Povezani Događaji

  • Onemogućen forum: Rujan 02, 2009

Autor Tema: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu  (Posjeta: 36270 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline repo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 87
  • Karma: +1/-1
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #45 : Rujan 07, 2009, 10:50:33 prijepodne »
prihvaćam vase gledanje i razmisljanje o gradskom forumu, prihvatite i vi moje.

i hvala na pokusaju neo, ali valda
ja najbolje znam s kime sam imala problema i u koje vrijeme su mi na forumu prijetili
da ce me izbaciti i prijaviti nadleznima na vlastitom poslu. i ti to jako dobro znas, stoga
suzdrzi se od toga da me ucis ko je kada i kako samnom komunicirao.

no bez obzira i srecom, ja vjerujem da ce nam ovdje svima skupa biti lijepse:)





Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #46 : Rujan 07, 2009, 11:08:04 prijepodne »
Prihvaćam kritiku na svoj račun, priznajem da nisam uvijek dobro i korektno odreagirao, savršeno sasvim sigurno nikada.

No, ne prihvaćam tvrdnju da se preko mene vladalo, jer svaki puta kad je netko od političara tražio nešto od mene to sam i naglasio. I obično to traženje nije baš išlo u korist tog političara. Bilo bi mi znatno lakše da sam isključio izvršavao naloge, jer bi tada odgovornost lako delegirao ne nalogodavce. Ali davali su mi puno slobode i to im je dalo mogućnost da me se lakše riješe.

Zbog trenutka u kojem su to vrlo sebično i podlo napravili u mojim očima više nikad neće biti ljudi kojima mogu vjerovati. Politika ima neka svoja pravila koja tjeraju one koji se njome bave da preko takvih stvari vrlo (o)lako prijeđu, ali ja nisam političar. Zato sam na ovom forumu ja isključivo ja, koji simpatiziram isključivo interese svoje obitelji i prije svega svoje djece. I bolje je da zbog politike nitko više nikada ne pokušava učiniti štetu mojoj djeci. Jer se neće dobro provesti, iz koje god opcije da dolazi...
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

plemenitashica

  • Gost
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #47 : Rujan 07, 2009, 11:22:18 prijepodne »
..........
no bez obzira i srecom, ja vjerujem da ce nam ovdje svima skupa biti lijepse.

Upravo tako.  :)

......... [b]ali ja nisam političar[/b]. Zato sam na ovom forumu ja isključivo ja, koji simpatiziram isključivo interese svoje obitelji i prije svega svoje djece. I bolje je da zbog politike nitko više nikada ne pokušava učiniti štetu mojoj djeci. Jer se neće dobro provesti, iz koje god opcije da dolazi...

Savršeno napisano. (palac gore)
Isto tako i ja "vladam" ovim svijetom.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #48 : Rujan 07, 2009, 11:42:54 prijepodne »
I bolje je da zbog politike nitko više nikada ne pokušava učiniti štetu mojoj djeci. Jer se neće dobro provesti, iz koje god opcije da dolazi...

Samo bi kukavičkim monstrumima moglo pasti na pamet da se s nekim obračunavaju preko njegove djece.
Ja se nadam da takvih nema među nama. Niti među članovima niti među onima koji samo čitaju, po zadatku ili zbog znatiželje.

Offline repo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 87
  • Karma: +1/-1
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #49 : Rujan 07, 2009, 11:56:11 prijepodne »
alene, mislim da je izuzetno tesko ljudima koji rade u gradskim uredima/sluzbama.
i opcenito na mjestima gdje se covjeku na bilo koji nacin ogranicava da misli svojom
glavom, znanjem i vlastitim srcem. bilo zbog politike ili nekih drugih razloga.

stoga onima koje je posao zatekao u takvim okruzenjima,
glavu gore, jedna pjesma kaze "netko to od gore vidi sve..." :)


 

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #50 : Rujan 07, 2009, 02:37:20 poslijepodne »
Činjenica je da se ljudi ne žele izlagati više nego je to potrebno, ali nije to zato kaj su kukavice nego zato kaj su preveć puta dobili po glavi čim su ju zdigli više nek je pristojno.
To je sad već stvar mentaliteta.
Osim toga ljudi nisu odgovorni samo sebi nego i prema svojoj djeci, supružnicima, obitelji, poslu, pesu, mački i biljci u vrtu.
U mnogo situacija javni istup pojedinca riskira da netko drugi iz obitelji to dobije servirano negdje gdje mu najmanje treba.
To znam iz iskustva.
Samo budala ili apsolutni idealista (dakle ipak budala  :D ) iskače iz onih gabarita koje si je sam postavio, e da bi bio heroj ulice na jedan dan.
Jer život ide dalje i sutra i preksutra.
Treba poštovati tuđe granice u tom smislu.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #51 : Rujan 07, 2009, 03:56:34 poslijepodne »
To je stvar hrabrosti. Biološki, homo sapiens je kukavica jer mu takvo ponašanje spašava golu egzistenciju. Ali to je tek druga razina potreba koju treba zadovoljiti. Iznad toga ima još jako puno toga.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #52 : Rujan 07, 2009, 06:06:19 poslijepodne »
Ovo je stvar procjene, a ne hrabrosti.
Čista kalkulacija omjera uloženog rizika i dobivene koristi.
Očito su ljudi procjenili da ne žele izgubiti komociju anonimusa u zamjenu za onaj strogo kontrolirani forum, koji zgasi kad se ko seti.
I zato je takav odaziv.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #53 : Rujan 08, 2009, 12:03:27 prijepodne »


