Osoblje > O forumgorica.com stranici

Ignoriranje

<< < (12/13) > >>

amarkulin:
Hvala ti, sledge.  :-*

Neo:

--- Citat: Bilaj - Studeni 26, 2010, 09:11:24 prijepodne ---Politika je postavljala i plačala administratore
a administratori moderatore,
te moderatori su bili iz stranke na vlasti ili peferirali stranku na vlasti (osim idelaca).
nitko iz oporbe nije bio moderator.
--- Kraj citata ---

Daješ polovne i netočne informacije. Sam si ustvrdio da Domovinesin je u HSP-u(koji više nisu bili u koaliciji), za mene ne znaš, a idelac se nije miješao  politiku. Dakle jedini koga su mogli postaviti je amarkulin ali opet ti govorim da su odluke bile zajedničke i morao bi gledati cijeli tim, a ne pojedince.
Isto tako morao bi se sjetiti da smo bili podijeljeni po temama i imali minimalne ovlasti, dakle bez mogućnosti kažnjavanja. To su odrađivali administratori od kojih je prvi nakon povratka odmah ubio forum.
Gdje ti je demokracija ove sadašnje vlasti je li "pokojna" kao i forum?

P.S. sada će bilaj opet reći da sam protiv HDZ-a ali kako opravdati njihovu medijsku blokadu Gorice

Bilaj:

--- Citat: Neo - Studeni 26, 2010, 04:14:16 poslijepodne ---Sam si ustvrdio da Domovinesin je u HSP-u(koji više nisu bili u koaliciji).
--- Kraj citata ---
Hmmm.... sada bi treblao tažiti. ali Domovine sin je prestao biti moderator kada je HSP prestao biti na vlasti.

E i da prvo je bila podjela po temama a nakon toga je bila podjela svi svugdje.


--- Citat: ---P.S. sada će bilaj opet reći da sam protiv HDZ-a ali kako opravdati njihovu medijsku blokadu Gorice.
--- Kraj citata ---
Ne to se treba zapamtiti.
HDZ je ukinuo forum jer mu se nije sviđao. I što je najgore umjesto da je stvorio dobru komunikaciju građani vlast, on je ukinuo jer nije bilo pod apsolutnom kontrolom.
Sa gorica.hr imaju sada apsolutnu kontrolu objavljivanja podataka.

Sledgehammer:

--- Citat: amarkulin - Studeni 26, 2010, 11:50:55 prijepodne ---Hvala ti, sledge.  :-*

--- Kraj citata ---

Sad buš bar u pravu kad buš rekel da lažem.  8) 8) 8)

amarkulin:
Ja sam uvijek u pravu.  :)
Ponekad nađem i argumente za svoje tvrdnje.  ;)
A ponekad mi ljudi i priznaju da sam u pravu.  :(

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju