Autor Tema: Vraća li se DC ponovno na političku scenu?  (Posjeta: 48182 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Vraća li se DC ponovno na političku scenu?
« Odgovori #60 : Listopad 14, 2011, 11:01:47 poslijepodne »
da .... stanuje u Gorici isto kak je svizac smotal čokoladu ...

smotal je tvoj tata onu stvar u krivu rupu pa si ti ispao, jbg. Posto te mama rodila na anus trebali su te nazvati bonus.
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Vraća li se DC ponovno na političku scenu?
« Odgovori #61 : Listopad 14, 2011, 11:08:35 poslijepodne »
Hahahhaa kako joj ga ćale upakiro' onako muški i odostraga.
Da se mene pita to je nauka.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Vraća li se DC ponovno na političku scenu?
« Odgovori #62 : Listopad 14, 2011, 11:10:06 poslijepodne »
KOKO-BONUS-VG
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Vraća li se DC ponovno na političku scenu?
« Odgovori #63 : Listopad 14, 2011, 11:11:06 poslijepodne »
Bilo bi konstruktivnije da Mile nastavi niz..........koji je započeo, tko je skim, tko je koga pokrivao to nas ne zanima, neka se svatko o svom trošku......al ne o našem, iz proračuna koji je ionako u debelom minusu.
Iako, ako je o našem trošku onda i ta priča ima smisla. ;D

naravno da ima smisla, Mile je obeća mile je ispunija :)
Mislim da Zelenika ne fura tange jer, kolika joj je guza na njoj su svake gaće ko tange. usjeklo se u ne izlazi.

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vraća li se DC ponovno na političku scenu?
« Odgovori #64 : Listopad 15, 2011, 08:18:48 prijepodne »
Da, Koko ide u Bonus, i kaj s tim ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kako se u režiji DC-a bira nova ravnateljica vrtića
« Odgovori #65 : Ožujak 08, 2012, 08:57:01 poslijepodne »
Kako se u režiji DC-a bira nova ravnateljica vrtića.
Zvonko Kunić ponovno režira scenu iz POU i izbor ravnateljice Senke Bulić
http://velika-gorica.comli.com/?p=679

... talasanje
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Kako se u režiji DC-a bira nova ravnateljica vrtića
« Odgovori #66 : Ožujak 09, 2012, 02:12:15 poslijepodne »
Kako se u režiji DC-a bira nova ravnateljica vrtića.
Zvonko Kunić ponovno režira scenu iz POU i izbor ravnateljice Senke Bulić
http://velika-gorica.comli.com/?p=679

... talasanje

ako je sve ovo što piše i istina, sve to je prestrašno, što se i kako se radi, DC se očito udao predobro!
A tog Kunića, takvom treba zabraniti ulaz u gradsku upravu, štetočina, koji vjerojatno sada dobrano koristi i sukobe unutar HDZ, po onoj : kad mačke nema i miševi kolo vode!
Nije dovoljno što su sve do jednog člana DC zbrinuli, sad su na red došla i njihova djeca, možda će početi i unuke, kako bi obiteljsko stablo bilo zbrinuto. Ma gade mi se!
« Zadnja izmjena: Ožujak 09, 2012, 02:14:06 poslijepodne Jaguar »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Vraća li se DC ponovno na političku scenu?
« Odgovori #67 : Ožujak 09, 2012, 10:03:02 poslijepodne »
Domena ne otkriva niš o autoru il vlasniku a drugoga izvora ni... Znači z velikum dozum opreza prijeti.

(Ne citiraj (prethodni) (cijeli) post.Nema potrebe.)  ;)
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Vraća li se DC ponovno na političku scenu?
« Odgovori #68 : Ožujak 10, 2012, 08:52:29 prijepodne »
Da, baš me čudi kako to ne piše na gradskom portalu? ;)

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Vraća li se DC ponovno na političku scenu?
« Odgovori #69 : Travanj 16, 2012, 09:01:33 prijepodne »
DC U ORLIMA

Osnovana Općinska organizacija Orle

U prostorijama društvenog doma u Veleševcu, osnovana je Općinska organizacija Demokratskog centra općine Orle.  Za predsjednicu je izabrana Dijana Hrvojić koja se u svom govoru osvrnula na aktualne probleme u općini Orle, te kazala kako će se sada kao predsjednica Općinske organizacije zajedno sa novoizabranim vodstvom i Općinskim odborom moći kvalitetnije posvetiti razvoju njihove sredine.

