Autor Tema: Humor ili Tu(r)mor  (Posjeta: 243858 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #75 : Veljača 24, 2010, 12:03:40 prijepodne »
Mejaši-Krčma Grozdu 2/5

Kuje se pekleni plan kak bu Gorica stigla Rijeku,Zagreb,Varaždin,Gruntovec,Srednjake,Trnovec i `Rastovec...

shaka zulu

  • Gost
+ 126 000 HRK
« Odgovori #76 : Ožujak 31, 2010, 11:44:43 poslijepodne »
Kako bi pokrio manjak u Proračunu velikogorički gradonačelnik Dražen Barišić ostvario je predfašnička šaputanja prodavši spomenik "Bombaš" Općini Pisarovina za 126.000 kn.Spomenik je navodno smetao jer gradska vlast na tom mjestu planira dogodine postaviti mali fašnički šator a i svaka kuna u ova teška vremena dobro dođe...



http://www.pisarovina.hr/images/mazoretkinje.pdf
« Zadnja izmjena: Ožujak 31, 2010, 11:46:38 poslijepodne kuntakinte »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #77 : Svibanj 13, 2010, 05:07:06 poslijepodne »


shaka zulu

  • Gost
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #78 : Svibanj 20, 2010, 09:37:28 poslijepodne »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #79 : Svibanj 28, 2010, 06:06:47 poslijepodne »


Pozdrav svim organizatorima projekta!

Htio bih naglasiti da biste prvo trebali počistiti konzumiranje alkohola u redovima koji predovde mlade, pri tome mislim naravno, na Savijet mladih grada. Danas (22. svibnja) u 14 sati, šetao sam trgom Stjepana Radića, i gle čuda, članovi organizacije tjedna mladih izlaze iz lokalnog dućana sa gajbom (kašetom) Karlovačke pive. No dobro nebih reagira da ta ista gajba nije prošla parkom punim djece, ali niti to nije sve, da se piće iz te iste gajbe ne konzumira pred maloljetnom djecom koja promatraju izradu grafita na našoj toplani.

Dragi moji pozabavite se malo tim problemom :), a onda krenite na srednjoškolce i osnovnoškolce, jer po meni savijet mladih je tijelo koje je uzor mladima, a po mome primjeru vidimo koliko je taj uzor dobara, odnosno loš…

Lijep pozdrav od ogorčenog srednjoškolca koji je ovu dogodovštinu shvatio kao poticaj u konzumiranju alkohola!
http://www.gorica.hr/cugajetuga/comment-page-1/#comment-394

I,normalno,kak to obično ide,njihovo vrlo gradonačelništvo su zeli v obzir komentare...Živeli!


27.05.2010.
http://www.gorica.hr/2010/05/prvih-sto-godina-bake-katarine-sertic/
 ^-^  ^-^  ^-^

shaka zulu

  • Gost
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #80 : Svibanj 31, 2010, 10:38:22 poslijepodne »

http://www.gorica.hr/2010/05/dani-jagoda-u-velikoj-gorici/

Joža morem ti dat za prav , štel bi povedati da se malo pogledi obleka u teru se del gradonočelnik na otvaranju Dana Jagod , da i oće nemre biti gospon vu tirkizne majce a na se gospodske lače si je oblekel ni viš ni mene TENISICE na čiček , za čiček me ne čudi jer ga mora imeti da se prilepi a si znamo komu , gospon ni kak ni minister a mene već i pomale vređa kad naš minister se oseća kak velikogoričanin a to za mene nigdar nebu niti je i sad. Valda Betika je stilski dizajner , a morti ga je oblekla vu plavo da se počne privikovati , to je sad moderna farba vu Rementincu.

"Dečki,***ete se,ja imam klimu."
 ^-^  ^-^  ^-^

shaka zulu

  • Gost
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #81 : Lipanj 17, 2010, 11:14:24 poslijepodne »


Posle cipelo-tenesic eto i još nekaj bole i noveše.Samo čekam da se negdo upriliči na svadbe v ove ... stvari...
Najbola kombinacija posle črne lač,bordo kaputa i šangajke.Iduči projekt;hibrid gumene čižm i koleđic.I espadrolje^-^  ^-^  ^-^

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #82 : Lipanj 21, 2010, 06:07:11 poslijepodne »
Boktejebo, i temu humora ste zasrali sa politiziranjem tipa di je tko bil i kak je zgledal... su vam se jednjaci požreli od jala kaj vaš kandidat nije gradonačelnik?? O tempora, o mores... ludih li ljudi!!

Kunta, što je to "savIjet"?? Znam što je Savjet, no Savijet... hrvatski jezik još nije izumro...

============================================================

Dječak je ušao u autobus, sjeo pokraj muškarca koji je čitao knjigu, i opazio da ima ovratnik okrenut naopako. Dječak ga je upitao, zašto ima ovratnik okrenut naopačke. Muškarac, koji je bio duhovnik, je rekao:

- “Ja sam otac.”

Dječak mu je odgovorio:

- “Moj tata ne nosi ovratnik na takav način.”

Duhovnik je odmaknuo pogled sa knjige i odgovorio:

- “Ja sam otac mnogih.”

Dječak će na to:

- "Moj tata ima 4 dječaka , 4 djevojčice i 2 dva unuka, pa svejedno ne nosi ovako svoj ovratnik!”

Duhovnik, koji je postao nestrpljiv, je rekao:

- “Ja sam otac stotinama!”

I ponovno se udubio u čitanje svoje knjige. Dječak je ostao tiho sjedeći i razmišljao je neko vrijeme, nato se je nagnuo naprijed i rekao:

- “Možda bi trebali upotrebiti kondom, i hlače si okrenuti unatrag, umjesto da ste okrenuli ovratnik!!”
« Zadnja izmjena: Lipanj 21, 2010, 06:09:06 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #83 : Lipanj 21, 2010, 09:51:36 poslijepodne »
Jes ti bio;
1. prolisto ovijeh šes` stran`ca teme kao takve i bio uvidio čemu je namijenjena
2. klik`o na link od "Savijeta" nepatvorenog pa bio uvidio ko je bio uglavio slovce u rječcu
?

Imaš,brate,vicove pa tamo lupaj po vicovima a vamo moš uglavit koju/i tumor.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #84 : Lipanj 21, 2010, 10:27:00 poslijepodne »
Jes ti bio;
1. prolisto ovijeh šes` stran`ca teme kao takve i bio uvidio čemu je namijenjena
2. klik`o na link od "Savijeta" nepatvorenog pa bio uvidio ko je bio uglavio slovce u rječcu
?

Imaš,brate,vicove pa tamo lupaj po vicovima a vamo moš uglavit koju/i tumor.


Toooo Kunta!!!
 ^-^  ^-^
E ovo je sad stvarno humor!!!! Kak sam se slatko nasmijao!  ^-^
Jesi se, Sleđ, zaletio, jesi!  ^-^
Znaš kak meni znaju reć: ko čitati zna, taj je u prednosti!   ;) ;D


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #85 : Lipanj 22, 2010, 11:51:16 prijepodne »
Nisam čitao ni tih 16 stranica, a nisam ni ono kaj je na linku - jer je očito da me naslov teme navodi na krive zaključke...

Tak da ja znam čitati (čak i bolje od mnogih "čitača"), no nebi bila prva tema na ovom forumu koja je izgubljena u lokal-politziranju i inim najnižim, jadnim, uskogrudnim strastima ograničenih ljudi, koji dalje od svog nosa i predbacivanja tipa "mi smo super, svi ostali ne valjaju i nemaju pojma, mi bi bili super samo nas izaberite" - ne znaju napraviti ni koraka... a drže se inteligentnima i pametnima.

Svako takvo lokal-politikantsko izletavanje izvan podforuma "Lokal-politike" trebalo bi ozbiljno kažnjavati, jer je do sada takvo stranačko lupetanje zarazilo dobar dio foruma, što je potez koji vapi za hitnim ozdravljenjem. Kao i vraćanjem izgubljenih ovčica u tor... 
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #86 : Lipanj 22, 2010, 12:16:55 poslijepodne »
Saka ofčica nek svemu toru leti.
Komentare o forumu hitaj na teme o forumu,ovo tvoje zadnje nit je tu(r)mor nit humor.Naj mi više spamati temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #87 : Lipanj 22, 2010, 02:12:34 poslijepodne »
Pa ak vi morete zasrat..., pardon, zaspamati cijeli forum, valjda ja mogu jednu temu... btw, toliko bavljenja drugim ljudima, umjesto projektima i idejama, je stvarno dokaz kak mnogima u tikvi raste maaaaalo vekši tumor... koji čak i ni smješan, pa ni ni humor...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #88 : Lipanj 22, 2010, 03:11:24 poslijepodne »
Pa ak vi morete zasrat..., pardon, zaspamati cijeli forum, valjda ja mogu jednu temu... btw, toliko bavljenja drugim ljudima, umjesto projektima i idejama, je stvarno dokaz kak mnogima u tikvi raste maaaaalo vekši tumor... koji čak i ni smješan, pa ni ni humor...

Jooj, Sleđ, naj biti sad tak ozbiljan. Znam - nije ni vrijeme baš neko, baš je zakujac, ali... daj se malo opusti. Take it easy.

Normalno da možeš i Ti koji put fulati temu. I kaj sad? I slažem se da neki forumaši preveć politiziraju. Ali kaj moreš. Niko nemre iz svoje kože. Bogme ni Ti.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Humor ili Tu(r)mor
« Odgovori #89 : Lipanj 22, 2010, 08:56:03 poslijepodne »
Sleđ,ti ne pratiš celi forum nek samo selektivno par teme,jel da?