Autor Tema: Hdz  (Posjeta: 46259 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Hdz
« Odgovori #75 : Rujan 20, 2011, 04:45:07 poslijepodne »
opet optužuješ bez dokaza, to je isto kao da ja tvrdim da je potpredsjednik goričkog HNS-a P. J. dobio odštetu što nije postao direktor gradske tvrtke jer su popušili izbore ;D

Šteta, ako je čovjek kvalitetan, možda bi recimo VG Komunalac danas bolje stajao nego sa ovom upravom, s kojom je u takvim dubiozama koliko čujem, da će se o tome još naveliko i glasno čuti u gradu. :P

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Hdz
« Odgovori #76 : Rujan 20, 2011, 07:15:17 poslijepodne »

Šteta, ako je čovjek kvalitetan, možda bi recimo VG Komunalac danas bolje stajao nego sa ovom upravom, s kojom je u takvim dubiozama koliko čujem, da će se o tome još naveliko i glasno čuti u gradu. :P

Ne znam kakav bi Pero bio direktor, ne zaključujem u naprijed kao neki. Da li netko zna tko je uopće Pero Josipović? navodno se nudio HDZ-u pa kad su mu rekli da mora imati barem osnovnu školu završenu da bi bio član otišao je u HNS, tamo ima svakojakih  ;D duplih, troduplih i onih koji hodaju unatrag ( metaforički).
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Hdz
« Odgovori #77 : Rujan 20, 2011, 11:06:18 poslijepodne »
Dajte gospodo budimo malo realni.
Ne poznajem dotičnog, ali ako netko zna neka kaže koliko godina ima gospodin Josipović.
Pa zar nema mladih i poduzetnih ljudi dovoljno da vode gradske firme već to moraju raditi ljudi iz stranačkih redova?
Dosta je više takvih Josipovića, Bulićki i inih ljudi u našem društvu.
čovjek je trabo biti u mirovini u prošlom vijeku a njega se protežira da bude neki direktor, i to zamisli u komunalcu.
Koja bi mu funkcija bila? Manager za zbrinjavanje govana?
dajte gospodo budimo realni takvima je vrijeme za povijest, čovjek se vjerovatno jedva služi računalom a kamoli da daje kreativne ideje.

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Hdz
« Odgovori #78 : Rujan 21, 2011, 01:30:35 poslijepodne »
Interesantno je recimo tko je zaposlio bivšeg dir. Komunalca nakon gubitka izbora, ujedno bivšeg predsjednika HSLS-a...prema saznanjima istog je zbrinuo i zaposlio eminentni Gorički poduzetnik inače HDZ-ovac...nije li to malo neobično?..he...i nije kad se bolje razmisli...ruka ruku mije...

Jaguar

  • Gost
Odg: Hdz
« Odgovori #79 : Rujan 21, 2011, 01:43:53 poslijepodne »
Mile cariću, ostao si nam nešto dužan, jel "slučaj", koji si čekao završen? Popis?
Nije to valjda bila spika bez pokrića? Više te ne shvaćamo ozbiljno, car je gol! ;D

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Hdz
« Odgovori #80 : Rujan 21, 2011, 06:55:54 poslijepodne »
NE sekiraj se, što sam obećao bude ispunjeno u to budi siguran.
Nego što se zaboli moja riječ o dotičnom Josipoviću?
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: Hdz
« Odgovori #81 : Rujan 21, 2011, 08:20:38 poslijepodne »
NE sekiraj se, što sam obećao bude ispunjeno u to budi siguran.
Nego što se zaboli moja riječ o dotičnom Josipoviću?

Ti ispunajvaš kao HDZ, ok znači načekaćemo se.
Kaj te boli care, reci samo, doktori opće prakse liječe sve vrste pacijenata.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Hdz
« Odgovori #82 : Rujan 21, 2011, 08:41:47 poslijepodne »
Ne boli mene ništa, nego je zanimljivo kako si se digao na zadnje noge čim sam spomenuo dotičnog gospodina koji je je trebao biti u mirovini
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: Hdz
« Odgovori #83 : Rujan 21, 2011, 09:03:46 poslijepodne »
Ne boli mene ništa, nego je zanimljivo kako si se digao na zadnje noge čim sam spomenuo dotičnog gospodina koji je je trebao biti u mirovini

Kao prvo carću, tak se po doma razgovaraj, što se tiče zadnjih nogu.
Kao drugo, tvojim javljanjem si me podsjetio na dano obećanje o popisu podobnozaposlenih od strane desne koalicije, obećanog prije pola godine, kad si sraćkao o lijevima, dakle to što ti trkeljaš o nekakvom gospodinu( koji kako čitam je u HNS-u), mene uopće ne zanima, očito je da i dalje,  ti i tvoje društvo iz ćoška, pokušavate blatiti HNS, očito baljezgajući o HNS-ovim ljudima, dakle dosadilo Vam je o GBR, pa ste krenuli dalje, s Josipovićem kao podpredsjednikom HNS-a u Goric i(saznao od Vas). Ali Mile, pa ko Vas uzima još za ozbiljno. Nego se ti koncentriraj na popis, ak imaš s čim.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Hdz
« Odgovori #84 : Rujan 21, 2011, 09:20:15 poslijepodne »
Kao prvo carću, tak se po doma razgovaraj, što se tiče zadnjih nogu.
Ovo bi volio da mi kažeš u facu, i to tim tonom koji si ovdje napisao.

Kao drugo, tvojim javljanjem si me podsjetio na dano obećanje o popisu podobnozaposlenih od strane desne koalicije, obećanog prije pola godine,
Nije prošlo pola godine nego dva mjeseca.

dakle to što ti trkeljaš o nekakvom gospodinu( koji kako čitam je u HNS-u), mene uopće ne zanima, očito je da i dalje,  ti i tvoje društvo iz ćoška, pokušavate blatiti HNS,
Ne blatimo MI HNS nego se oni sami uvale u blato

dakle dosadilo Vam je o GBR, pa ste krenuli dalje, s Josipovićem kao podpredsjednikom HNS-a u Goric i(saznao od Vas).
Naravo da pišem o dotičnom čovjeku koji je stranači čovjek i nema veze sa stručnošću koliko i Nevenka Rapa sa srednjom školom. Koje su njegove reference kao managera da on može voditi i poljoprivrednu zadrugu a kamoli gradsku firmu, o čemu ti trkeljaš?
Čovjek je prestar za takve izazove, vrijeme ga pregazilo, jedva da zna koristit računalo.

Ali Mile, pa ko Vas uzima još za ozbiljno.
Očito me ti uzimaš za ozbiljno kad se osoviš na zadnje noge čim nekaj napišem

Nego se ti koncentriraj na popis, ak imaš s čim.
Budem pitao dotičnog managera Josipovića za pomoć ipak je dotični perspektivni kadar, hahahahaha

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Mini sabor
« Odgovori #85 : Listopad 09, 2011, 08:45:32 poslijepodne »
Na svim TV postajama se spominje mini sabor HDZ-a u Gorici ... a na stranicama grada ...muk ... Bilo je za vidjeti da je pored Jace sedel Šuker ... a gradonačelnika ni blizu ... znam, rekli buju da on ni u HDZ-u ... ali ako ništa drugo ... kao domačin bi trebal sedeti ako ne do Kosorice, onda do Šukera ... (valjda se nebi potukli ...)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški

Jaguar

  • Gost
Odg: Hdz
« Odgovori #87 : Listopad 10, 2011, 08:10:20 prijepodne »
Kolarec je tu, mijenja gradonačelnika. ;D
Ali nešto drugo važnije, kada pogledam slike cijela Vlada je u putujućem cirkusu i tako skoro 3 mjeseca, minimalno, pa ljudi moji dobro nama i je, kad nitko u Vladi ništa ne radi, počevši od premijerke pa dalje.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Hdz
« Odgovori #88 : Listopad 10, 2011, 10:58:18 prijepodne »
Citat:
koko-vg
kao domačin bi trebal sedeti ako ne do Kosorice, onda do Šukera ... (valjda se nebi potukli ...)

He..nemaš sreće..niš od toga nego reci mi jel istina da gradonačelnik polako svoje interese prilagođava interesima KUKURIKU nakupine??...možda je to razlog njegova nedolaska...???..ne bi se čudil da na idućim lokalnim izborima isti bude opet kandidat za gradonačelnika ali ovaj put pod pokroviteljstvom SDP-a....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Hdz
« Odgovori #89 : Listopad 10, 2011, 11:31:57 prijepodne »
 Nemam pojma ... to bi ti trebal bolje znati ... znam samo da je zaratio s Glasnikom Turopolja, a to ti isto tako znaš, kao i podatak zbog čega ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.