pogledima).

Ima nas koji znamo zapizditi u krivom smjeru, ali to valjda daje živost forumu.

Pravi život se sastoji od uspona i padova, ali je najbitnije da se kreće i da je stalno (bez obzira na padove) u nekoj uzlaznoj putanji.
Zapravo povlačim paralelu između ovog foruma i realnog života na način da i forum ima svoje padove i svoje uzmahe.

Ne mogu obećati da ću biti aktivniji na forumu jer sam pretrpan obavezama, ali bit ću prisutan.

Pozdrav,

Zagorec BP

P.S.
Ne "gasite" forum

Goričanka:
Već se tjedan dana nisam mogla logirati na forum radi neke tehničke greške, onda danas odlučim malo prošvrljati ovuda kao gost, kad imam kaj vidjeti!
Neću komentirati tko je kriv a tko prav, jer nisam čitala konkretne rasprave i ne znam, ali znam da bi mi bilo fest žal da se ovaj forum ugasi.
Možda nije idealno mjesto za produhovljena uzvišena bića koja teže savršenstvu, ali za nas obične smrtnike je i navika i potreba i zabava.
Znam da ima svađa i prepucavanja, ali to je život, ne treba to tak ozbiljno shvaćati da bi zato ugasili forum.
Meni su svi tu dragi, bez obzira na komunikaciju koju imamo ovdje i falit će mi forum ako ga ne bude.
Znači, da, stalo mi je do foruma.




 

Muzh:
Dragi Pajdaschi,
zajdne vreme basch nis imal chasa puno pisati ali sem sekak za to da se ovoga foruma odrzhi. Saka chast i fala Schtevichu na trsu i podrschke forumu.

Zhiveli.

Stjepan:
Stara je narodna da pametniji popušta.

Onda slijedi i ona da pametniji stalno popuštaju da bi budale svijetom vladale.

Kad vidimo tko vlada svijetom onda nam je jasno da pametniji previše popuštaju.

Tako i na ovom forumu 'pametniji' šute (da se ne bu opekel nigdar niš ne bu rekel) i dozvoljavaju onima koji su najglasniji da orgijaju. Mislim da ovakav forum stvarno više nema smisla.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju