Svakidašnje teme > Čušpajz

Kaj pijete?

(1/15) > >>

shaka zulu:
Mene je pijača za dušu i telo "odmjerena kombinacija tikveškog Vitača i pepsijevog Twista".Ak mi se oče fletno zaspati počastim se z jenum Žujum a ak nebi štel zaspati tu je nejakova kokakola.Pripoveda se med sladokusce da je mrak "Kotrlaner lager" samo kaj su retki uspeli predriblati sve nepce z tem "nektarom Bogova". ;)

Točkica:




Paaaaaan   

shaka zulu:
ĐURĐA!!!
  ;D  ;D  ;D

mali_od_palube:


Isključivo Hennessy, ali sa puno leda, da se zna da imam "stila"!  :)

Ponekad sjednem u neki restoran te nakon obilne večere, najčešće neki biftek koji je netom sazrio u uređaju za sazrijevanje bifteka kao tehnološkom čudu 20. stoljeća ocjenjujem vina i berbe! Nakon pete butelje počinjem miješati butelje te mijenjam Pošip za Ždrepčevu krv, ali ljudi smo, ljudi griješe... Kasnije mi moj kum da intervju, a pošto sam izmješao toliko vina, bukea, mirisa, okusa, dodira, podsjećanja i prisjećanja i Provanse i Toskane i Bordoa, ja pomislim da mi je intervju dala lično i personalno J.K. ali ne Rowling nego ova naša, mada je ova naša puno jača, ova naša priča bajke, dok ova engleska, samo piše iste, eh, da...

Volim Južnjačku utjehu, e to volim, volim i tekilu a volim i pivo i to od Đurđe, volim Kutjevački Traminac a i njihovu graševinu, ma volim sve, ali isključivo u malim količinama jer nisam više mlad, mada ko mladić mogu balit...

fitt:




Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju