Svakidašnje teme > Čušpajz

Imati ili biti?

<< < (3/5) > >>

BobRock:

--- Citat: Sledgehammer - Studeni 15, 2014, 11:16:59 prijepodne ---Pusti tu šuplju demagogiju čuđenja i glumatanja, demantiraj me činjenicama i argumentima...

--- Kraj citata ---

Odkad se neko tebi mora tumačiti na tvoja prebacivanja, laži i uvrijede?

Ti stvarno nemaš mjere, a bogme ni tolerancije, ni morala, ni poštivanja prema drugima. Niš dobrog ti iz takvog tvojeg ponašanja nemre izaći. To bi ti trebalo biti jasno.

Sledgehammer:
Imaš pravo. Najbolji dokaz za to je što otkada ti glumiš admina nitko više ovdje i ne piše, spala knjiga na tri-četiri slova. Pitam neke od ljudi koje poznam - zašto? I dobijem odgovor da "pa kaj si lud?", "to je gubitak vremena", "kaj da me onaj partizan maltretira i ucjenjuje" itd itd... to je naaaaajbolji dokaz koliko vrijediš, očito si ti interes foruma.

Ti i koko imate monologe, ja i Kunta tu i tamo nekaj napišemo, Ljudevit je ionako republika za sebe, nikog više i nema, a bit će još manje, živjelo jednoumlje, nitko nam ne treba! Treba Štefu čestitati na odabiru, ipak si ti uvaženi kolega i "stručnjak" iz slične medijske kuće, opomene i bannanja za iskazano neistomišljenje i napuhavanje nekakvih "uvreda" - koje kod sebe, od zasljepljenosti ideologijom - ni ne vidite. Halal vera. Stvarno si moralna veličina i karakter doooo jaja. Svi su budale - jedino si ti prepametan.

Kako argumenti govore isključivo na moju stranu (ti ne možeđ demantirati ništa od toga što sam tu rekao), ostaje ti samo na silu prodavati svoja uvjerenja i tako dokazivati, na poznato "demokratski" način, kako si ti u pravu. Budi, tko ti brani!

Alan imenom, Bob Rock przničkim, kompleksaškim mentalitetom - kombinacija do bola. Ako je itko odabrao nick koji ga točno opisuje - to si ti. Kao i kukuriku koko.

koko-vg:
.... pošto si spomenuo i mene, odgovorit ću ti u svoje ime ... kaj si fakat toliko čorav, da ne velim i glup,  da ne vidiš da si sa svojim pisanjem i pljuvanjem rastjerao sve sa foruma ... ?

Sledgehammer:
Nebih se baš složio... zbog mene nije otišao nitko, ako i je - onda i nije zaslužio tu ni biti jer je jadnik kao osoba, kakav moraš biti da se ne znaš boriti u životu... i ti koji su otišli "zbog mene" - ponosan sam ako su stvarno otišli zbog mene, jer nisu im prolazile njihove faze ultimativnog stranačkog reklamiranja i veličanja... nisu podnijeli da se njihove eskapade političke reklame ovdje primaju pa su otišli, a učešće koje su kasnije pookazali na drugim mjestima je samo pokazalo da sam bio u pravu sa raskrinkavanjem njihovih HNS-ovskih debilana i ispraznih lupetanja za naivne. Za ostale sve mogu reći, jer dobar dio poznajem osobno, da bi se jako iznenadio koliko je to što opisuješ primjenjivo baš na tebe, iako to tebi, samom sebi dovoljnom, ne znači ništa... u njihovim riječima i ja sam glup - jer mi se još da, barem tu i tamo, biti na forumu na kojem je tako bajna atmosfera...

BobRock:

--- Citat: Sledgehammer - Studeni 18, 2014, 11:34:53 prijepodne ---... onaj partizan ...

--- Kraj citata ---
Kad bi samo znao kolko griješiš. I kakve gluposti pišeš. I to čitavo vrijeme!

--- Citat: ---Kako argumenti govore isključivo na moju stranu ...

--- Kraj citata ---
Kaj ti govore? A jel i ti kaj govoriš njima? Pričate jedno drugom?

--- Citat: ---Alan imenom, Bob Rock przničkim, kompleksaškim mentalitetom - kombinacija do bola. Ako je itko odabrao nick koji ga točno opisuje - to si ti. Kao i kukuriku koko.

--- Kraj citata ---
Evo, sad svjesno, u svojoj ubijeđenosti da znaš ko ja jesam, ideš razotkrivati moj identitet. Sama (OČITA!) namjera je i više nego dovoljna da te kaznim. A pošto se radi o recidivistu, i pošto je to kod tebe već ne znam koji put, mogo bi te sad bez imalo grižnje savjesti kazniti na ... ajmo reći ... jedan dugačak zimski san. Ak ne i duže. Samo, kaj bi to dalo?

Niš.

Ti iz grešaka ne znaš izvući nikakve pouke. Ma, u svojoj slijepoj ubijeđenosti da si u pravu niti si ne znaš promisliti dal bi to moglo biti ikako drugačije. Samo da znaš - teško griješiš. U svemu.

Sad imam dilemu. Dal da te kaznim ili ne? Trebao bi, jer si, bar neko vrijeme poslije kažnjavanja malo smireniji i kulturalniji. Bar malo. No, to te dugo ne drži. Opustiš se i misliš da ti niko niš nemre. Samo zaboravljaš da me to niti malo ne dira kaj ti sebi umišljaš. Ja tebe mogu banati bez da i trepnem okom, bar tebe. Ti kao da baš nikog ne poštuješ, i u kratkom vremenu to moraš svojim neprimjernim ponašanjem javno pokazati.

Zato zapamti, u dobroj namjeri i zbog ovog novog božićnog doba ja to neću učiniti. Pošto si pokušao oštetiti "samo" mene uzimam si za pravo (pošto se radi o meni) da zažmirim na jedno oko i da odma ne reagiram. Ne odmah sada, a kasnije - ko zna? Ali samo zato jer sam dobre volje, i u ime blagdana.

A i zato jer mi srce nije puno bijesa, netolerancije i zlobe kao kod nekih.

Peace!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju