Domaće teme > Zagrebačka županija

Projekti Zagrebačke županije

<< < (2/6) > >>

JosipJoža:

--- Citat: Master - Ožujak 04, 2010, 10:44:53 prijepodne ---Na jednoj od gradskih sjednica Dogradonacelnik Kos je rekao: Što se tiče prometnica. Pa ne očekujete valjda da za pet mjeseci možemo napraviti nešto. Pričekajte godinu dana pa ćete se uvjeriti i onda ćete, ja se nadam, sa ove vijećnice pohvaliti sve ono što je napravljeno. Samo da vam napomenem da se u četvrtom mjesecu provezete tamo, kada vrijeme dozvoli, provezite se po ovoj cesti od Veterinarske stanice prema mostu, prema Kušancu pa budete pogledali na lijevu stranu i onda budete mogli reći da se tu zbilja nešto radi i gradi. Stoga, malo strpljenja, ali biti ćete zadovoljni.“
Jel to gospon Kos misli na Županijsku cesu do Gospodarske Zone Vukovina ili Kusanec???

--- Kraj citata ---

Svašta gospon Kos spominje, negdje sam pročitao da je izjavio da će svi postupci izdavanja građevinskih dozvola u 4 mjesecu biti na 0, to znači neće biti ni jednog predmeta u uredu neriješenog, g. Kos kao pravi slavuj od ptica voli 4 mjesec, to je ipak mjesec proljeća, kada se slavuji raspjevaju. Živi bili pa vidjeli al mi se nakak čini da bi mi mogli imati najviše ipak krtičnjaka posebno na terenu sportske dvorane. :'( ;)

Master:

--- Citat: JosipJoža - Ožujak 04, 2010, 06:53:47 poslijepodne ---
--- Citat: Master - Ožujak 04, 2010, 10:44:53 prijepodne ---Na jednoj od gradskih sjednica Dogradonacelnik Kos je rekao: Što se tiče prometnica. Pa ne očekujete valjda da za pet mjeseci možemo napraviti nešto. Pričekajte godinu dana pa ćete se uvjeriti i onda ćete, ja se nadam, sa ove vijećnice pohvaliti sve ono što je napravljeno. Samo da vam napomenem da se u četvrtom mjesecu provezete tamo, kada vrijeme dozvoli, provezite se po ovoj cesti od Veterinarske stanice prema mostu, prema Kušancu pa budete pogledali na lijevu stranu i onda budete mogli reći da se tu zbilja nešto radi i gradi. Stoga, malo strpljenja, ali biti ćete zadovoljni.“
Jel to gospon Kos misli na Županijsku cesu do Gospodarske Zone Vukovina ili Kusanec???

--- Kraj citata ---

Svašta gospon Kos spominje, negdje sam pročitao da je izjavio da će svi postupci izdavanja građevinskih dozvola u 4 mjesecu biti na 0, to znači neće biti ni jednog predmeta u uredu neriješenog, g. Kos kao pravi slavuj od ptica voli 4 mjesec, to je ipak mjesec proljeća, kada se slavuji raspjevaju. Živi bili pa vidjeli al mi se nakak čini da bi mi mogli imati najviše ipak krtičnjaka posebno na terenu sportske dvorane. :'( ;)

--- Kraj citata ---
ili je mozda g.Kos mislil na novo groblje??? slikovito ak je tak ;Da stvarno smo groblje hdz-a i ...

shaka zulu:
A-a,nebi rekel,dragi pajdaši,mislim da su gospon Tič na nejakove nove Matičnjake vočnake mislili.To se lepo zakople v trejtem-četrtem mesecu i onda se za par mesec proda pod veeeeeeeeeliki vočnak.
Haug!Veliki Kos je govorio.

Master:

--- Citat: kuntakinte - Ožujak 04, 2010, 10:58:22 poslijepodne ---A-a,nebi rekel,dragi pajdaši,mislim da su gospon Tič na nejakove nove Matičnjake vočnake mislili.To se lepo zakople v trejtem-četrtem mesecu i onda se za par mesec proda pod veeeeeeeeeliki vočnak.
Haug!Veliki Kos je govorio.


--- Kraj citata ---
Nije Kos los covek,ali se bojim da bi ga neki mogli pokvariti  ;D
Bas me zanima kaj je on to mislil kad je rekel da pogledamo s leve strane nadvoznjaka. ???

Alen:

--- Citat: JosipJoža - Ožujak 04, 2010, 06:53:47 poslijepodne ---
--- Citat: Master - Ožujak 04, 2010, 10:44:53 prijepodne ---Na jednoj od gradskih sjednica Dogradonacelnik Kos je rekao: Što se tiče prometnica. Pa ne očekujete valjda da za pet mjeseci možemo napraviti nešto. Pričekajte godinu dana pa ćete se uvjeriti i onda ćete, ja se nadam, sa ove vijećnice pohvaliti sve ono što je napravljeno. Samo da vam napomenem da se u četvrtom mjesecu provezete tamo, kada vrijeme dozvoli, provezite se po ovoj cesti od Veterinarske stanice prema mostu, prema Kušancu pa budete pogledali na lijevu stranu i onda budete mogli reći da se tu zbilja nešto radi i gradi. Stoga, malo strpljenja, ali biti ćete zadovoljni.“
Jel to gospon Kos misli na Županijsku cesu do Gospodarske Zone Vukovina ili Kusanec???

--- Kraj citata ---

Svašta gospon Kos spominje, negdje sam pročitao da je izjavio da će svi postupci izdavanja građevinskih dozvola u 4 mjesecu biti na 0, to znači neće biti ni jednog predmeta u uredu neriješenog, g. Kos kao pravi slavuj od ptica voli 4 mjesec, to je ipak mjesec proljeća, kada se slavuji raspjevaju. Živi bili pa vidjeli al mi se nakak čini da bi mi mogli imati najviše ipak krtičnjaka posebno na terenu sportske dvorane. :'( ;)

--- Kraj citata ---

Koliko sam prije nekoliko dana vidio na oglasnim pločama u gradskoj upravi, trenutno tamo vise završeni predmeti koji su u postupak predani u rujnu 2008. godine. Baš me zanima kako će se u 20 dana riješiti toliki zaostaci.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju