Autor Tema: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori  (Posjeta: 11475 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« : Rujan 28, 2009, 08:58:19 poslijepodne »
Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori  
     
Thursday, 24 September 2009 
U utorak, 22. rujna Dan Gradske četvrti obilježen je u Kurilovcu nizom događanja, među kojima i svečanom sjednicom Vijeća Gradske četvrti. Predsjednik Gradskoga vijeća Goran Beus Richembergh službeno je bio pozvan i odazvao se skupu ali mu nije dozvoljeno da se obrati okupljenima. Naime, protokol svečanosti predvidio je nastupe folkloraša, čitanje poezije i eseja o nastanku hrvatskih prezimena te obraćanje predsjednice i tajnika Vijeća te dožupana Rudolfa Vujevića i gradonačelnika Dražena Barišića. Predsjedniku Graskoga vijeća i saborskome zastupniku Beusu Richemberghu nije bilo dozvoljeno da pozdravi skup.
"To je kršenje dobrih običaja i političko nasilje" kaže Beus Richembergh. " Želio sam pozdraviti okupljene u ime Gradskoga vijeća jer su me službeno pozvali ali također i upozoriti da dan gradske četvrti nije dobar povod za politikantske obračune HDZ-ovih perjanica."


Naime tajnik Vijeća Gradske četvrti Cvetko i dožupan Vujević iznijeli su u svojim govorima niz paušalnih ocjena i optužbi na račun prijašnjega gradskog poglavarstva optužujući prijašnju vlast da u Kurilovcu nije napravila ništa "osim rekonstrukcije Japine ulice". Obzirom da je poznato da je iz gradskoga proračuna u tri godine u Kurilovec uloženo više nego u ijednu drugu gradsku četvrt (recimo, asfaltirano je ni manje ni više nego 16 ulica) jasno je da su HDZ-ovci svečanu sjednicu Vijeća pretvorili u najobičniji stranački skup kojemu je Beus, očito, samo smetao. "Prije dvije godine članici Gradskoga poglavarstva Vesni Fabijančić uručili su posebno priznanje za sve što je poglavarstvo učinilo za Kurilovec pa je ovaj pokušaj "zaborava" zapravo smiješan" navodi Beus Richembergh. "Mnogi su bili ponukani ovim HDZ-ovim ponašanjem da mi nakon svečanosti priđu i ispričaju se ali i oni i ja znamo da je to sramota predsjednice Ane Plechinger i njene stranke, a ne građana Kurilovca."
 
http://hns-vg.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #1 : Rujan 28, 2009, 10:36:46 poslijepodne »
Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori  
    
........... ...........Predsjednik Gradskoga vijeća Goran Beus Richembergh službeno je bio pozvan i odazvao se skupu ali mu nije dozvoljeno da se obrati okupljenima. Naime, protokol svečanosti predvidio je nastupe folkloraša, čitanje poezije i eseja o nastanku hrvatskih prezimena te obraćanje predsjednice i tajnika Vijeća te dožupana Rudolfa Vujevića i gradonačelnika Dražena Barišića. Predsjedniku Graskoga vijeća i saborskome zastupniku Beusu Richemberghu nije bilo dozvoljeno da pozdravi skup.

Pozovu ga i onda mu ne daju da kaže Dobar dan. Ali za isto vrijeme tajnik vijeća (halooo tajnik, a ovaj prvi je predsjednik) ima mogućnost govora.
Koga ste ga vraga uopće pozivali. Mogli ste imati HDZ skup i biti skroz svoji.

Opet dokaz da je Beus na nekim drogama, ponekad na lakšim, a vrlo često i na teškim.
Da sam ja Beus, ne da bi ovi dožupančići, tajnici i ostali nikogovići trčećim korakom hvatali zrak po Kolarevoj u smjeru robne kuće, nego bi uz put i mene nosili.
A Plechingerica bi nosila zastavu Turopolja ispred nas i svima se ispričavala na vlastitom propustu.
Pa ljudi, kak netko može biti toliko ispodzeman?
MI-gliste, vi ste zaista ispod svakog kriterija uljudnosti i  pristojnosti.
I nek mi netko veli da ih (ipak ponekad) treba cijeniti. Pa to su gnjide koje nemaju pojma o kulturi.

Ne mogu vjerovati, tko to još drži i tko glasa za takve? Marš svi od reda i oni i vi koji glasate za njih. Zbog vas id***ta je i nama ostalima sve teže baviti ovu vlast i ovu državu.
Marš još jednom, naročito HDZ u Kurilovcu. Sramota. Ne da ste osramotili sebe, nego cijeli Kurilovec koji ima vrlo poštene i dobre ljude, ali na žalost ne mogu doći do glasa od vas puzavaca.

