Autor Tema: Jednom politika - zauvijek politika  (Posjeta: 3630 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Jednom politika - zauvijek politika
« : Rujan 13, 2009, 12:32:55 prijepodne »
"Ruža Tomašić, predsjednica novoosnovane stranke HSP - dr. Ante Starčević, tvrdi da će joj se prikloniti sve manje pravaške stranke i da je podržava 80 posto članstva Đapićevog HSP-a.
.........
Nakon svega onoga što sam prošla, razočarana i u pravaštvo i u hrvatski narod, htjela sam napustiti politiku ali na nagovor isto tako nezadovoljnih pravaša, odlučila sam prihvatit izazov vraćanja dostojanstva hrvatskom čovjeku", poručila je u govoru, nakon izbora za predsjednicu stranke Ruža Tomašić, dodajući kako će u konačnici birači odlučiti hoće li prihvatiti ili ne HSP - dr. Ante Starčević.

..............

Nova stranka trenutačno broji 450 članova, broj bi, smatra, bio znatno veći da je bolje financijski mogla pokriti utemeljiteljski zbor. Procjenjuje da će u roku od mjesec dana HSP - dr. Ante Starčević imati 20 tisuća članova.

"Priča s HSP-om je završena. To je nije nikakva stranka prava već "posao diktatura", rekla je Tomašić. "

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/09/12/0105006.html

Hm... mogu samo komenitrati kao i u naslovu: jednom politika - zauvijek politika.
Kaj je tak "dobro" u tom poslu?
I je li to uopće posao?

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Jednom politika - zauvijek politika
« Odgovori #1 : Rujan 13, 2009, 10:31:57 prijepodne »
Još jedna pravaška stranka? Zar su razne ambicije ne mogu pomiriti i dogovoriti pa da imaju jednu jaku stranku?

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Jednom politika - zauvijek politika
« Odgovori #2 : Rujan 13, 2009, 10:33:38 prijepodne »
Pa kad nije htio Đapić otići onda su mu otišli članovi. U drugu stranku. Niš čudno.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Jednom politika - zauvijek politika
« Odgovori #3 : Rujan 13, 2009, 10:58:23 prijepodne »
Još jedna pravaška stranka? Zar su razne ambicije ne mogu pomiriti i dogovoriti pa da imaju jednu jaku stranku?

Očito ne mogu. Pa koliko je stranaka nastalo iz HDZ-a? Samo u BiH - dvije!! A od nekih drugih stranaka??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”