- Poznato je da mladi odlaze sa sele, odlaze jer smatraju da ovdje nemaju budućnosti, kako za njih tako i za njihovu djecu. No mi se nećemo predati! Okupili smo se danas ovdje kako bi zajedničkim snagama krenuli u bolji i kvalitetniji razvoj naše općine Orle, kako bi našoj djeci, a i nama život bio ugodniji i kvalitetniji. Upravo ćemo na tome raditi i zalagati se za daljnji razvoj komunalne infrastrukture, dječjih igrališta, izgradnju dječjeg vrtića koji je neophodan u našoj sredini, Internet mreža i slične probleme - kazala je novoizabrana predsjednica Dijana Hrvojić, te dodala kako je Demokratski centar stranka koja je nama mladima bliska po našim stavovima i razmišljanjima, koja se zalaže za pravednost,  ravnopravnost i jednakost kao i predsjednica Vesna Škare Ožbolt koja je to pokazala svojim djelovanjem u politici i koju zbog  toga izrazito cijenimo. Nadamo se da će naši mještani sada još bolje prepoznati naš rad i zalaganje za ovaj kraj i da ćemo s vremenom rasti kao organizacija Demokratskog centra, zaključuju u priopćenju za javnost iz DC-a.

Nazočnima na skupu obratio se i tajnik DC-a za odnose s javnošću Zoran Žic zaželjevši im puno sreće, rada i poštenja u političkom djelovanju  na dobrobit njihove lokalne zajednice i kazao kako je ovo pristupanje mladih ljudi i mladih roditelja dokaz da je došlo vrijeme novih ljudi u politici i kako se politika u Hrvatskoj počela čistiti od prljavštine koja se godinama skupljala.

http://vgdanas.hr/Politika/Clanak/4441/osnovana-opcinska-organizacija-orle.aspx

Jaguar

  • Gost
Odg: Vraća li se DC ponovno na političku scenu?
« Odgovori #70 : Travanj 16, 2012, 10:09:37 prijepodne »
Zoran Žic  kazao  kako se politika u Hrvatskoj počela čistiti od prljavštine koja se godinama skupljala.


Jeste, dabome, dečec je počistio SDP, pa se preselio u DC, odatle drito u gradsku upravu, koju sad čisti jer nema pametnijeg posla na radnom mjestu koje su mu izmislili i koje je on kao takav, častan, moralan i pošten, po ugledu na svoje stranačke kolegice i kolege, objeručke prihvatio! ;D

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Vraća li se DC ponovno na političku scenu?
« Odgovori #71 : Travanj 16, 2012, 10:12:10 prijepodne »
Zoran Žic  kazao  kako se politika u Hrvatskoj počela čistiti od prljavštine koja se godinama skupljala.


Jeste, dabome, dečec je počistio SDP, pa se preselio u DC, odatle drito u gradsku upravu, koju sad čisti jer nema pametnijeg posla na radnom mjestu koje su mu izmislili i koje je on kao takav, častan, moralan i pošten, po ugledu na svoje stranačke kolegice i kolege, objeručke prihvatio! ;D

Ne brini i ti ćeš doći na red, i tebe će netko počistiti  ;D

Jaguar

  • Gost
Odg: Vraća li se DC ponovno na političku scenu?
« Odgovori #72 : Travanj 16, 2012, 10:14:21 prijepodne »


Ne brini i ti ćeš doći na red, i tebe će netko počistiti  ;D

Ne brini se ti, mene neće nitko počistiti, jedino dragi Bog, kada mu dođem na red! ;)

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Vraća li se DC ponovno na političku scenu?
« Odgovori #73 : Travanj 16, 2012, 10:20:58 prijepodne »

Ne brini se ti, mene neće nitko počistiti, jedino dragi Bog, kada mu dođem na red! ;)

Vidiš u tome je problem, što si takvi kao ti utuve u glavu da ih samo dragi Bog može maknuti s položaja u stranci s kojeg rade štetu narodu.   veliki vođa Kim Jong-il   ???

Jaguar

  • Gost
Odg: Vraća li se DC ponovno na političku scenu?
« Odgovori #74 : Travanj 16, 2012, 10:28:27 prijepodne »

Ne brini se ti, mene neće nitko počistiti, jedino dragi Bog, kada mu dođem na red! ;)

Vidiš u tome je problem, što si takvi kao ti utuve u glavu da ih samo dragi Bog može maknuti s položaja u stranci s kojeg rade štetu narodu.   veliki vođa Kim Jong-il   ???

A da pokušaš ono što sam napisao razumjeti na malo drugačiji način? Ne, nemožeš ti, jer si stranački vojnik tu i gledaš sve kroz stranačku prizmu, pa takve i zaključke donosiš. Vidiš ja nemam s tim problema, za razliku od tebe, jer sam svoj na svome i mislim svojom glavom, ovisim o sebi samom i dragom Bogu! Ako to nemožeš prihvatiti, nemogu ti pomoći, mogu te jedino uputiti, pomoli se Bogu, bit će ti lakše!