Pred osem dân CC Revived na Špancérfestu v Varaž(din)u, zâjni tjědnokonec renesansa (znôva-, znôvič-, pâk-rođejně) v Koprivnice, a na koncu prěšloga delatnoga tjědna Vuskrs(nûčě) goričkoga foruma - trejti dân vuskrnul od mrtve, po svetomu Stjepanu i (Magd)Alene.
Ima B(l)oga - rékli bi (ne)verniki.

Prigovârjam na prebrze reakcije spomenutě i nespomenutě gospodě. Dobro bi došel teri tjěden odvikâvajna od forumskě ovisnosti*.
Ovak, budûči da su Ilirci i Tračani (i TračAnke) věč vrédni i (nezane)marlivi na nôvomu forumu, němru ni hrvacki kajkavci (i čakavci) majnguvati.

* Ak sě ne vâram gracki forum do malo pré (zâjne 2-3 letě) né bil neovisen - bâr tak né pisalo v podnâslovu. Bil jě daklem ovisen (o grackomu portâlu, posredno o vlâsti).
Ov nôvi forum jě deklaréran kak NEO-visni(k), kě sě (délom zlobno) morě tumačiti na nâjmejně dvâ nâčině:
- visel bû (il bû stâl) onak kak i da bû Neo štel
(malo bû "piccolo" (Picula mâli Toni), a malo bû veliki vu skladu z dulinum imen i prezimen lokalnoga čelnika Greit BRitânca (Vělikoturopôlca)** HaNS-a),
- bû visnik r(o)dnoga nâroda POTgoricě, daklem široko oprt i čakavščine/ikavščine
(Picula jě rodom z čakavskoga Mâloga Lošina, tal. Lussinpiccolo, GBR jě rođen v ikavskomu Šibeniku;
** Velika Britânija = Velika Vritanija = Veliko Turopolě (slova b i v sě, ně samo radi čirilicě/laticě puno pût zamejnuju, npr. boj/voj)
.


Šâlu (privremeno) na strânu.
Daklem zâjně 2-3 letě POTgorički portâl jě kě sě zastuplenosti i prevladavajûčega regio i svetonâzora sudionikov (članov i administrâtorov) dotikâvlě, bil lévi center.

Bilo bi škoda da ov nôvi (privremeni ili stâlni) forum bû lévi penaltik iliti lévi kazneni prostor (šesnajesterec), privatna (i) prčija samo jěně političkě opcijě
(maker to něbi bilo nelegitimno z obzirom na vlasničku strukturu).
Dugoročnešě gledeč bi to, zapraf postal lévi ofsajd (offside, zâleđě)  i off-site.

Oně teri imaju rad Turopolě i Goricu ima se regio i svetonâzorov, daklem i med onem teri politički nésu z Léve Štefânkov  ili su mejně politični, a moru z svem vučeščem na forumu dopriněsti vunapređejnu turopôlskoga k(r)aja.

Vuz tu pretpostavku idem(o) dalě, vuz čém mejně politikě v butige i z čém višě kajkavskoga (suidentitéta Turopola), ne samo v trenut(o)čno forumski predviđenomu rezervâtu.
Něk sě pišě kajkavski, pa maker i dobro (Dali i Jeli).

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Fâla panu Ščepanu i drugem teri su omogûčili nâstavek POTgoričkog forumâšejna. Zaslužuju barem pivu (Pan, Kaj).

Sûdeč po nekem glâvnem revitalizâtorem foruma isti bu vu budûčě (crno)gorički, turopôlski, pomalo nâpreden, pomalo surov:

Sćepan (M)Alen - čovek (duplex) teroga tréba (l)ubiti
(Wiki:) "Radio je na modernizaciji zemlje i stvaranju uvjeta za centralizaciju vlasti. Uspio je suzbiti zavade među crnogorskim plemenima i strogim kaznama potisnuti krvnu osvetu.

Turopôlski Ščepan Mâli:
Zvonimir Črnko - čovjek kojeg treba (lj)ubiti
(prema nâslovu istoimenoga filma)
1979 - Čovjek koga treba ubiti (Farfa odnosno Šćepan Mali/car Petar III)   
http://www.filmski-programi.hr/baza_film.php?id=83
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549