Više ne bum prolazila po tom kvartu iz inata. Pošteni i dobri Kurilovčani, žal mi je, ali kao da su meni to napravili. Nemrem vjerovati. :'(

Da živim kojim slučajem u Kurilovcu ne znam, zaista ne znam kaj bi napravila na ovakvom skupu i nakon njega. No, tko mi kaže da i na mojem brijegu ne bu takvih nebuloza za koji dan. Bolje im je da ne bu, doduše pri meni to nije baš moguće, bar ne u ovom sazivu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #2 : Rujan 28, 2009, 10:47:48 poslijepodne »
Most su si mislili da ne došel med vuke...I za***ali se. ;D

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #3 : Rujan 28, 2009, 11:19:31 poslijepodne »
Most su si mislili da ne došel med vuke...I za***ali se.

Pa ako su ga pozvali zakaj ne bi došel? I kad su ga vidjeli, (a kak velite možda ga nisu očekivali) onda je još više neoprostivo kaj mu nisu dali reći riječ.
Kaj se tak ponaša prema pozvanim gostima? S r a m o t a.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #4 : Rujan 29, 2009, 08:30:43 prijepodne »
Možeš nekomu zabraniti da govori na jednom mjestu, ali ga ušutkati nemreš.
To su probali z nama na starom forumu, to su ponovili i u ovoj prilici.
Nit me čudi, niti uzrujava.
Naprotiv, lepo mi je gledati kak se blamiraju sve više i više, svaki put na istu foru.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #5 : Rujan 29, 2009, 12:29:33 poslijepodne »
Ove godine je mila majka kak je bilo prošle godine. Nije naravno opravdanje, a zbilja je ispalo jako bezobrazno.

Offline david

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 3
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #6 : Listopad 01, 2009, 02:30:12 poslijepodne »
ja sem pak čul da je čovek došel skroz nedolično oblečen, pa da mu zato nisu dali govoriti...bil je v nekakvi karirane  koošulje kak da je z luga došel de je svine pasel, a ovo je ipak malo ozbilnija prigoda....

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #7 : Listopad 01, 2009, 02:57:43 poslijepodne »
ja sem pak čul da je čovek došel skroz nedolično oblečen, pa da mu zato nisu dali govoriti...bil je v nekakvi karirane  koošulje kak da je z luga došel de je svine pasel, a ovo je ipak malo ozbilnija prigoda....


Eh, davide, davide, oči vaše su zamagljene do sljepoće, uši vaše su začepljene do gluhoće, misli vaše su u košmaru i  pod bunikom, um vam je pomućen i vaš smjer je očito "duga mračna noć u Gorici". O0 ;)

Vi očito ne znate o kome govorite, što ste čuli i ne znate misliti. Svatko tko pozna gospodina predsjednika Gradskog vijeća GBR zna da je on i u vreći (a kamo li u kariranoj košulji), pojam elegancije, stila, ukusa, izgleda, džentlmenstva, figurativne pojavnosti, dakle oku i duši prijatno, ugodno, pitko. 8)

I znate nije problem u njegovoj "obleki" već je problem "njima ZNA SE-glistama" u onome što on zapravo jeste, pametan, domoljuban, dobar i iskren orator i radoholičar, čovjek širokih shvaćanja, pogleda, čovjek dobrote,  razumjevanja, pun čovjekoljublja, zapravo ne "kreatura poput njih ZNA SE-glista".  već istima sušta opreka. :P

Zato, ooooooooooooj, davide, davide, vama ni krštena voda ni svi sveci ne mogu pomoći. ???

Offline david

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 3
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #8 : Listopad 01, 2009, 03:09:21 poslijepodne »
čuj ti bumo rekli a da ne ispadnemo nekulturni i bez bontona ,, stara damo,, ak je GBR pojam elegancije  i ukusa onda si ti moraš veeeeeeeliku dioptriju nabaviti..al ti si očito bila na jednom od njegvih recitala pak si i ružicu dobila al očito onu koja cvate u ruci pa si opčinjena s dotičnom individuom,....,koju nemrem nazvat čak niti glistom...

