Autor Tema: Hdz  (Posjeta: 46362 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hdz
« Odgovori #90 : Listopad 10, 2011, 06:07:01 poslijepodne »
ne bi se čudil da na idućim lokalnim izborima isti bude opet kandidat za gradonačelnika ali ovaj put pod pokroviteljstvom SDP-a....

Jack pot!!!
A zamenik Zoro Žic.  :D
wwwg tablice

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Hdz
« Odgovori #91 : Listopad 11, 2011, 11:04:47 prijepodne »
Jutros je pri rojcu bila žustra rasprava hadezejaca! Čist da ti dojde milo! Pitaju se kaj bu teri bilo! Šukeru rastu krila, a Barišić potonul! Njih četiri, a četiri različita mišlenja. Jen od njih raspravlja i zakaj dc ni štel k niima!
 Čul sam i da dc izlazi sam na izbore iako im se šefica tom još uvek opire!

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Hdz
« Odgovori #92 : Listopad 13, 2011, 09:05:59 prijepodne »
Baš me zanima kad se objave liste koji bu na listi Barišić! Žalosno bi bilo da ga na HDZ listi nema jer je gradonačelnik 6. grada po veličini, a s druge strane mislim da mu zbog šukerove veličine nema mjesta u 14!

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Hdz
« Odgovori #93 : Listopad 13, 2011, 09:30:18 prijepodne »
ljute se hdz-ovci jutros i čude barišićevoj reakciji! smješno, kaj su očekivali da im basrišić kao dugogodišnji novinar nebu iskoristil znanje i medijima rekel svoju priču!
Nije mi mjasno mkak im nije u cilju spriječiti ovakve gluposti i pokazati jedinstvo prije izbora!

Jaguar

  • Gost
Odg: Hdz
« Odgovori #94 : Listopad 13, 2011, 09:35:28 prijepodne »
i pokazati jedinstvo prije izbora!

kad ga nema niti ga je bilo, sve je bilo samo manipulacija zbog osobnih interesa, ovaj gorički slučaj to potvrđuje a vidimo i nacionalno nije ništa bolje, nervoza je velika, s toliko pekmeza na rukama, umočeni do vrata, nezna se gdje će tko završiti, od tud i tolika nervoza. Savjest nije čista i ne spava se mirno!

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Hdz
« Odgovori #95 : Listopad 13, 2011, 10:04:24 prijepodne »

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Hdz
« Odgovori #96 : Listopad 14, 2011, 01:10:20 prijepodne »
Baš me zanima kad se objave liste koji bu na listi Barišić! Žalosno bi bilo da ga na HDZ listi nema jer je gradonačelnik 6. grada po veličini, a s druge strane mislim da mu zbog šukerove veličine nema mjesta u 14!

Ja mislim da Barišiću nema mjesta na listi jer je on direktno izabran za gradonačelnika i trebao bi svoj mandat obnašati do kraja.

A odstrel se sprema...

http://www.nacional.hr/clanak/116951/metoda-za-odstrel-gradonacelnika

Citat:
Službeno je potvrđena i najava da gradonačelnici više neće moći biti saborski zastupnici, pa ako Bandić i Željko Kerum budu osvojili dovoljno glasova na izborima, njihov glas neće se čuti u hrvatskom zakondovnom tijelu.

Bandić već i sada ne može sjediti na dvije stolice...

Zakon o izborima zastupnika u Hrvatski sabor - Nespojivost dužnosti, mirovanje i prestanak zastupničkog mandata te zamjenjivanje zastupnika
Članak 9.
Zastupnik istodobno s obnašanjem zastupničke dužnosti ne može biti:....generalni konzul, župan ili podžupan, gradonačelnik ili zamjenik gradonačelnika Grada Zagreba,...

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Hdz
« Odgovori #97 : Listopad 14, 2011, 08:14:00 prijepodne »
jasno je to kao dan da oni ne mogu biti saborski zastupnici odmah! Ali bio bi to osigurač da nakon gubitka lokalnih izbora sjede još dvije godine u saboru. Oni mogu svoje mandate staviti u mirovanje i oda ih aktivirati kd prestane sukob interesa tj. kad odu s mjesta gradonačelnika!

Jaguar

  • Gost
Odg: Hdz
« Odgovori #98 : Listopad 14, 2011, 08:54:34 prijepodne »
Dovoljan razlog za istovremene i paralelne parlamentrane i lokalne izbore. Iako ima i drugih razloga koji nisu nevažni kao troškovi izbora, .......

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Hdz
« Odgovori #99 : Listopad 14, 2011, 10:53:45 prijepodne »
I ja tako mislim. naime ovak svake dvije godine na izborima nemamo pravu sliku. Mnogi ljudi ne razlikuju državnu od lokalne vlasti pa se na lokalnim izborima svete lošim potezima državne vlasti i obrnuto. Slažem se da bi sve trebalo riješiti o jednom trošku, pa i predsjedničke izbore, a time bi bilo i manje lakrdije po radu, a i veće učinkovitosti i loklane i državne politike.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Hdz
« Odgovori #100 : Listopad 14, 2011, 01:40:18 poslijepodne »
isto tako je Gorica bila taoc političkih stranaka koje su opstruirale lokalnu vlast sa pozicije državne vlasti! Nakon parlamentarnih ako pobijedi SDP što je vjerojatno moguče opet slijedi blokada Velike Gorice je je gradonačelnik iz HDZ-ov.

Jaguar

  • Gost
Odg: Hdz
« Odgovori #101 : Listopad 14, 2011, 05:17:55 poslijepodne »
Meni se čini i koliko se sjećam SDP se nikada nije ponašao tako kao HDZ, u tom smislu.
Stoga će u tom slučaju Barišić imati puno više sreće nego što je imao Picula.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Mini sabor
« Odgovori #102 : Listopad 14, 2011, 11:53:44 poslijepodne »
Na svim TV postajama se spominje mini sabor HDZ-a u Gorici ... a na stranicama grada ...muk ... Bilo je za vidjeti da je pored Jace sedel Šuker ... a gradonačelnika ni blizu ... znam, rekli buju da on ni u HDZ-u ... ali ako ništa drugo ... kao domačin bi trebal sedeti ako ne do Kosorice, onda do Šukera ... (valjda se nebi potukli ...)

e bas si zaostali patuljak! kako moze stranačka vijest biti na stranicama grada?? kakvom majmunu ovo moze pasti na pamet?? jado jadni!
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Mini sabor
« Odgovori #103 : Listopad 15, 2011, 07:24:09 poslijepodne »
e bas si zaostali patuljak! kako moze stranačka vijest biti na stranicama grada?? kakvom majmunu ovo moze pasti na pamet?? jado jadni!

Nemojte tako gosn Glavoviću. Stranačke vijesti su se uredno objavljivale dok je portal uređivao gosn Beus. Toliko uredno da su i u SDP-u "podivljali" jer se portal pretvorio u stranice goričkog HNS-a. Pa je onda Fabijančićka smijenila Beusovog administratora i postavila svog. Sjećate se sukoba SDP-a i HNS-a u Gorici?
« Zadnja izmjena: Listopad 15, 2011, 07:27:16 poslijepodne ulysses »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Hdz
« Odgovori #104 : Listopad 15, 2011, 07:59:40 poslijepodne »
Svoju majmunsku družinu držite za sebe pa si međusobno trebite buhe i tako se uzražavajte.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.