Autor Tema: Lokalni izbori- Rešite probleme!  (Posjeta: 56124 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #105 : Lipanj 18, 2013, 07:36:48 poslijepodne »
A koga zaboli za to što bi SDP trebao, osim ako nije zauvijek se maknuti sa političke scene i iz Hrvatske sa svojom propalopm zločinačkom komunističkom ideologijom i metodama (da ne velim da niti sa vlastitim nazivom nemaju vezue, niti su socijalisti, niti su demokrati... jedino su partija za sva tri pojma)...  :P :-X
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #106 : Lipanj 20, 2013, 09:04:29 poslijepodne »
... i povući za sobom sve koji pišu protiv partije ... pa da nama koji ostanemo, bude barem malo bolje :-)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #107 : Lipanj 20, 2013, 09:20:11 poslijepodne »
Protiv partije piše svaki normalan čovjek, svaki kojem je - za razliku od naših komunističkih aparatčika iz SDP-a - normalno osuditi svaki totalitarni, komunistički, diktatorski režim, jer da je toj bagri stalo do pravne države i poštovanja pravila i odredbi te iste EU (u koju se kunu i u u koju hrle kao bijesna stoka), onda bi zabranili sami sebe, jer čim se nešto pokrene a da nije nama po volji, odmah je "to su pravila EU, to je Europa, to su prava!...", pa bi i sada, kada nije njima po volji - trebali beskompromisno slijediti isti princip...

Presude EU-sudova i Vijeća Europe o zločinačkom karakteru komunističko-socijalističkih režima su tu već odavno, svatko kome je istina i poštenje na srcu ne može uzdizati režime i ideologije koje su zatrle desetke milijuna VLASTITIH ljudi samo zbog drugačijeg mišljenja... pa bi to pod hitno trebalo provesti u Hrvatskoj, a ta čarobna riječ se zove LUSTRACIJA. I bit će provedena, pa makar krepala ta crvena bagaža od muke, ali bit će provedena.

Tebi bi, kao tipično ograničenom jednoumnom liku, naravno pasalo da postoji pluralizam mišljenja sve dok je to tvoja istina i dok svi misle kao ti, a takvi su i tvoji likovi koje uzdižeš i braniš...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #108 : Lipanj 21, 2013, 06:47:19 prijepodne »
Tebi bi, kao tipično ograničenom jednoumnom liku ...

... sigurno ovako započinješ razgovor ... ujutro, kad se zbudiš i vidiš kretena pred sobom      (kad staneš pred ogledalo ... )

 :D

još da malo dodam na posljenji post ... nek povuće i sve ustaše i partizane, političare, policajce i carinike, da ne nabrajam dalje.
« Zadnja izmjena: Lipanj 21, 2013, 06:50:07 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #109 : Lipanj 21, 2013, 11:54:25 prijepodne »
Bolje nemoj više dodavati, iz svakog slova se vidi da si glup da čuješ kako trava na Sljemenu raste... te infantilne željice i nezrelost u "razmišljanjima" (ne znam zašto pojam "misli" i "razmišljanje" ne mogu povezati s tobom, odmah mi to zvuči kao debela zajebancija) ostavi za sebe, jer je preočito da počinješ rat "sam protiv svih" i normalnog ustroja društva svugdje u svijetu, osim - jasno - u tvojoj krasnoj, zrakopraznoj glavici... najbliži si inteligenciji ACAB i Anarchy Punk ekipe...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #110 : Lipanj 21, 2013, 10:59:39 poslijepodne »
... Pročitaj koji put i svoje postove pa da se uvjeriš tko započinje "rat".   Da ti još jednom ponovim ono s ogledalom i jutrom, jer očito nisi shvatio od prve ?
« Zadnja izmjena: Lipanj 21, 2013, 11:01:51 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #111 : Lipanj 22, 2013, 09:30:42 prijepodne »
Da ti jezik nije brži od ono (jako) malo pameti, čitao bi moj odgovor dok ne bi shvatio i ostao bez riječi...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Lokalni izbori- Rešite probleme!
« Odgovori #112 : Lipanj 22, 2013, 10:08:22 prijepodne »
@Sledgehammer, koko-vg

Smirite se.