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #9 : Listopad 01, 2009, 03:25:08 poslijepodne »
Ooooooooooooj, davide, davide, ova "stara dama" ima dobru dioptriju, profinjen ukus, dobar sluh i njuh, a k tome još i zdrav um. :-\

Nisam nikad dobila ružicu koja cvate u ruci, a to nije niti bitno. Bitno je da znam i vidim kuda ide ova draga zemlja i grad, bitno je da znam tko nas tamo i kako vodi, a oni ZNA SE-gliste nakićeni košuljama i odjelima šivanim po mjeri, urešeni kravatama "Croata", obuveni u cipele od najfinije marke, su poniženje i za gliste, ipak jesu samo KREATURE.

"Dotična individua" se nikako ne bi mogla nazvati bilo kakvim puzajućim gmazom, ta to može biti i jeste samo "rajska ptica" na ponos ovom gradu, ovoj dragoj Velikoj Gorici i Turopolju :) koja kao i zemlja draga srlja u "dugu mračnu noć". Die ende od  mene. :'(
« Zadnja izmjena: Listopad 01, 2009, 03:26:47 poslijepodne Rožica-ljutibijes »

Offline gubec beg

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #10 : Listopad 08, 2009, 11:58:10 prijepodne »
Gđa.Plehinger ima novu frizuru , ošišala lasi da bole čuje , pa morti bu sad do nje se moglo doprti , am je ona ko Bianca , segde se nafrli a nema ovlasti , gde se god more zakuvati žena je tu , vrlo aktivna , no ta njezina aktivnost je i pridonesla da kad je nahuškala urbarce da potpišeju Barišiču ,ostali bez obečanja a bome i bez funkcija , he he sposobna ta Plehinger

Offline gubec beg

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #11 : Listopad 09, 2009, 09:55:48 prijepodne »
e moj David , verujem da ti skupa sa gđom.Plehinger još navek nosiš kolekciju tera nigdar ni imela potpisa, to se dotikavle garderobe.
GBR je za razliku od nekih drugih političara navek čist i oblečen prema prigodi kam ide.K tome navek pazi da ne odskače od drugih kak mu takvi kak ti nebi zamerili na obleke.Kaj se tiče karerane košule ni sam neznaš o čem pripovedaš , a vidi se da o stilistima i modnim događanjima neznaš baš niš , a kad smo kod koca i svinji , rekel bi da ti veče vreme tam provodiš , pa ti ni zameriti ak ne prepoznaš košulu sa potpisom Calvin Klein .Morti bi bil dober modni stilist pa bi te prosil da prekomenteraš i ostale dužnosnike , naprimer kak gradonočelnik na tamnoplavo odelo obuje smeđe terakot cipele , kaj veliš na to ??????

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #12 : Listopad 09, 2009, 11:03:27 prijepodne »
Posebice mi je coul onaj tirkizni kameleonski sakotlić u kombinaciji lila šulja...

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #13 : Listopad 09, 2009, 02:08:54 poslijepodne »
.......
GBR je za razliku od nekih drugih političara navek čist i oblečen prema prigodi kam ide.K tome navek pazi da ne odskače od drugih kak mu takvi kak ti nebi zamerili na obleke.

Kaj se uopće zamarate pisakranjem davida koji je kopija nekog nicka (čak sam sigurna i koji je).
Komentirati odjeću bilo koga je suvišno i bespredmetno. Netko ima smisao za odijevanje, netko nema.
Što se GBR-a tiče, tu uopće ne treba gubiti vrijeme, jer je on svaki put kad sam ga vidjela i uživo i na TV odjeven s veeeeeeelllllllllikim ukusom i stilski posložen. Umjesto da se mnogi muškarci ugledaju u njega, oni (david i Muha) pronalaze nedostatke tamo gdje ih nema. Bijedno.

Ah, nemaju svi sreću da iza njih stoji vlastita žena "stilist" ili da sami imaju smisla za odijevanje.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjedniku Gradskog vijeća u Kurilovcu zapriječeno da govori
« Odgovori #14 : Listopad 09, 2009, 02:57:30 poslijepodne »
He..he..kao i uvjek neprikosnoveno plemenitašica u zaštiti lika i djela GBR-a...iz aviona se vidi dodvoravanje i uvlačenje GBR-u.. usput želi se prikazati kao osoba koja odbija pokoriti se a pri tom ne drži stvari u svojim rukama nego ima potrebu da reagira provokativno prema svemu što negativno prikazuje GBR-a kako bi nadvladala osjećaj manje vrijednosti, a pri tom sebe prikazala okolnom svijetu da nešto vrijedi....plemenitašica najbolje funkcionira kada sama o svemu odlučuje, no to često nije moguće (ne smije priznati)...zato se i prilagodila utjecaju i karakteru GBR-a....